Jump to content

Δωρεάν


Maru !!

Recommended Posts

καλησπέρα!!μπορω να ρωτησω κατι;ξερετε αν στο site του aquazone υπάρχει κάποια χρέωση;ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!μπορω να ρωτησω κατι;ξερετε αν στο site του aquazone υπάρχει κάποια χρέωση;ευχαριστω!

31154[/snapback]

Πως σου ήρθε αυτό???

Οχι δεν υπάρχει... και ελπίζω να μην τους έβαλες... ιδέες! :lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

γιατι μου ηρθε ο λογαριασμος του οτε και μου ειχαν χρεωσει 40 ευρω σε αλλα σταθερα δικτυα....εν το μεταξυ η συνδεση μου ειναι adsl εχω πληρωσει πακετο συνδεσης και δεν χρεωνομαι στο τηλ..και ψαχνω να δω τι ειναι αυτο..ξερεισ γενικα αν τετοιου ειδους site (με στιχους,μουσικη κλπ) μπορουν να χρεωθουν;ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι να ψάξεις μέσω του οτε το όλο ζήτημα μια και ένας φίλος μου έβαλε πρόσφατα DSL και του χρεώσανε και τα τέλη της DialUp ενώ πλήρωνε και DSL. Παράλληλα, υπήρχαν και κάποια άλλα μικρότερα λάθη που παραλίγο να πληρώσει αν δεν είχε κάνει φασαρία!

Link to comment
Share on other sites

Να πω επίσης ότι πολλές φορές που ψάχνεις κάτι μέσω μιας μηχανής αναζήτησης καταλήγεις σε διάφορες σελίδες ερωτικού περιεχομένου (άσχετες τελείως με αυτό που ψάχνεις) και "κατεβαίνουν" αυτόματα τα γνωστά ΧΧΧ-dialers που στην περίπτωση που έχεις pstn modem εγκατεστημένο δουλεύουν μια χαρά, κάνουν τις κλήσεις τους και εσύ δεν παίρνεις χαμπάρι... Το καλύτερο είναι αυτό που είπε ο φίλος kouzman, μια αίτηση στον ΟΤΕ για αναλυτική χρέωση (θα την πληρώσεις δυστυχώς) αλλά είναι ο μόνος τρόπος να δεις τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

επείσης εάν έχεις μοντεμ (pstn/isdn) ξύλωσέ το!

Αλλιώς δεν υάρχει τρόπος να σε κλέψουν και να σου

έρθει σε λογαριασμο του ote.

Link to comment
Share on other sites

To Aquazone είναι η ελεύθερη και δωρεάν διακίνηση της ενυδρειακή ς πληροφορίας.

Τίποτα δεν χρεώνεται και προσπαθούμε να παρέχουμε την καλύτερη προστασία κατά κακόβουλων προγραμμάτων (dialers).

Ν. Καρβουνης

Μέλος της ομάδος ιδιοκτήτων του Aquazone

Link to comment
Share on other sites

To Aquazone είναι η ελεύθερη και δωρεάν διακίνηση της ενυδρειακή ς πληροφορίας.

Τίποτα δεν χρεώνεται και προσπαθούμε να παρέχουμε την καλύτερη  προστασία κατά κακόβουλων προγραμμάτων (dialers).

Ν. Καρβουνης

Μέλος της ομάδος ιδιοκτήτων του Aquazone

31188[/snapback]

και ΜΠΡΑΒΟ σας γιαυτό που κάνετε :lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τον πονοκέφαλο των εξόδων συντήρησης στου διαχειριστές. :ballistic::lmao::lmao:

Μόλις βγούμε στον δρόμο θα σας πούμε …. :rasp::rasp::rasp::rip:

Link to comment
Share on other sites

guys σας ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!! :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Λέγοντας "άλλα σταθερά δίκτυα" μάλλον εννοεί αριθμούς που ξεκινούν με 211 και όχι 210.

Έχεις καλέσει αριθμούς που ξεκινούν με 211 ή 212 (πχ 212 55.55.555) ?

Έγινε επεξεργασία - liquid
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...