Jump to content

γυμναστικη (bodybuilding)-καλοκαιρι


Recommended Posts

Και να προσθεσω οτι βιαζεσαι πολυ γιατι μεχρι τα 21 σου εχεις αναπτυξη την οποια κοβεις με αυτα που κανεις(γυμναστηρια body building κτλ)

και δεν σε θυμαμαι και ιδιαιτερα ψηλο,ειχα το υψος σου στην 3η γυμνασιου οταν εσυ το ειχες στην 3η λυκειου.....

Έγινε επεξεργασία - chris z3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δυστυχως...οχι...η κορμαρα απαιτει τελεια διατροφη χωρις παρασπονδιες...τακτικη προπονηση....αεροβια ασκηση...και πανω απο ολα υπομονη...

Η κορμαρα θελει σωστη διατροφη,γυμναστικη,υπνο και ΥΠΟΜΟΝΗ,αν δεν εχεις υπομονη παιρνεις συμπληρωματα με οτι συνεπειες μπορει να εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους :thumbup:

Μετά από πολύ μεγάλη απουσία μου θα ήθελα να πω και εγώ κάτι

Παν μέτρων άριστον

Μετά από κάποια χρόνια στα γυμναστήρια η αλήθεια είναι κάπου στην μέση

Για να γυμνάσεις το σώμα σου δεν χρειάζεται να μπεις στα συμπληρώματα

Αλλά για να κάνεις διάπλαση επιβάλετε γιατί δεν βγαίνει αλλιώς η προπόνηση

Απλά πρέπει να μάθεις τι πρέπει να πάρεις πώς θα το πάρεις για πόσο θα το πάρεις]

Και όχι υπερβολές όσοι υπέρβαλαν την πάτησαν

Αυτά τα λίγα μακάρι να μπορέσω να τα πούμε από κοντά κάποια φορά. :P

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερη γυμναστική! :P

http://streetfighting.gr/?q=node/2

αυτα ειναι ρε μαγκα για κατι τετοιο ψηνομαι εδω και καιρο :thumbup: τι bodybulding και κουραφεξαλα.αυτη

ειναι γυμναστικη με πολυ ποιο φυσικα σωματα και οχι φουσκες και δεν το λεω προσωπικα για τον φιλο μας.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα δεν συμφωνω με κανεναν ουτε με τον chrisz3 ...

το bodybuilding δεν ειναι κατι περιεργο η υπερφυσικο ...δυστυχως εχουν παρεξηγηθει τ πραγματα...

τα συμπληρωματα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΒΟΛΙΚΑ ουτε προκαλουν καποια βλαβη στον οργανισμο...

ΚΑΙ ναι παιρνω τα εξης...πρωτεινη ορου γαλακτος..πολυβιταμινες...αμινοξεα ...και cla ...δεν ειναι κατι κακο η απαγορευμενο αλλα καλυτερα να κανω μια παρουσιαση...

γι' αυτο να μην εισαι 100% σιγουρος ...σε ολα τα γυμναστηρια πουλανε διαφορα μανζτουνια για να τα οικονομανε! :hysterical: ..σκεψου οτι αν πχ δινει 70-80 ευρω για μια συνδρομη (μηνιαια) με τις πρωτεινες και τα συμπληρωματα υπερδιπλασιαζεται ...επισης τα βαρη ειναι εντελως αρχηστα γιατι κανεις ασχημο σωμα χωρις αντοχες αν δεν συνοδευεται απο εντονη αεροβικη ασκιση ...σχετικα με τα συμπληρωματα κανεις δεν θα σου πει οτι κανουν κακο ..αλλα και κανεις οτι κανουν και καλο .....η σωστη ασκιση και διατροφη ειναι το παν ..τα συμπληρωματα συνδεονται 100% με τον ασχημο τροπο ζωης που κανουμε τωρα πχ γρηγορο φαγητο , γρηγορο αμαξι ,γρηγορο και ευκολο κερδος ...κατ΄επεκταση γρηγορο χτυσιμο σωματος κλπ ...οσα σου γραφω πιθανοτατα να τα θεωρησεις ******* καμαρωτες :thumbup::P:hysterical: ...αλλα μετα απο τοσο καιρο αυτα εχω ''δει''

mod note

Προσοχή στο λεξιλόγιο μας, γιατί μας διαβάζουν και παιδιά.

