Jump to content

Αναγνώριση και ζήτηση ταίρι.


Recommended Posts

Καλημέρα. Μετά από πολύ καιρό θέλω ξανά την βοήθεια σας .

Πώς ακριβός είναι η ονομασία της κιχλιδας μου?

Μπορούμε να τον βρούμε ένα ταίρι?

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων :wootwoot:

post-289-1151910942_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - LARISEOS
Link to comment
Share on other sites

Είναι Amphilophus citrinellus

Link to comment
Share on other sites

Σε 120λ. τα έχεις;;;Αν είναι σε τόσα λίτρα μην περιμένεις

πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σε 600ρη το έχω. Ψάχνω να βρω και το ταίρι του. Έχει κανείς?? Την πουλάει. Αν ναι θέλω Φώτο και τιμούλα

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω είναι αρκετά δύσκολο να βρείς ταίρι για το όμορφο ψάρι σου και ειδικά στο κατάλληλο μέγεθος.

Μακάρι να βρεθεί κάποιος που να έχει και να θέλει να το δώσει.

Link to comment
Share on other sites

Οχ με έκοψες τα πόδια τώρα φιλαράκο. Ευχαριστώ για την ενημέρωση για τα καλά σου λόγια για το ψαράκι μου

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω να μετακινηθεί το συγκεκριμένο θέμα από τον τομέα του forum ''Κιχλίδες Αφρικής'' και να πάει στον τομέα που θα έπρεπε να είναι.

Το Midas (Amphilophus citrinellus) είναι ψάρι της Κεντρικής Αμερικής και με το να βρίσκεται μία συζήτηση για αυτό το είδος στον συγκεκριμένο τομέα, εδώ και τόσες μέρες, προκαλεί παραπληροφόρηση.

Έγινε επεξεργασία - Antonis
Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλέσω να μετακινηθεί το συγκεκριμένο θέμα από τον τομέα του forum ''Κιχλίδες Αφρικής'' και να πάει στον τομέα που θα έπρεπε να είναι.

Το Midas (Amphilophus citrinellus) είναι ψάρι της Κεντρικής Αμερικής και με το να βρίσκεται μία συζήτηση για αυτό το είδος στον συγκεκριμένο τομέα, εδώ και τόσες μέρες, προκαλεί παραπληροφόρηση.

27996[/snapback]

Φαντάζομαι δεν έγινε συνειδητά. Το θέμα μετακινήθηκε.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

re larisee!!!pou eisai toso kairo ????piges ston goulioni na koitakseis???mou fenete oti mporeis na paragileis!!!!!

Link to comment
Share on other sites

an den einai idi tou goulioni autin sigoura exei mia idia kai isos megaliteri!!!!!!an theleis mporeis na epikinoniseis mazi mou gia na vreis mia akri!!!!!apo larisa eimai!

Link to comment
Share on other sites

an den einai idi tou goulioni autin sigoura exei mia idia kai isos megaliteri!!!!!!an theleis mporeis na epikinoniseis mazi mou gia na vreis mia akri!!!!!apo larisa eimai!

28171[/snapback]

Μπράβο έτσι να βοηθάμε ο ένας τον άλλο!!!!!!!! :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...