Jump to content

Ερώτηση για Citroen C4


Recommended Posts

Τη τελευταία εβδομάδα η γυναίκα μου έχει γυρίσει όλες τις αντιπροσωπείες αυτοκινήτων(και μαζί της σέρνει και εμένα), προς αναζήτηση αυτοκινήτου.

Ύστερα από πολλή σκέψη κόλλησε στο citroen c4 coupe 1400.

Παρακαλώ τις γνώμες σας σχετικά με αυτό το μοντέλο.

Όχι τίποτε άλλο να ησυχάσω και εγώ λιγάκι μπας και κάνω και μία αλλαγή νερού επιτέλους.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα c4 εδω και ενα χρονο και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος απο

την επιλογη αυτη.Σταθερο στο δρομο,ανετο με μεγαλους χωρους,

οικονομικο στην βενζινη,σιγουρα καλη επιλογη.

Εγω εχω το 5θυρο στην εκδοση 1.4i sx.Για ποια εκδοση ενδιαφερεστε?

Αγορασε το με κλειστα ματια :wootwoot::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση σου. Το μοντέλου έιναι ίδιο με το δικό σου, αλλά στην δίπορτη έκδοση, 1400 πάντα, με σπόρ εμφάνιση,νομίζω είναι το VTR.

Ζάντες αλουμινίου,προβολείς ομίχλης, αεροτομή, χειρισ΄τηρια στο τιμόνι κλπ.

Το έχουν προσφορά στα 14200 ευρώ. Μάλλον σε αυτό θα καταλήξουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και καλοταξιδο. :wootwoot::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, και εμείς έχουμε λίγο παραπάνω απο ενα χρόνο το 5θυρο στα 1600 και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι...

Το συνιστώ ανεπιφυλακτα... :wootwoot::wootwoot::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Ακου λιγο φιλε μου τη γνωμη μου ....

Καταρχας το εχει παρει η αδερφη μου το 1.4 Coupe C4 και φυσικα το εχω οδηγησει ουκ ολιγες φορες .... Εχω να πω εξαιρετικο κρατημα , το αμαξιο με λιγα λογια κολαει στο δρομο ... ενα θεμα που θα το συνηθησετε στη πορεια ειναι το τιμονι οταν πας ευθεια δεν ειναι τοσο σταθερο θελει συνεχεια μικροδιορθωσεις .... Η ποιοτητα κατασκευης σαφως και εχει βλεψεις προς Γερμανια μερια αλλα και παλι ειναι λιγο πισω ... καλο παντως ... χωροι κλασικα οπως ολα τα αμαξια τα τελευταια χρονια που δινουν εμφαση στους χωρους παρα στην οδηγικη ικανοποιησει ... δλδ απο χωρους μια χαρα εισαι .... Τωρα το θεμα κινιτηρας .... ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ... πηγαινε σε 1,6 και θα με θυμηθεις ... ο 1,4σαρις δε κανει γιαυτο το αμαξι δε μπορει να κινησει με ανεση τα αξιοσεβαστα 1182 κιλα του ... δωσε ενα χιλιαρικο παραπανω και παρε το 1,6 οχι για να περνει φωτια η ασφαλτος αλλα για να πηγαινεις εσυ πιο ανετα .... Να φανταστεις το εχει μετανοιωσει και η αδερφη μου για το 1,4 ....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...