:hysterical:

Έγινε επεξεργασία - karydas
Link to comment
Share on other sites

γι' αυτο να μην εισαι 100% σιγουρος ...σε ολα τα γυμναστηρια πουλανε διαφορα μανζτουνια για να τα οικονομανε! :hysterical: ..σκεψου οτι αν πχ δινει 70-80 ευρω για μια συνδρομη (μηνιαια) με τις πρωτεινες και τα συμπληρωματα υπερδιπλασιαζεται ...επισης τα βαρη ειναι εντελως αρχηστα γιατι κανεις ασχημο σωμα χωρις αντοχες αν δεν συνοδευεται απο εντονη αεροβικη ασκιση ...σχετικα με τα συμπληρωματα κανεις δεν θα σου πει οτι κανουν κακο ..αλλα και κανεις οτι κανουν και καλο .....η σωστη ασκιση και διατροφη ειναι το παν ..τα συμπληρωματα συνδεονται 100% με τον ασχημο τροπο ζωης που κανουμε τωρα πχ γρηγορο φαγητο , γρηγορο αμαξι ,γρηγορο και ευκολο κερδος ...κατ΄επεκταση γρηγορο χτυσιμο σωματος κλπ ...οσα σου γραφω πιθανοτατα να τα θεωρησεις ******* καμαρωτες :thumbup::P:hysterical: ...αλλα μετα απο τοσο καιρο αυτα εχω ''δει''

mod note

Προσοχή στο λεξιλόγιο μας, γιατί μας διαβάζουν και παιδιά.

:hysterical:

:(:(

+1

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη κανω πρωταθλητισμο στην κολυμβηση ξερω μερικα πραγματα για αυτα τα συμπληρωματα....

αν κανεις πρωταθλητισμο ή πολυ δυνατη γυμναστικη το φαγητο δεν αρκει....υπαρχουνε αυτα τα συπληρωματα

οπως η γλουταμινη και η πρωτεινη για τους μυς για να συμπηρωνουνε οτι δεν παιρνει ο αθλητης απο το φαγητο....

εγω προσωπικα δεν παιρνω τιποτα απο συμπληρωματα....

το μονο που παιρνω ειναι σιδηρος γιατι ετσι κι αλλιως εχω κατεβασμενο και σπιρουλινα....(οχι αυτη που δινουμε στις αφρικανες... :P )

αυτα τα λιγα απο μενα :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - sotos 21
Link to comment
Share on other sites

Εχω φιλους και γνωστους που επαιρναν αυτα που λανσαρανε και σε εσενα απο το γυμναστηριο ως ακακο και μη απαγορευμενο και τα ξερω απο πρωτο χερι.

Πηγαινε σε ενα νοσοκομειο που εφημερευει(για να μην πληρωνεις επισκεψη σε ιδιωτικο γιατρο) και δειχτου τι παιρνεις για να σου πει τη γνωμη του.

Καμια πρωτεινη δεν ειναι καθαρη ακομα και αν στο σκευασμα λεει 100%.

Ειναι ενα αποτελεσμα χημειας με αγνωστα συστατικα.

Η κρεατινη και τα αμινοξεα το ιδιο.

Αδερφος συμφητητη μου τα εκοψε μαχαιρι γιατι του ειπε ο γιατρος οτι σε λιγα χρονια θα πρεπει να κανει εισαγωγη στο νοσοκομειο με προβληματα στα νεφρα του.

Συμαθητης μου απο το λυκειο επαιρνε αντιστοιχα συμπληρωματα με εσενα και επαθε μονιμο προβλημα στισης και γονιμοτητας.(στο παρελθον ειχε αφησει εγκυο μια συμαθητρια, δεν ηταν προβλημα εκ γεννηθης)

Φιλος μεσα σε 6 μηνες απο 60 κιλα εγινε 85 κιλα ολο μυς και σηκωνε ολα τα κιλα σε ολα τα οργανα στο γυμναστηριο.

Ειχε ενα ατυχημα με το μηχανακι,σταματησε για 2 μηνες το γυμναστηριο και εγινε 100 κιλα λιπος και κυταριτιδα.

Προμηθευτης γειτονα μου, με διαφημιστικα αρωματικα μαντιλακια μετα απο χρονια γυμναστηρια και συμπληρωματα επαθε ενα ανεπανορθωτο προβλημα με το δερμα του και οι γιατροι του ειπαν οτι αιτια ηταν 100% τα συμπηρωματα.

