Jump to content

εποξική ρητίνη


Recommended Posts

Εχει ενα μαγαζι επι της Πειραιος, Αντρεου λεγεται...αρκετα ψαγμενος σε ρητινες και εποξικα υλικα...

Ψαγμένο μαγαζί αλλά όχι για ενυδρειακή χρήση.Πιστοποιητικά καταλληλότητας δεν υπάρχουν.Αν θέλεις να φτιάξεις βάρκα....

Link to comment
Share on other sites

Πήρα από το neotex !! αλλα πρόκειται περί mega-μαλ@κα επαγγελματία..

η συσκευασία είναι χύμα.. απλά το έβαλε σε ένα κουτί (ασφραγιστο) που τελικά δεν έκλεινε καλά.. χύθηκε μέσα στην μπαγκαζιέρα έγινα χαλια!!

τσάμπα ο χρόνος που έχασα να κατεβω στο κέντρο!!

αίσχος για τον επαγγελματία ανάθεμα την εταιρία που έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα από το neotex !! αλλα πρόκειται περί mega-μαλ@κα επαγγελματία..

η συσκευασία είναι χύμα.. απλά το έβαλε σε ένα κουτί (ασφραγιστο) που τελικά δεν έκλεινε καλά.. χύθηκε μέσα στην μπαγκαζιέρα έγινα χαλια!!

τσάμπα ο χρόνος που έχασα να κατεβω στο κέντρο!!

αίσχος για τον επαγγελματία ανάθεμα την εταιρία που έχει!!!

Φιλε μου εισαι λιγο υπερβολικος.Ειναι απο της καλυτερες εταιριες ειδικα στα λαστιχα για εκμαγεια θα ελεγα ειναι πρωτοπορος.Πολυ παλια εταιρια

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εισαι λιγο υπερβολικος.Ειναι απο της καλυτερες εταιριες ειδικα στα λαστιχα για εκμαγεια θα ελεγα ειναι πρωτοπορος.Πολυ παλια εταιρια

απλά ψιλοτσατίστηκε προφανώς που του έκανε χάλια το μηχανάκι :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εισαι λιγο υπερβολικος.Ειναι απο της καλυτερες εταιριες ειδικα στα λαστιχα για εκμαγεια θα ελεγα ειναι πρωτοπορος.Πολυ παλια εταιρια

Ρε παιδιά τι υπερβολικός είμαι? δεν θα έπρεπε να το ασφαλίζει από πάνω? ξέρετε ποσο εύκολα βγαίνει το καπάκι? δεν θα έπρεπε έστω να με προειδοποιήσει? αφού βλέπει που τα βάζω στο μηχανάκι? εγώ πως μπορώ να φανταστώ ποσο χύμα είναι τα πράγματα?

ισα ισα επειδή είναι χρονια όπως λες θα έπρεπε να έχει μια ποιότητα και όχι να είναι χύμα.. λυπάμαι αλλα είναι αίσχος και μια προχειρότητα οι συσκευασίες των προϊόντων αλλα και η αδιαφορία τον υπαλληλων που δεν προειδοποιούν τους πελάτες τους..

απλά η αδιαφορία του αρπακολλατζή επιχειρηματία αφού πήρε τα λεφτά τώρα τι τον νοιάζει κόψε το κεφάλι σου τι θα κανεις!

αν είμαστε σε άλλο κράτος με νομους που ισχύουν θα μπορούσα να του κάνω μήνυση και να ζητήσω και αποζημίωση για την ζημια! αλλα επειδή εδώ είναι μπου*δέλο-ελλάδα ο καθένας κάνει ότι του καπνίσει και νομος δεν υπάρχει...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...