Jump to content

Ελληνικοί Δρομοι


Recommended Posts

Γυρναω λοιπον απο το χωριο χθες Κυριακη ... και καθως ειμαι σε μια ευθεια ατελειωτη η οποια ειναι μιαμιση λωριδα (φαρδης δρομος γενικα) και ενω πηγαινω με 107 κλμ (οι αλλοι να με περνανε σα σταματημενο καθως εγω το εστρωνα το καρο) ξαφνικα βλεπεις ταμπελα που λεει 50, σε ενα χιλιομετρο απο κει στημενη αστυνομικοι με το πιστολακι ετοιμη να σε γραψουν οπως και εγινε με σταματησανε και εφαγα τη κληση για υπερβολικη ταχυτητα . Και φανταστειτε οτι με το που ειδα τη ταμπελα εκοψα αλλα σε πιανουνε ακριβως σε κεινο το σημειο οποτε δε προλαβενεις να κανεις κατι .. Εεεεε τι να πω μετα απο αυτο .... Καλες διακοπες στους φιλους μας και με γεματες τις τσεπες ....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε dartman πρέπει ο να εκτιμήσεις το ότι η πολιτεία μεριμνεί στο να μην σκοτωνόμαστε και μας προστατεύει από το κακό με άκρως μελετημένες πινακίδες.

Και καλοτάξιδο το κάρο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε dartman πρέπει ο να εκτιμήσεις το ότι η πολιτεία μεριμνεί στο να μην σκοτωνόμαστε και μας προστατεύει από το κακό με άκρως μελετημένες πινακίδες.

Και καλοτάξιδο το κάρο.

30363[/snapback]

Ναί.... Μεριμνούν Μόνο κάθε Πάσχα και Χριστούγεννα που πρέπει να μαζευτεί χρήμα για να πληρώσουν δώρα & γαλοπούλες αλλιώς όταν τους θες τους ψάχνεις με το κυάλι.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε dartman πρέπει ο να εκτιμήσεις το ότι η πολιτεία μεριμνεί στο να μην σκοτωνόμαστε και μας προστατεύει από το κακό με άκρως μελετημένες πινακίδες.

Και καλοτάξιδο το κάρο.

30363[/snapback]

Φιλε hagop ελπιζω να το λες ειρωνικα αυτο που γραφεις αλλιως το θεμα σηκωνει μεγαλη συζητηση .

Link to comment
Share on other sites

Οποιος το πάιρνει στα σοβαρά ΔΕΝ είναι σοβαρός. :lmao::lmao:

(Δεν θα μπορόυσα ποτέ να φανταστώ πως κάποιος θα το έπερνε στα σοβαρά.)

Έγινε επεξεργασία - Hagop
Link to comment
Share on other sites

Οποιος το πάιρνει στα σοβαρά ΔΕΝ είναι σοβαρός.  :lmao:  :lmao:

(Δεν θα μπορόυσα ποτέ να φανταστώ πως κάποιος θα το έπερνε στα σοβαρά.)

30372[/snapback]

Επειδη εδω μεσα το μεσω συνενοησης μας ειναι ο γραπτος λογος φυσικα με το τροπο που το γραφεις μπορει ευκολα αυτος που το βλεπει να το παρει στα σοβαρα . Δε σε εχω μπροστα μου για να δω το τροπο με τον οποιο το λες και τις εκφρασεις σου . Γιαυτο λοιπον υπαρχουν και οι φατσουλες στο αριστερο μερος για να γινομαστε πιο κατανοητη . ΜΠορουσες καλιστα να χρησιμοποιεις αυτη τη φατσουλα ( :rasp: ) ή αυτη ( :rasp: )