Προπερσυ το καλοκαιρι αποφασισα να αγορασω καποια οργανα γυμναστικης και να κανω μια διατροφη,μετα απο 6 μηνες επαθα αυτοανουσα αιμολυτικη αναιμια(για ψυχολογικους λογους).

Οταν οι γιατροι ακουσαν οτι εκανα γυμναστικη το πρωτο πραγμα που μου ειπαν ηταν να τους φερω τα συμπληρωματα που επαιρνα γιατι απο εκει προηλθε.

Ελα ομως που εγω δεν επαιρνα συμπληρωματα,και προσπαθουσα να τους αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας.

Αν συνεχισω με παραδειγματα απο γνωστους και φιλους θα γεμισω 4-5 σελιδες.

Ειναι δικαιομα σου να παιρνεις οτι θελεις αρκει να ξερεις τη αληθεια για τις συνεπειες.

Θες να παρεις 100% καθαρη πρωτεινη;

Κανε μια σωστη διατροφη που θα περιεχει αυγο,ξηρους καρπους,γαλα,τονο και αλλες τροφες πλουσιες σε πρωτεινη.

Το υγειης ωραιο και γυμνασμενο σωμα δεν απαιτει τη χρηση συμπληρωματων,πριν 30-35 χρονια δεν υπηρχαν συμπληρωματα αλλα σιγουρα υπηρχαν υγειη και γυμασμενα σωματα.

Αλλο ενα τρανταχτο παραδειγμα ειναι οι αρχαιοι Ελληνες,εκτος αν τοτε επαιρναν πρωτεινη κρεατινη και αμινοξεα σε σκονη και καψουλες.

πρέπει να έτυχε.. Πολύ γκαντεμιά... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη κανω πρωταθλητισμο στην κολυμβηση ξερω μερικα πραγματα για αυτα τα συμπληρωματα....

αν κανεις πρωταθλητισμο ή πολυ δυνατη γυμναστικη το φαγητο δεν αρκει....υπαρχουνε αυτα τα συπληρωματα

οπως η γλουταμινη και η πρωτεινη για τους μυς για να συμπηρωνουνε οτι δεν παιρνει ο αθλητης απο το φαγητο....

εγω προσωπικα δεν παιρνω τιποτα απο συμπληρωματα....

το μονο που παιρνω ειναι σιδηρος γιατι ετσι κι αλλιως εχω κατεβασμενο και σπιρουλινα....(οχι αυτη που δινουμε στις αφρικανες... :hysterical: )

αυτα τα λιγα απο μενα :thumbup:

Δεν αρκει γιατι ολοι ντοπαρονται ...δες τι επαθε η εθνικη μας ομαδα :P ...δεν μπορεις κανεις ρεκορ χωρις ντοπα ...ολα τα ολυμπιακα μεταλια αν ελεγχθουν ειναι ολα 100% ντοπε ...αυτο μπορεις και να το διαπιστωσεις οταν κατα την απονομη στο βαθρο παρουσιαζουν ομοιγενη εξωτερικα χαρακτηριστικα ...φαλακρα κλπ δεν ειμαι κανενας γιατρος αλλα ολα αυτα ειναι γνωστα ....οταν πηγαιανα γυμνασιο εκανα κολυμβιση ...ειχα φτασει να παιρνω μερος σε αγωνες ...αλλα ο πρπονιστης μου ζητησε να κανω εξετασεις για να μου δωσουν μερικες ''αθωες'' βιταμινες

Link to comment
Share on other sites

...Νους υγιής εν σώματι υγιές ...ξεκινα επιγοντως! :thumbup::P:hysterical:

Θεωρω το γυμναστηριο πολυ λαθος τροπο γυμνασης...Επισης η διαπλαση του σωματος προσωπικα δεν μου κανει καποιο κλικ...

Πραγματικη γυμναση του σωματος ειναι η αύξηση της αντοχης...Δεν παει ο αλλος να εχει διαμετρο ποντικιου και 50 εκατοστα,αν δεν μπορει να τρεξει η να κανει σωματικη κοπωση πανω απο 4-5 ωρες,για μενα ειναι αγυμναστος...

