Jump to content

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ


Guest nasos

Recommended Posts

Ηταν παρα πολυ ωραια.

Του χρονου ακομη καλυτερα και με περισσοτερα δωρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Hταν τρομερα , ηταν τελεια :wacko::hysterical::hysterical:

Και του χρονου να ειμαστε καλα να περασουμε ακομα καλητερα .... ;):thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Άργησα λίγο αλλά τα κατάφερα και ήρθα :wacko::hysterical::hysterical:

Ελπίζω να μην με έγραψαν όλες οι κάμερες της τροχαίας στην Εθνική Οδό :hysterical::hysterical::D

ΑΑαααα ευχαριστώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και για το δώρο που κέρδισα.

;):thumbup::thumbup:

Αντε και του χρόνου περισσότεροι :hysterical::bigemo_harabe_net-170::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους σας! Ήταν υπέροχα.... και η τούρτα άπαιχτη!!!

Link to comment
Share on other sites

Ηταν ολα υπεροχα και προπαντων το κλιμα ηταν ζεστο και φιλικο.Μπραβο σε ολους που με κοπο το οργανωσαν ;):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο στα παιδια που το διοργανωσαν ηταν ολα τελεια και του χρονου ευχομαι να ειναι ακομη καλυτερα.

Και παλι μπραβο

Link to comment
Share on other sites

Guys ήταν όμορφα και δυστυχώς δεν έκατσα όσο θα ήθελα... Dartman, Gin, nkarvounis χάρηκα για τη γνωρημία και ευχαριστώ για το boyo!!! Και του χρόνου να κάτσω περισσότερο!

Link to comment
Share on other sites

Guys ήταν όμορφα και δυστυχώς δεν έκατσα όσο θα ήθελα... Dartman, Gin, nkarvounis χάρηκα για τη γνωρημία και ευχαριστώ για το boyo!!! Και του χρόνου να κάτσω περισσότερο!

Και εγω επισης φιλε μου ... ;):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω και ελπιζω να τα λεμε ποιο συχνα στις συναντησεις

Link to comment
Share on other sites

Το μπράβο δεν αξίζει μόνο στους διοργανωτές άλλα και σε όλους όσους ήταν εκεί και φυσικά και σε αυτούς που δεν τα κατάφεραν να έρθουν, γιατί ήταν μακρυά ;) .

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία βραδιά !!

ευχαριστώ πολύ πολύ και για το δώρο ;):thumbup:

και του χρόνου να ήμαστε καλά και να σβήσει πάλι τα κεράκια της τούρτας η κόρη μου :thumbup:

περιμένω να δώ φώτο

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδες. Φοβερο event απο το νο1 ενυδρειακο φορουμ στην Ελλαδα. Μην μασατε και προχωρειστε ακαθεκτοι. Λυπηθηκα που δεν ηρθα αλλα οπως ξερει και ο φιλος μου ο Husky ειχαμε προβληματα στο κεφαλι μας .... Την επομενη φορα σιγουρα... Και παλι μπραβο σε ΟΛΟΥΣ.

Έγινε επεξεργασία - ReBeLoS
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδες. Φοβερο event απο το νο1 ενυδρειακο φορουμ στην Ελλαδα. Μην μασατε και προχωρειστε ακαθεκτοι. Λυπηθηκα που δεν ηρθα αλλα οπως ξερει και ο φιλος μου ο Husky ειχαμε προβληματα στο κεφαλι μας .... Την επομενη φορα σιγουρα... Και παλι μπραβο σε ΟΛΟΥΣ.

Να εισαι καλά ;) την επόμενη όμως σε περιμένουμε !!

Κουράγιο και όλα θα πάνε καλά :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

...Ζηλευω!!!Χρονια πολλα στην ομορφη παρεα μας!Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους!Περιμενουμε και τα video. ;)

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι πραγματικά :D που δεν μπόρεσα να έρθω και αυτού του τύπου οι συναντήσεις είναι οι αγαπημένες μου !!!

:thumbup::thumbup:

Ελπίζω να τα καταφέρω στην επόμενη

Link to comment
Share on other sites

τετοια οργανωση θα ζηλευαν ακομη και καποιοι που διοργανωνουν event καθε βδομαδα!!!!! αντικειμενικα!!! :D

ευχαριστω πολυ προσωπικα για την ομορφη βραδια και θα τα πουμε παλι απο κοντα...σιγουρα! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ προσωπικα για την ομορφη βραδια και θα τα πουμε παλι απο κοντα...σιγουρα! :angry2:

Εμείς ευχαριστούμε, άντε και αν είσαι καλό παιδί την επόμενη φορά θα κερδίσεις την βάση του πλυντηρίου ... για εύκολες και γρήγορες αλλαγές :angry2::angry2::D:thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ευχαριστούμε, άντε και αν είσαι καλό παιδί την επόμενη φορά θα κερδίσεις την βάση του πλυντηρίου ... για εύκολες και γρήγορες αλλαγές :angry2::angry2::thumbup::thumbup::angry2:

θα παρακαλουσα στην επομενη φορα να υπαρχει στη λιστα δωρων και στεγνωτηριο... (καπου θα χρειαστει!!!!)

το αιτημα παρακαλω να ληφθει σοβαρα υποψιν απο τους admin.

ευχαριστω.

:angry2::D

Link to comment
Share on other sites

Στην ανακοίνωση με τα στιγμιότυπα από την γιορτή προστέθηκε και η παρουσίαση που υπήρχε στην γιγαντο-οθόνη. Πολύ σύντομα θα ανέβει και το Video :D

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=5518

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...