Jump to content

Γεια σας


SIMPA

Recommended Posts

Γεια σας!!!

Μ ε λενε Ευα και ειμαι 19 χρονων εχω ενα σκυλακι beagle 2 γατουλες κ 2 παπαγαλακια ;)

απο ενυδρεια ειμαι ασχετη!θελω πολυ ομως να αποκτησω!οχι κανενα μεγαλοοοοοο :hysterical:

δεν εχω ιδεα απο λιτρα κτλ :buttrock::buttrock:

ελπιζω εδω να μαθω διαφορα κ αργοτερα που θα εχω και την οικονομικη δυνατοτητα να αποκτησω κ ενα ενυδρειο να ολοκληρωθει ο ζωολογικος μου κηπος :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

;):thumbup::hysterical:

Τόσα πολλά ζώα δεν έχω ξανακούσει!!! Χαρά στην υπομονή σου!

Καλή διαμονή στο forum, και ότι απορίες έχεις για λίτρα, ψάρια κτλ., εδώ είμαστε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!

Μ ε λενε Ευα και ειμαι 19 χρονων εχω ενα σκυλακι beagle 2 γατουλες κ 2 παπαγαλακια :buttrock:

απο ενυδρεια ειμαι ασχετη!θελω πολυ ομως να αποκτησω!οχι κανενα μεγαλοοοοοο :wacko:

δεν εχω ιδεα απο λιτρα κτλ :wacko::wacko:

ελπιζω εδω να μαθω διαφορα κ αργοτερα που θα εχω και την οικονομικη δυνατοτητα να αποκτησω κ ενα ενυδρειο να ολοκληρωθει ο ζωολογικος μου κηπος :buttrock:

;):thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο ΑΖ ! Υπομονή, επιμονή και διάβασμα ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα :thumbup:;)

Δεν χρειαζεται υπμονη μονο αγαπη :hysterical:

Εχω αρχισει το διαβασμα κ υπαρχουν πολλααααααααα που πρεπει να μαθω!!!! :buttrock:

Δυστηχως ειμαι λιγο χαλια οικονομικα και δεν μπορω να αγορασω ενα ενυδρειο ακομα :buttrock:

αλλα μολισ μαζεφω τ χρηματα θα παρω μια ενυδρειαρα!!!

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα :thumbup:;)

Δεν χρειαζεται υπμονη μονο αγαπη :hysterical:

Εχω αρχισει το διαβασμα κ υπαρχουν πολλααααααααα που πρεπει να μαθω!!!! :buttrock:

Δυστηχως ειμαι λιγο χαλια οικονομικα και δεν μπορω να αγορασω ενα ενυδρειο ακομα :buttrock:

αλλα μολισ μαζεφω τ χρηματα θα παρω μια ενυδρειαρα!!!

:wacko:

Καλως ηρθες στην παρεα μας.Να σου ευχηθω γρηγορα να μπορεσεις να παρεις την ενυδρειαρα σου. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Πριν 3 μηνες δεν ειχα τπτ απο ζωακια :thumbup:

Αλλα δεν μου εβγαινε απο το μυαλο κ οριστε τ αποτελεσμα :buttrock:

Η ωρα δεν αργει χαχαχαχαχα ;)

Κ αυτο που μαρεσει περισσοτερο ειναι ο βυθος :hysterical:

Ειμαι κ νησιοτησα (ΑΣΧΕΤΟ) :buttrock:

Συγγνωμη που ρωταω εδω αλλα ειναι μεγαλο τ κοστος συντηρησης?

Link to comment
Share on other sites

αναλογα το τι ζητας να φτιαξεις υπαρχουν ενυδρεια για ολες τις τσεπες.απο 20 λιτρα μεχρι οσα θες.εδω στις αγγελιες μπορεις να βρεις απο ενυδρειο νανο μεχρι gigantic ,φυτα,ψαρια και ολα τα σχετικα που χρειαζεται ενα ενυδρειο.ετσι και αλλιος εδω ειμαστε μια παρεα με τρ...λα στο hobby αυτο και βοηθαμε ο ενας τον αλλον και να λεμε της αποψεις μας. οποτε εδω ειμαστε για καθε βοηθεια και καθε απορια. ;):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

A πολυ χαιρομαι ;):thumbup:

Εχω γνωστους που ειχαν μικρο ενυδρειο κ τ ψαρακια πηγαινε το ενα μετα το αλλο....:hysterical:

Και μπορουσαν να παρουν μονο χρυσοψαρα κ μονομαχους για ενα ενυδρειο γλυκου νερου.

Ισχυει αυτο?

οτι σε ενα ενυδρειο γλυκου νερου μπορεις να βαλεις μονο αυτα τ ψαρακια?που μαζι ειναι αδυντον να συμβιοσουν κιλας

Παλια ηθελα καρχαρια αλλα μετα απο τ εψαξα ειδα οτι χρειαζονται πολλαααα λιτρα

Συγγνωμη αν ειμαι of topic

Link to comment
Share on other sites

αναλογα το τι ζητας να φτιαξεις υπαρχουν ενυδρεια για ολες τις τσεπες.απο 20 λιτρα μεχρι οσα θες.εδω στις αγγελιες μπορεις να βρεις απο ενυδρειο νανο μεχρι gigantic ,φυτα,ψαρια και ολα τα σχετικα που χρειαζεται ενα ενυδρειο.ετσι και αλλιος εδω ειμαστε μια παρεα με τρ...λα στο hobby αυτο και βοηθαμε ο ενας τον αλλον και να λεμε της αποψεις μας. οποτε εδω ειμαστε για καθε βοηθεια και καθε απορια. ;):thumbup:

Kοιταω συνεχεια τις αγγελιεσ :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Τι σημαινει?

μη δίνεις σημασία... σημαίνει κάποιος mod να το σβήσει γιατί κολλάει το site και έκανα τρία ποστ το ίδιο πράγμα...

Link to comment
Share on other sites

:):thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...