Οσο αναφορα το Νους Υγιης εν σωματι υγιες,δεν νομιζω πως μεσα στο γυμναστηριο ισχυει κατι τετοιο....:hysterical:

Eγω εχω βρει παντως ενα αθλημα για να εξασκω και το σωμα και το μυαλο...Κανω αγωνιστικη Ιστιοπλοια οπου ειναι αθλημα καθαρα αντοχης,σωματικης δυναμης και τακτικης...:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αρκει γιατι ολοι ντοπαρονται ...δες τι επαθε η εθνικη μας ομαδα :P ...δεν μπορεις κανεις ρεκορ χωρις ντοπα ...ολα τα ολυμπιακα μεταλια αν ελεγχθουν ειναι ολα 100% ντοπε ...αυτο μπορεις και να το διαπιστωσεις οταν κατα την απονομη στο βαθρο παρουσιαζουν ομοιγενη εξωτερικα χαρακτηριστικα ...φαλακρα κλπ δεν ειμαι κανενας γιατρος αλλα ολα αυτα ειναι γνωστα ....οταν πηγαιανα γυμνασιο εκανα κολυμβιση ...ειχα φτασει να παιρνω μερος σε αγωνες ...αλλα ο πρπονιστης μου ζητησε να κανω εξετασεις για να μου δωσουν μερικες ''αθωες'' βιταμινες

1)δεν ξερω αν ολοι οπως λες ειναι ντοπε....και δεν μπορω δυστηχως να το αποδειξω... :hysterical:

2)δεν μιλησα ουτε για παγκοσμιους ρεκορντμαν ουτε για ολυμπιονικες.... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω το γυμναστηριο πολυ λαθος τροπο γυμνασης...Επισης η διαπλαση του σωματος προσωπικα δεν μου κανει καποιο κλικ...

Πραγματικη γυμναση του σωματος ειναι η αύξηση της αντοχης...Δεν παει ο αλλος να εχει διαμετρο ποντικιου και 50 εκατοστα,αν δεν μπορει να τρεξει η να κανει σωματικη κοπωση πανω απο 4-5 ωρες,για μενα ειναι αγυμναστος...

Οσο αναφορα το Νους Υγιης εν σωματι υγιες,δεν νομιζω πως μεσα στο γυμναστηριο ισχυει κατι τετοιο....:hysterical:

Eγω εχω βρει παντως ενα αθλημα για να εξασκω και το σωμα και το μυαλο...Κανω αγωνιστικη Ιστιοπλοια οπου ειναι αθλημα καθαρα αντοχης,σωματικης δυναμης και τακτικης...:thumbup:

...ωραια η ιστιοπλοιαααααα! :P:hysterical: ...καποια στιγμη εψαχνα να ξεκινησω αλλα θελω να κανω αγωνες κλπ υπαρχει τετοια δυνατοτητα για ενηλικες ? ..ποσο κανει το διπλωμα? και απαξ και το πηρες ...μετα τι κανεις για να εχεις επαφη με το σπορ?

Link to comment
Share on other sites

1)δεν ξερω αν ολοι οπως λες ειναι ντοπε....και δεν μπορω δυστηχως να το αποδειξω... :hysterical:

..ουτε και το ΕΣΚΑΝ ...αλλα ντοπαρονται ...στο Μουντιαλ ειδικα περασαν εκατονταδες ποδοσφαριστες ..αλλα ακουσων ασκουσων δεν βρεθηκε ουτε ενας ....στο τελος θα σκανε σαν τα κοτοπουλα! :(:hysterical:

οπου υπαρχει χρημα και διαφημισεις μπαινει στην ακρη η ανθρωπινη υγεια ...βαλε καπου εκει και τα πολιτικα παιχνιδια που παιζονται με τις υπερδυναμεις που θελουν να δειξουν την ισχυτους με τα μεταλεια

2)δεν μιλησα ουτε για παγκοσμιους ρεκορντμαν ουτε για ολυμπιονικες.... :thumbup:

παρακολουθω κολυμβιση ...ενθουσιαζομαι με Φελπς ..αλλα ημουν ποιο πολυ Θορπικος! :P:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε ξεφυγει αλλα μου αραισει ..κανουμε ενδιαφερον κουβεντουλα! :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - krisos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το λάθος του Μιχάλη το ρίχνω στο ότι συνδυάζει το όλο αυτό θέμα (γυμναστική-bodybuilding) με το καλοκαίρι. Τι σχέση έχει αφενός η γυμναστική με το bodybuilding και τι σχέση έχουν και τα δύο με το καλοκαίρι?

