Jump to content

Καλησπερα


iki28

Recommended Posts

Μετα απο την επιστροφη απο τις καλοκαιρινες μου διακοπες στην πανεμορφη Κρητη ,και την επισκεψη στον καταπληκτικο Θαλασσοκοσμο ,θα ηθελα να μου πειτε εναν τροπο να βαλω καμποσες φωτογραφιες απο εκει.

Καποιος απο τους operator ας μου πει .

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα!Ανοιγεις το θεμα που επιθυμεις πατωντας "Νεο Θεμα",γραφεις τα σχολια που θες και στο κατω μερος της σελιδας θα δεις να γραφει "Συνημμενο Αρχειο".Κανεις αναζητηση των φωτο απο τον υπολογιστη σου και πατας το "Προσθηκη Συνημμενου".Κατοπιν κανεις απαντηση στο θεμα και ολα ειναι ΟΚ!!!

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι αν οι φωτογραφίες έχουν μεγάλη ανάλυση, πιθανά να μην ανέβουν ή να κάνουν ατέλειωτες ώρες.

Για να μην υπάρξει πρόβλημα, αλλά και για να μπορέσουν να τις δούν όλοι, ανεξαρτήτου ταχύτητας, θα πρότεινα να γίνει πρώτα σμίκρυνση στα 150ΜΒ περίπου και μετά υποβολή.

Φιλικά Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι αν οι φωτογραφίες έχουν μεγάλη ανάλυση, πιθανά να μην ανέβουν ή να κάνουν ατέλειωτες ώρες.

Για να μην υπάρξει πρόβλημα, αλλά και για να μπορέσουν να τις δούν όλοι, ανεξαρτήτου ταχύτητας, θα πρότεινα να γίνει πρώτα σμίκρυνση στα 150ΜΒ περίπου και μετά υποβολή.

Φιλικά Νίκος

31344[/snapback]

Λόγω κεκτημένης ταχύτητας ο Νίκος έγραψε 150ΜΒ.

Σαφώς και εννούσε 150 ΚΒ φίλε iki28.

Αναμένουμε τις φώτο :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Λόγω κεκτημένης ταχύτητας ο Νίκος έγραψε 150ΜΒ.

Σαφώς και εννούσε 150 ΚΒ φίλε iki28.

Αναμένουμε τις φώτο  :lmao:

31346[/snapback]

Ορθή η διόρθωση και σε ευχαριστώ Βαγγέλη.

Μόνο που έχω κάνει το ίδιο λάθος και σε άλλους, που προσπάθησα να δώσω οδηγίες. Πιστεύω να το κατάλαβαν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...