Jump to content

λερωμενη αμμος...


Recommended Posts

Δε λεω....ωραιος ειν'ο νεος αλλα ο παλιος ειναι αλλιως δε λενε?! :P Προσοχη playgirl...Δεν κανει να καταπιεις νερο απο το ενυδρειο σου μιας κ μπορεις να παθεις διαφορα 'ωραια' πραγματα στο στομαχι σου!(καπου ειχα βρει ενα τοπικ που ελεγε ακριβως αλλα δεν θυμαμαι που!!! :thumbup: ) Παντως να ξερεις οτι αν το κανεις με το στομα συνεχεια.....καποια φορα θα καταπιεις κ καμια γουλιτσα!! :hysterical: Εγω την επαθα με βενζινη οποτε δεν χρειαστηκε να ξαναδοκιμάσω!!! :hysterical: ΦΕΛΟΣ με 1000 λεμεεεεεε!!!! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δε λεω....ωραιος ειν'ο νεος αλλα ο παλιος ειναι αλλιως δε λενε?! :( Προσοχη playgirl...Δεν κανει να καταπιεις νερο απο το ενυδρειο σου μιας κ μπορεις να παθεις διαφορα 'ωραια' πραγματα στο στομαχι σου!(καπου ειχα βρει ενα τοπικ που ελεγε ακριβως αλλα δεν θυμαμαι που!!! :P ) Παντως να ξερεις οτι αν το κανεις με το στομα συνεχεια.....καποια φορα θα καταπιεις κ καμια γουλιτσα!! :( Εγω την επαθα με βενζινη οποτε δεν χρειαστηκε να ξαναδοκιμάσω!!! :( ΦΕΛΟΣ με 1000 λεμεεεεεε!!!! :(

κοιτα...αυτο που παει στο στομα δν το καταπινω....και δν νομιζω να εχει και σχεση με την βενζινη :(

και ειναι προσωρινη η λυση....μεχρ να βρω κατι απο αυτα που μου ειπαν τα παιδια και να με βολευει καλυτερα.... :hysterical:

και οσο για το νεροτου ενυδρειου...ας μην γινομαστε τοοοσο περιεργοι... :hysterical: νομιζω πως ελαχιστοι αναπνεουμε σωστα-που θα πει εισπνοη απο την μυτη...και πολοι εχουμε καταπιει νερο απο θαλασσα....για να μην πω για ποσα αλλα... :angry2: ε...δν θα πεθανουμε και με μια ενυδρειακι γουλιτσα... :(:thumbup:

επαναλαμβανω...ειναι προσωρινη η λυση.... :hysterical::angry2:

Έγινε επεξεργασία - plaYgirl
Link to comment
Share on other sites

Με λες περιεργο που σου λεω να μην πιεις νερο απο το ενυδρειο σου?!?! :hysterical: Ο.Κ τοτε! φτιαξε κ φραπε!!! :P:hysterical:

Απλα στο ενυδρειο βαζεις διαφορα υγρα(λιπασματα κτλ) αντιχλωρια-βακτήρια - τροφες κτλ που σε βαθος χρονου δεν ξερεις τι μπορει να εχει μεινει στο νερο σου ή οχι ασχετα με τις αλλαγες που κανεις! Δεν ειπα εγω οτι ειναι μονιμη λυση αυτη που ακολοθεις!! απλα σου εδωσα εναν τροπο για να γινει μονιμη! καθως εγω αυτη την μεθοδο χρησιμοποιώ! "φουσκα" ειχα παρει μια ενυδρειακης εταιριας κ ηταν αποτυχία μεγαλη! Δεν εχω δοκιμασει αυτη τις βενζινης ομως η οποια ειναι ποιο μεγαλη απο αυτη που ειχα εγω. Λογικα εκεινη θα ειναι μια χαρα!

Εγω παντως κ με τον φελο μια χαρα κανω την δουλεια μου.... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Με λες περιεργο που σου λεω να μην πιεις νερο απο το ενυδρειο σου?!?! :( Ο.Κ τοτε! φτιαξε κ φραπε!!! :(:(

Απλα στο ενυδρειο βαζεις διαφορα υγρα(λιπασματα κτλ) αντιχλωρια-βακτήρια - τροφες κτλ που σε βαθος χρονου δεν ξερεις τι μπορει να εχει μεινει στο νερο σου ή οχι ασχετα με τις αλλαγες που κανεις! Δεν ειπα εγω οτι ειναι μονιμη λυση αυτη που ακολοθεις!! απλα σου εδωσα εναν τροπο για να γινει μονιμη! καθως εγω αυτη την μεθοδο χρησιμοποιώ! "φουσκα" ειχα παρει μια ενυδρειακης εταιριας κ ηταν αποτυχία μεγαλη! Δεν εχω δοκιμασει αυτη τις βενζινης ομως η οποια ειναι ποιο μεγαλη απο αυτη που ειχα εγω. Λογικα εκεινη θα ειναι μια χαρα!

Εγω παντως κ με τον φελο μια χαρα κανω την δουλεια μου.... :hysterical:

φραπε εεε??? :(:(:thumbup::P

παντως ελπιζω να μην ειπα κατι που να παρεξηγηθηκα :hysterical::hysterical:

αν ναι σορυ..... :(

Link to comment
Share on other sites

Οχι βεβαια! χαβαλε κανουμε! :thumbup:

:P

:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

επισης μπορεις και να μην ρουφας καθολου απο το σωληνα. απλα βυθισε τον ολο μεσα και μολις γεμησει νερο κλεισε την εξοδο που θα ριχνει το νερο στο κουβα με το δακτυλο σου. βγαλε το κλειστο απο τη μια πλευρα σωληνα και βαλτον πανω απο το κουβα. μολις ανοιξεις την τρυπα θα φυγει το νερο σα να ειχες ρουφηξει... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...