Και για να μιλήσουμε και σοβαρά, θεωρώ την γυμναστική ή το κάθε είδος εκγύμνασης του σώματος (ποδόσφαιρο, μπάσκετ, γυμναστήριο, κολυμβητήριο κλπ) απαραίτητα για τη σωστή διατήρηση ενός υγιούς σώματος, ενώ το bodybuilding θεωρώ ότι ανήκει στη ματαιοδοξία του ανθρώπου να γίνει ο λεγόμενος υπεράνθρωπος! Οι φούσκες δεν έχουν τίποτα το ωραίο και πραγματικά δεν βλέπω τίποτα το ενδιαφέρον στο να σηκώνει κάποιος 180 κιλά πάγκο.

Παλιά γυμναζόμουν... Πολύ παλιά μέσω μπάσκετ και ποδόσφαιρο. Αργότερα γράφτηκα σε γυμναστήριο... Η αλήθεια είναι ότι γράφτηκα για τα γκομενάκια :thumbup: Παρ'όλα αυτά, το ψώνισμα κάποιων και το ερωτικό κοίταγμα του εαυτού τους στους καθρέπτες με αηδίασε και υπερκάλυψε την θέλησή μου για γκομενάκια και το παράτησα.

Αυτό που μπορώ να πω εγώ γενικώς, είναι πως το όμορφο και υγιές σώμα δεν έχει συγκεκριμένους κανόνες. Υπάρχουν διάφοροι σωματότυποι. Άλλοι δεν γραμμώνουν ποτέ κι άλλοι σηκώνουν 5 κιλά και γίνονται φουλ στη γράμμωση. Κανένας όμως σωματότυπος δεν δικαιολογεί φούσκωμα. Από εμπειρικής άποψης οι πιο φουσκωμένοι άνθρωποι χωρίς προσθήκες και χημικά είναι οι πολίστες και γενικώς οι κολυμβητές. Αλλά σε αυτή τη περίπτωση ξεχωρίζεις το φυσικό φούσκωμα από το αηδιαστικό (κατ'έμέ) του bodybuilding.

Link to comment
Share on other sites

...ωραια η ιστιοπλοιαααααα! :thumbup::P ...καποια στιγμη εψαχνα να ξεκινησω αλλα θελω να κανω αγωνες κλπ υπαρχει τετοια δυνατοτητα για ενηλικες ? ..ποσο κανει το διπλωμα? και απαξ και το πηρες ...μετα τι κανεις για να εχεις επαφη με το σπορ?

Οντως εχουμε ξεφυγει λιγο...:hysterical:

Αν δεν κανεις απο μικρος Ιστιοπλοια ειναι δυσκολο να μπεις σε αγωνιστηκες κατηγοριες...Ομως η Ιστιοπλοια ειναι για ολους...Η Χαλκιδα εχει τον μεγαλυτερο ομιλο στην Ελλαδα με σκαφη ανοικτης Θαλασσης,αν πας και κανεις μια ερωτηση στα γραφεια ειμαι σιγουρος πως παρεις τις απαντησεις που θες...Αγωνες γινονται ολη την διαρκεια του ετους εκτος 2 μηνων οπου τα σκαφη βγαινουν στην στερια για συντηρηση..

Κρισο πηγαινε και ρωτα... :hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Οντως εχουμε ξεφυγει λιγο...:P

Αν δεν κανεις απο μικρος Ιστιοπλοια ειναι δυσκολο να μπεις σε αγωνιστηκες κατηγοριες...Ομως η Ιστιοπλοια ειναι για ολους...Η Χαλκιδα εχει τον μεγαλυτερο ομιλο στην Ελλαδα με σκαφη ανοικτης Θαλασσης,αν πας και κανεις μια ερωτηση στα γραφεια ειμαι σιγουρος πως παρεις τις απαντησεις που θες...Αγωνες γινονται ολη την διαρκεια του ετους εκτος 2 μηνων οπου τα σκαφη βγαινουν στην στερια για συντηρηση..

Κρισο πηγαινε και ρωτα... :hysterical::hysterical:

Κωστή όταν βρεις χρόνο άνοιξε ένα νέο θέμα και κάνε μας μια αναλυτική παρουσίαση για την ιστιοπλοΐα. Είμαι σίγουρος ότι θα ενδιαφέρει πολλούς.

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το λάθος του Μιχάλη το ρίχνω στο ότι συνδυάζει το όλο αυτό θέμα (γυμναστική-bodybuilding) με το καλοκαίρι. Τι σχέση έχει αφενός η γυμναστική με το bodybuilding και τι σχέση έχουν και τα δύο με το καλοκαίρι?