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εδω μεσα το μεσω συνενοησης μας ειναι ο γραπτος λογος φυσικα με το τροπο που το γραφεις μπορει ευκολα αυτος που το βλεπει να το παρει στα σοβαρα . Δε σε εχω μπροστα μου για να δω το τροπο με τον οποιο το λες και τις εκφρασεις σου . Γιαυτο λοιπον υπαρχουν και οι φατσουλες στο αριστερο μερος για να γινομαστε πιο κατανοητη . ΜΠορουσες καλιστα να χρησιμοποιεις αυτη τη φατσουλα (  :lmao:  ) ή αυτη (  :rasp:  )

30377[/snapback]

Συγνώμη για την μή χρησιμοποίηση των φατσούλων. :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για την μή χρησιμοποίηση των φατσούλων. :lmao:

30378[/snapback]

:lmao:

Link to comment
Share on other sites

Αν ανοίξουμε αυτή τη συζήτηση δε θα τελειώσουμε ποτέ... Εγώ έφαγα κλήση (167€ παρακαλώ) γιατί προσπέρασα μια νταλίκα η οποία έβγαινε από νταμάρι σε με ευθεία αλλά με διπλή διαχωριστική κάτω... Τι να πει κανείς, μη σου τύχει! Περαστικά φίλε dartman! :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Αν ανοίξουμε αυτή τη συζήτηση δε θα τελειώσουμε ποτέ... Εγώ έφαγα κλήση (167€ παρακαλώ) γιατί προσπέρασα μια νταλίκα η οποία έβγαινε από νταμάρι σε με ευθεία αλλά με διπλή διαχωριστική κάτω... Τι να πει κανείς, μη σου τύχει! Περαστικά φίλε dartman!  :lmao:

30395[/snapback]

:rasp::rasp: Εγω ευτυχως μονο 17 euro πληρωσα , επεσα σε καλο αρπαχτροφαγο :lmao: . Αλλιως αν ηταν κανας ζορικος ειχε δικαστηριο τωρα .

Link to comment
Share on other sites

Από κάτι τέτοιους σαν και σένα φίλε Dartman1980 κινδυνεύουν καθημερινά συνάνθρωποι μας στο δρόμο.

Παίρνετε ένα αμάξι και όποιον πάρει ο Χάρος :lmao::rasp::lmao::rasp:

Link to comment
Share on other sites

:lmao::lmao::rasp::rasp::ballistic:

post-1112-1153811773_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η εμπειρία έδειξε ότι ΑΝ χτυπήσουμε (μακριά από μας...) φωνάζουμε οπωσδήποτε την τροχαία, για το πιο απλό πράγμα.

Link to comment
Share on other sites

Η εμπειρία έδειξε ότι ΑΝ χτυπήσουμε (μακριά από μας...) φωνάζουμε οπωσδήποτε την τροχαία, για το πιο απλό πράγμα.

30585[/snapback]

Ο φιλαρακος στο βιντεο αυτο τη πρεπει να φωναξει?? :lmao::lmao:

http://www.youtube.com/watch?v=dHiSaSm4_Y0

Link to comment
Share on other sites

Αν ανοίξουμε αυτή τη συζήτηση δε θα τελειώσουμε ποτέ... Εγώ έφαγα κλήση (167€ παρακαλώ) γιατί προσπέρασα μια νταλίκα η οποία έβγαινε από νταμάρι σε με ευθεία αλλά με διπλή διαχωριστική κάτω... Τι να πει κανείς, μη σου τύχει! Περαστικά φίλε dartman!  :rasp:

30395[/snapback]

Αρχηγέ και +7 πόντους στο Point system Που τους πας?! :lmao:

dartman δεν ξερω πόσα χρόνια οδηγας αλλά εμένα στην ελλάδιτσα μας

μου θυμίζει το παιχνιδι ανάμεσα στο ποντίκι και στη γάτα... πριν μερικά χρόνια

ήταν κάπος πιο χαλαρά .... πλέον είναι σκέτη μονόπολη... για να μη πω

τέτρις LvL 10+ :lmao:

Κρίμα που είναι πλέον παράνομα και τα radar detector μας :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...