Jump to content

καλησπερα


thanos459

Recommended Posts

εδω και 2 μηνες περιπου,,,ειμαι κατοχος 4 σκαλαριων,,,τα οποια τα πηρα μικρα μικρα,,,,και πλεον ειναι πολυ ηρεμα και τρωνε απο το χερι μου,,,,,

θα ηθελα να σας ρωτησω αν συμβαινει και σε αλλους κατοχους αυτο...σας ευχαριστω,,,,,,,

καλη μας συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

εμένα απο τη δεύτερη κιόλας μέρα ακολουθούσαν το χέρι μου όταν το έβαζα απο πάνω για να τα ταίσω, τώρα όποτε πλησιάζω το ενυδρείο πηγένουν πάνω περιμένωντας να φάνε!!!

αν και μήν τα καλομαθένεις στο φαγητό 2 φορές τη μέρα ειναι υπερ αρκετο αν και θα σε παρακαλάνε συνέχεια!!

καλό είναι να μή βάζεις χέρι μέσα στο νερό και να το αποφεύγεις

Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 μηνες περιπου,,,ειμαι κατοχος 4 σκαλαριων,,,τα οποια τα πηρα μικρα μικρα,,,,και πλεον ειναι πολυ ηρεμα και τρωνε απο το χερι μου,,,,,

θα ηθελα να σας ρωτησω αν συμβαινει και σε αλλους κατοχους αυτο...σας ευχαριστω,,,,,,,

καλη μας συνεχεια

ναι είναι κάτι που συμβαίνει στο 99% των ψαριών όταν έχουν εξοικειωθεί πλήρως με τον χώρο και τους ανθρώπους που βρίσκονται μαζί :)

Link to comment
Share on other sites

τα ταιζω 2-3 φορες την μερα,,,,,σε μικρες ποσοτητες,,,,να πω οτι μεχρι και το ραμιρεζι ερχεται και τρωει απο το χερι μου,,,,και αυτο το ειχα παρει μικρο,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο συμβαίνει και σε εμένα :) Τα σκαλάρια και οι δίσκοι μου τρώνε από το χέρι μου :D

Link to comment
Share on other sites

οποιος μπορει λοιπον,,,,ας ανεβασει κανα βιντεακι να θαυμασουμε,,,,αυριο θα ανεβασω και εγω

Link to comment
Share on other sites

οποιος μπορει λοιπον,,,,ας ανεβασει κανα βιντεακι να θαυμασουμε,,,,αυριο θα ανεβασω και εγω

στο φόρουμ υπάρχουν ήδη αρκετά με δίσκους και ένα πρόσφατο με μονομάχο, ψάξε λίγο και θα τα βρεις :)

Link to comment
Share on other sites

εγώ θέλω να πω την προσωπική μου εμπειρία όχι όμως με σκαλαρι αλλα με ενα ταλαιπωρημένο στην κυριολεξία oscar ;) στην αρχη δεν ετρωγε αλλα με την αγαπη μου και την φροντιδα το ψαρι ανέκαμψε και οχι μονο έτρωγε απο το χερι μου αλλα τώρα το χαϊδεύω και του κανω παιχνιδια......γιατι οχι και στα σκαλαρια????η αγαπη στισ ψαρουκλεσ μασ κανει θαυματα και οχι μονο.... :D

συγνώμη αν χαλάω το ποστ.

Link to comment
Share on other sites

οποιος μπορει λοιπον,,,,ας ανεβασει κανα βιντεακι να θαυμασουμε,,,,αυριο θα ανεβασω και εγω

http://www.youtube.com/watch?v=JyDt7EfxkQA

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

κουκλια :blush::thumbup:

Kαλα να ειναι σε οποιον τα εχει παρει :D

Ειναι τα πρωτα δισκακια που ξεκινησα ;)

Αν βρω χρονο θα ανεβασω βιντεο απο το κοπαδακι που εχω τωρα :D

Link to comment
Share on other sites

αλλο ενα με τα ψαρακια του ξαδερφου ;)

Link to comment
Share on other sites

και ενα φρεσκο δικο μου ( γυριστε την οθονη στα πλαγια ) ;)

Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 μηνες περιπου,,,ειμαι κατοχος 4 σκαλαριων,,,τα οποια τα πηρα μικρα μικρα,,,,και πλεον ειναι πολυ ηρεμα και τρωνε απο το χερι μου,,,,,

θα ηθελα να σας ρωτησω αν συμβαινει και σε αλλους κατοχους αυτο...σας ευχαριστω,,,,,,,

καλη μας συνεχεια

Ναι αυτό συμβαίνει και με τα σκαλάρια (είχε ο κουνιάδος μου και έτρωγαν από το χέρι του) , το ίδιο έχω πάθει και εγώ με τα oscar που είχα.Αυτό συμβαίνει όταν έχουν εξοικειωθεί με το περιβάλλον τους.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό συμβαίνει και με τα σκαλάρια (είχε ο κουνιάδος μου και έτρωγαν από το χέρι του) , το ίδιο έχω πάθει και εγώ με τα oscar που είχα.Αυτό συμβαίνει όταν έχουν εξοικειωθεί με το περιβάλλον τους.

τρωγαν απο το χερι σου η το χερι σου????? ;)

Link to comment
Share on other sites

τρωγαν απο το χερι σου η το χερι σου????? ;)

:D:blush::thumbup::D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...