Και για να μιλήσουμε και σοβαρά, θεωρώ την γυμναστική ή το κάθε είδος εκγύμνασης του σώματος (ποδόσφαιρο, μπάσκετ, γυμναστήριο, κολυμβητήριο κλπ) απαραίτητα για τη σωστή διατήρηση ενός υγιούς σώματος, ενώ το bodybuilding θεωρώ ότι ανήκει στη ματαιοδοξία του ανθρώπου να γίνει ο λεγόμενος υπεράνθρωπος! Οι φούσκες δεν έχουν τίποτα το ωραίο και πραγματικά δεν βλέπω τίποτα το ενδιαφέρον στο να σηκώνει κάποιος 180 κιλά πάγκο.

Παλιά γυμναζόμουν... Πολύ παλιά μέσω μπάσκετ και ποδόσφαιρο. Αργότερα γράφτηκα σε γυμναστήριο... Η αλήθεια είναι ότι γράφτηκα για τα γκομενάκια :P Παρ'όλα αυτά, το ψώνισμα κάποιων και το ερωτικό κοίταγμα του εαυτού τους στους καθρέπτες με αηδίασε και υπερκάλυψε την θέλησή μου για γκομενάκια και το παράτησα.

Αυτό που μπορώ να πω εγώ γενικώς, είναι πως το όμορφο και υγιές σώμα δεν έχει συγκεκριμένους κανόνες. Υπάρχουν διάφοροι σωματότυποι. Άλλοι δεν γραμμώνουν ποτέ κι άλλοι σηκώνουν 5 κιλά και γίνονται φουλ στη γράμμωση. Κανένας όμως σωματότυπος δεν δικαιολογεί φούσκωμα. Από εμπειρικής άποψης οι πιο φουσκωμένοι άνθρωποι χωρίς προσθήκες και χημικά είναι οι πολίστες και γενικώς οι κολυμβητές. Αλλά σε αυτή τη περίπτωση ξεχωρίζεις το φυσικό φούσκωμα από το αηδιαστικό (κατ'έμέ) του bodybuilding.

Οταν λεμε body bulidng και γυμναστικη ειναι σαν να λεμε παπαγαλοψαρα και ενυδρειοφυλια! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλακη αγορι μου....

Ασε τα συμπληρωματα και το bodybuilding.....

Ελα να σε γυμνασω εγω!!!

Και θα αποκτησεις το κορμι μου!!!

Αλλα θελει πολλα χρονια σκληρης δουλειας!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

παρακολουθω κολυμβιση ...ενθουσιαζομαι με Φελπς ..αλλα ημουν ποιο πολυ Θορπικος! :thumbup::P

ο φελπς ειναι αλλη ιστορια....και χωρις συπληρωματα εχει αλλα προτερηματα οπως η φυσικη του ευλυγισια στα ακρα....

και εγω ενθουσιαζομαι με φελπς αλλα δεν πεθαινω κιολλας. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις....

Με εχετε δει να αθλουμε?

Τοτε θα τους ξεχασετε ολους!!!

Τι φετες κοιλιακους κλπ...

Μια φετα και καλη!! Greek Feta!!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις....

Με εχετε δει να αθλουμε?

Τοτε θα τους ξεχασετε ολους!!!

Τι φετες κοιλιακους κλπ...

Μια φετα και καλη!! Greek Feta!!!! :thumbup:

Aντρας χωρις κοιλια,σπιτι χωρις μπαλκονι :P

Link to comment
Share on other sites

ο φελπς ειναι αλλη ιστορια....και χωρις συπληρωματα εχει αλλα προτερηματα οπως η φυσικη του ευλυγισια στα ακρα....

και εγω ενθουσιαζομαι με φελπς αλλα δεν πεθαινω κιολλας. :thumbup:

..δεν υπαρχει ευληγισια ..ποσα ολυμπιακα μεταλια εχει παρει θυμαται?

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις....

Με εχετε δει να αθλουμε?

Τοτε θα τους ξεχασετε ολους!!!

Τι φετες κοιλιακους κλπ...

Μια φετα και καλη!! Greek Feta! !!! :hysterical:

λολ! :thumbup::P:hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Άργησες ρε Μιχαλάκη... ελπίζω να σε δούμε στο #2 :thumbup:

Πέρα από την πλάκα πιστεύω οτι το έχουμε παρακάνει με το έξω και έχουμε ξεχάσει το μέσα, να μου πεις αυτό καλλιεργείται από τα media...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...