Jump to content

ερωτηση!!!


Recommended Posts

καλησπερα.....θα ηθελα να μαθω αν εχει παρει κανεις αυτο το μικρο ενυδριακη απο το jumpo......

και αμα κανει για γαριδο-ενυδριο

ευχαριστο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι 12 λιτρα και ειναι πολυ μικρο για ψαρια και για γαριδες.Καλυτερα να επερνες ενα 20-25 για να βαλεις γαριδες θα ηταν μια χαρα. :)

Link to comment
Share on other sites

έχει 2 το jumbo, ένα μικρό και ένα μεγαλύτερο νομίζω 15-17 λίτρα. το μεγάλο έχω εγώ μέχρι το ΣΚ. έχω πάρει το carrefour και περιμένω αύριο το έπιπλο για να ξεκινήσω στήσιμο..

Link to comment
Share on other sites

Το Ταμπο εχει 2 ενα νομιζω 5λιτρα που κανει 15 ευρω με λιγο χαλικακι φοσφοριζε χρωματος και κατι αυτοκολλητακια. και το αλλο 15 λιτρα νομιζω με 5 λεντ για φωτισμο και ενα υποτηπωδες φιλτρο και θα σου κοστισει 30 ευρω. για περισσοτερες λεπτομερειες δεν θυμαμαι. Το 5λιτρο ειναι πολυ μικρο για 15ευρω. Το 15λιτρο για 30 ευρω ακριβο μ φαινεται ενω μπορεις με τα ιδια λεφτα και με λιγα παραπανω πολυ καλυτερες προτασεις.

Link to comment
Share on other sites

Το Ταμπο εχει 2 ενα νομιζω 5λιτρα που κανει 15 ευρω με λιγο χαλικακι φοσφοριζε χρωματος και κατι αυτοκολλητακια. και το αλλο 15 λιτρα νομιζω με 5 λεντ για φωτισμο και ενα υποτηπωδες φιλτρο και θα σου κοστισει 30 ευρω. για περισσοτερες λεπτομερειες δεν θυμαμαι. Το 5λιτρο ειναι πολυ μικρο για 15ευρω. Το 15λιτρο για 30 ευρω ακριβο μ φαινεται ενω μπορεις με τα ιδια λεφτα και με λιγα παραπανω πολυ καλυτερες προτασεις.

+1000 :)

Link to comment
Share on other sites

το μικρο εχει φιλτρο και ειναι 13 λιτρα. ειναι ανοιχο, χωρις φωτισμο και δουλευει μια χαρα. το εχω και ειμαι ευχαριστημενος. γιατι ομως δεν κανει για γαριδες?

το αλλο ειναι μεγαλυτερο και εχει επιπλεον καπακι και νομιζω φως με λεντ.

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειχα παρει το 13λιτρο 15 ευρο, με ενα φιλτρακι που ειχε, εβαλα ενα καπακι απο τζαμι γιατι εχει εσωχες που πατει το καπακι πανω, εβαλα ενα μικρο θερμοστατη και ενα φωτιστικο γραφειου για φως, και ειχα το μονομαχο μου εκει για κανα μηνα μεχρι να παρω πιο μεγαλο :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...