Jump to content

Το θαύμα της ζωής και ένας καλλιτέχνης Μονομάχος


filoxenos

Recommended Posts

................... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρα πολυ ομορφα τα μωρα σου να τα χαιρεσε αντε και καλους απογονους

Link to comment
Share on other sites

............ :);):blush:

Link to comment
Share on other sites

Να στο ξαναπω;Γιατι οχι!ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!!! ;):blush::)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΟΛΟΥΣ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΜΙΛΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΑΦΗΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕΣΑ Κ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ.Κ ΕΙΣΗΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ ΑΣΠΡΑ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΝΕ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΑΠΟ ΤΡΩΦΗ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. :P:thumbup::thumbup::rasp::hysterical::rasp::rasp::P

==============================================================

ΧΘΕΣ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΜΕ ΤΑ ΨΑΡΙΑ Κ ΓΕΜΙΣΑΝ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ....ΧΑΛΑΣΤΙΚΑ ΠΟΛΥ :rasp::rasp::thumbup:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΥ

Link to comment
Share on other sites

...ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΑΦΗΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕΣΑ Κ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΑ ΜΙΚΡΑ...

Προφανώς δεν υπάρχουν πλέον μικρά για να βρεις. Εχουν φαγωθεί...

...ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΑ ΑΣΠΡΑ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΑΝΕ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΑΠΟ ΤΡΩΦΗ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ...

Από τη περιγραφή καταλαβαίνω ότι μάλλον είναι πλανάρια (μικρά άσπρα σκουληκάκια). Εάν μιλάμε γι' αυτά, είναι ακίνδυνα και θα χαθούν σιγά-σιγά.

...ΧΘΕΣ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΥΔΡΙΟ ΜΕ ΤΑ ΨΑΡΙΑ Κ ΓΕΜΙΣΑΝ ΜΕ ΑΣΠΡΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΑ ΕΧΩ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ....ΧΑΛΑΣΤΙΚΑ ΠΟΛΥ...

Εβαλες και τους δύο Μονομάχους μαζί με άλλα ψάρια..? Δεν ξέρεις ότι οι Μονομάχοι:

1ον: ΔΕΝ μπαίνουν ζευγάρι μαζί στο ίδιο ενυδρείο

2ον: ΔΕΝ μπαίνουν μαζί με άλλα ψάρια, αλλά μόνοι τους. Οι εξαιρέσεις είναι ελάχιστες και μόνο για έμπειρους.

Από την περιγραφή σου μάλλον μιλάς για ick. Τι φάρμακο έβαλες, τι άλλα ψάρια έχει το ενυδρείο και τι συνθήκες έχει? (αναλυτικά!).

-------------------------------------------------------------

Υ.Σ. 1: ΜΗΝ απαντήσεις εδώ, αλλά άνοιξε καινούριο θέμα στην κατηγορία με τις ασθένειες, δίνοντας αναλυτικά στοιχεία του ενυδρείου και των συμπτωμάτων (μαζί με φωτογραφία) αν θέλεις να βοηθηθείς...

Υ.Σ. 2: ΜΗΝ γράφεις με κεφαλαία γράμματα, αλλά με μικρά. Τα κεφαλαία χρησιμοποιούνται ΜΟΝΟ για να τονίσουμε κάτι σημαντικό...

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήρια για τις όμορφες φωτό και την περιγραφή σου. Να σου ζήσουν τα μωράκια!

Link to comment
Share on other sites

Τ Ε Λ Ε Ι Α παρουσιαση

Τ Ε Λ Ε Ι Α φωτογραφιση

Ολα τελεια

Μαθημα ζωης

Τα συγχαρητηρια ειναι λιγα......

( Τις ειδε το μπακουρι μου και ζηλεψε!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικη παρουσιαση.Να χαιρεσαι τα μικρα σου!Μαθαινουμε πολλα εμεις οι νεοτεροι και απειροι. :thumbdown::)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...