Jump to content

FAMA online και δωρεαν!!


Manogr

Recommended Posts

Είναι πολύ καλό, είναι το 3 ή 4 που κατεβάζω αλλά ρε παιδί μου πολύ διαφήμιση!!

Βέβαια και αυτοί από κάπου πρέπει να βγάλουν για το κόπο τους και από την άλλη ορισμένες από αυτές είναι αρκετά χρήσιμες γιατί ενημερωνόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Είναι πολύ καλό, είναι το 3 ή 4 που κατεβάζω αλλά ρε παιδί μου πολύ διαφήμιση!!

Βέβαια και αυτοί από κάπου πρέπει να βγάλουν για το κόπο τους και από την άλλη ορισμένες από αυτές είναι αρκετά χρήσιμες γιατί ενημερωνόμαστε.

Ουσιαστικα περνεις δωρεαν κατι που μεχρι πριν λιγους μηνες αγοραζαμε απο τα περιπτερα (Αφου ειναι απο τα λιγα που βρισκεις Ελλαδα)....Ετσι λοιπον το κερδος που χανουν αφου δεν αγοραζεις την εντυπη εκδοση το βγαζουν με παραπανω διαφημιση (και αρκετα εξυπνη αφου εχει Links, animations κτλ)... Δεν ειναι κακο :welcome::thumbup:

Απο την αλλη βεβαια να ξερουμε οτι το τευχος που κατεβαζουμε ουσιαστικα ειναι αυτο που στην Αμερικη εχει μαζευτει απο τα περιπτερα (αν δειτε στο current issue τωρα εκει υπαρχει του Ιανουαριου το οποιο θα κατεβασουμε εμεις σε 1 μηνα)...

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Το τευχος Ιανουαριου ειναι online... :excl:

Καλο downloading :)

http://www.famamagazine.com/FAMA/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Thanks Τασο...

Ειναι πραγματικα υπεροχο το riboon...ειχαν φερει και σε γνωστο μαγαζι και ειχα τρελαθει... !!

Με προλαβες αυτον τον μηνα ;):D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αγαπητοί φίλοι

Ψάχνω τα προηγούμενα τεύχη του Fama. Έχω μόνο του Μαρτίου και του Δεκεμβρίου και τα θέλω ΟΛΑ!!!

Γι'αυτο αν υπάρχει κανένα link σας παρακαλώ πείτε μου

Link to comment
Share on other sites

Εχω τα FAMA οκτωβριου 06 εως και φεβρουαριο 07 εαν ενδιαφερεσαι.

Εχω το ιδιο ενυδρειο με εσενα αλλα σε γλυκο φυτεμενο.Ετοιμαζω βεβαια και ενα 120Λ αρμυρο fish only με ζωντανο βραχο.Μπορουμε να βρεθουμε μεσα στο ΣΚ ή στο τελος του μηνα που συναντιομαστε καποια παιδια απο το aquazone γιατι θελω να σε ρωτησω καποια πραγματα.

Υ.Γ. Καταπληκτικο το reef σου

Link to comment
Share on other sites

A, βγηκε και το καινουριο τευχος μαρτιου 07.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το πολυ ενδιαφερον τευχος Απριλιου ειναι διαθεσιμο για download στο http://www.famamagazine.com/FAMA/

Απλα επειδη τα εχουν κανει μπαχαλο αυτο το μηνα στο site τους για να το κατεβασετε θα πατησετε στο εξωφυλλο του περιοδικου (το οποιο ειναι το εξωφυλλο Μαρτιου :buttrock::buttrock: ) αλλα οδηγει στο τευχος Απριλιου.... Αν πατησετε εκει που λεει για download θα κατεβασετε προυγουμενων μηνων... Τρεχα γυρευε αλλα θα το καταφερετε :thumbup::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Το αφιερωμα για το μαντις το εχει στο τρεχον τευχος?

Το εχει στο τευχος Απριλιου το οποιο ειναι το τελευταιο διαθεσιμο για download και μπορεις να το κατεβασεις οπως αναφερω παραπανω.! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Το εχει στο τευχος Απριλιου το οποιο ειναι το τελευταιο διαθεσιμο για download και μπορεις να το κατεβασεις οπως αναφερω παραπανω.! :buttrock:

Αν μιλαμε για το eFAMA0703.pdf τοτε εχω παθει γκαβομαρα διοτι δεν το βρισκω το αθρο :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

πήγαινε στη μικρή εικόνα του τεύχους που θα δεις αριστερά και πάνω από το <κουμπί κατεβάσματος > του τεύχους .. και κάνε κλικ εκεί .. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλαμε για το eFAMA0703.pdf τοτε εχω παθει γκαβομαρα διοτι δεν το βρισκω το αθρο :buttrock:

Μιλαμε για το eFAMA0704.pdf :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ναι λέει ότι θα πρέπει να τα βάλεις σε σιδερένιο κλουβί .. σαν τον Χάνιμπαλ Λέκτερ… :)

να είσαι καλά !

Link to comment
Share on other sites

Thanks Torm !!

Link to comment
Share on other sites

ναι λέει ότι θα πρέπει να τα βάλεις σε σιδερένιο κλουβί .. σαν τον Χάνιμπαλ Λέκτερ… :hysterical:

Χεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Για παμε για download :thumbdown:

Το τευχος Ιουνιου ειναι online με πολλα ενδιαφεροντα θεματα για ολους.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μακαρι να συνεχισουν ετσι! Εχουμε standard ενα περιοδικο το μηνα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...