Jump to content

ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΑΝΤΡΑ??????


Recommended Posts

Το συγκεκριμένο ενυδρείο το είδα στην Σαλαμίνα στη θέση περιστέρια είναι γύρο στα 9-10μ περίπου , δυστυχώς δεν τράβηξα μια ολόκληρη έπαθα πλάκα όμως έχει τρεις μουρούνες πάνω από μέτρο μέσα και βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο τα ψαράκια συμβιβάζονται με τα αυτοκίνητα που περνούν και τους πεζούς για να πω την αλήθεια δεν φαίνονταν να δίνουν σημασία.

post-1337-1156080772_thumb.jpg

post-1337-1156080984_thumb.jpg

post-1337-1156081110_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Ναι υπαρχει!Πριν 2-3 εβδομαδες ειχα παει για ψαρεμα στα Περιστερια και ηθελα να παω να το δω αλλα τελικα το ξεχασαμε :P

Ενας φιλος που ηταν μαζι μου,μου ειπε οτι υπαρχει ακομη,ειχε παει πριν περιπου ενα μηνα.

Link to comment
Share on other sites

εντυπωσιακο πολυ!!

Ναι υπαρχει!Πριν 2-3 εβδομαδες ειχα παει για ψαρεμα στα Περιστερια και ηθελα να παω να το δω αλλα τελικα το ξεχασαμε :P

Ενας φιλος που ηταν μαζι μου,μου ειπε οτι υπαρχει ακομη,ειχε παει πριν περιπου ενα μηνα.

για shore πηγες φιλε μου ειχε κατι;;
Link to comment
Share on other sites

εντυπωσιακο πολυ!!για shore πηγες φιλε μου ειχε κατι;;

Για Casting πηγα αλλα δεν βγαλαμε κατι,ειχε πολυ αερα εκεινη την ημερα και μετα μας επιασε και βροχη.Μετα πηγαμε σε αλλο μερος αλλα και εκει τζιφος,εναν μικρο ροφο εβγαλα αλλα τον ξαναπεταξα μεσα.Οι αλλοι φιλοι που επεσαν με ψαροντουφεκο εβγαλαν 3-4 χταποδια και ενα λαυρακι 1.5 κιλο.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά στη Σαλάμίνα έχω ακούσει (και ειχα ακούσει και πριν ασχοληθώ με το χόμπι) ότι υπάρχουν κάμποσα μεγάλα ενυδρεία και μάλιστα σε κοινή θέα ;) οι γονείς μου είχαν δει ένα και συνέχεια όποτε μιλάμε για το ενυδρείο μου, το λένε :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...