Jump to content

Pes 2011


Recommended Posts

Ψαροκαμμμενοι....

Θεωρώ ότι πολλοί από εσάς εκτός από τα ενυδρεία, ασχολείστε με το Pro....

Αν όχι... καιρός να ασχοληθείτε!!!

Θέλω λοιπόν τη γνώμη σας για το νέο αυτό προϊόν.

Όσοι το πήρατε πως το είδατε.. και όσοι ΔΕΝ το πήρατε ακόμα... τι περιμένετε τι θέλετε.

Εγώ ως γνωστός καμμμενος το προμηθεύτηκα ήδη για το xbox360 και προς το παρόν έχω σχηματίσει μια άποψη...

Περιμένω όμως και τη δική σας.

Μονό ένα πράγμα με έχει απογοητεύσει προς το παρόν... είναι 2-3 μήνες πίσω στις μεταγραφές... οπότε ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ το patch. :)

Y.Γ.: Μην ΑΚΟΥΣΩ περί φιφα ιστορίες και βλακείες.... για το φιφα... άλλο θέμα!!! :P:ninja:

Link to comment
Share on other sites

.... Παιξε ενα Call of Duty, ενα Halo, ενα Far Cry να στανιαρεις ρε ανθρωπα. Αμαν πια με αυτο το ΠΕΣ... Ποιο το νοημα του να κλωτσας μια μπαλα απο δω και απο κει;

Link to comment
Share on other sites

.... Παιξε ενα Call of Duty, ενα Halo, ενα Far Cry να στανιαρεις ρε ανθρωπα. Αμαν πια με αυτο το ΠΕΣ... Ποιο το νοημα του να κλωτσας μια μπαλα απο δω και απο κει;

Eχει δικιο ρε το παληκαρι.

Κοιτα τι παθαινεις αμα κλωτσας μπαλα.............. :D:hysterical::blink:;):):P:ninja:

http://www.sport.gr/default.asp?pid=69&vid=32276

Link to comment
Share on other sites

Επίσης...:

Ελληνικός τίτλος: Αυτογκόλ... του ποπου!

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

.... Παιξε ενα Call of Duty, ενα Halo, ενα Far Cry να στανιαρεις ρε ανθρωπα. Αμαν πια με αυτο το ΠΕΣ... Ποιο το νοημα του να κλωτσας μια μπαλα απο δω και απο κει;

Παλι το κανατε μπαχαλο το θεμα!!! :P

Αλλα... χαλαλι κ. εέ του ολυμπου!! Για παρτη σου οτι θες!!!

Φιλε τσουμ...

Και Halo 1 και Halo 2 και Far Cry 1 και 2..... και αλλα εκαντονταδες... μην πω χιλαδες παιχνιδια εχουν περασει απο τα χερια μου... και τα εεχω τερματήσει σχεδον ολ!!

Οταν ημουν φοιτητης... εγραφα οδηγους στο PC games.

Τωρα ομως μιλαμε για PES... :)

Για παμε... να ακουσω γνωμες.....

Link to comment
Share on other sites

Νικο δεν ειναι το ΠΕΣ για σενα .....

Σου εχω καλυτερο ......

:blush::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

:):P:ninja::D:hysterical::blink:;):blush:

Link to comment
Share on other sites

Είσαι κακός :)

Eιναι καλο παιδι ο Νικος

και ελπιζω να μην με παρεξηγησει :P

Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον να εχετε το επιπεδο δυσκολιας στο hard γιατι αλλιως θα ειναι καπως ετσι:

Θα ήθελα να προτείνω καλύτερα στο Easy... γιατί αλλιώς...

:)

Έγινε επεξεργασία - sarevock
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ζητάει ο nikoloutso γνώμες κι επειδή συνηθίζω να είμαι σπάστης, θα πω πως θεωρώ το PC Gaming τη μεγαλύτερη σπατάλη χρόνου μαζί με το "Πάμε για καφέ" :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ζητάει ο nikoloutso γνώμες κι επειδή συνηθίζω να είμαι σπάστης, θα πω πως θεωρώ το PC Gaming τη μεγαλύτερη σπατάλη χρόνου μαζί με το "Πάμε για καφέ" :)

To PES αγαπητέ μου, είναι θρησκεία! :P

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ζητάει ο nikoloutso γνώμες κι επειδή συνηθίζω να είμαι σπάστης, θα πω πως θεωρώ το PC Gaming τη μεγαλύτερη σπατάλη χρόνου μαζί με το "Πάμε για καφέ" :)

Περιμένω μαζική αντίδραση από τους θεσσαλονικεις για το δεύτερο :P:ninja:

Στα σοβαρά τώρα, θεωρώ μεγάλη μαγκιά να έχει κάποιος χρόνο να κάνει ότι γουστάρει. Αλλά όχι και pes ρε παιδιά :D

Link to comment
Share on other sites

To PES αγαπητέ μου, είναι θρησκεία! :P

Γι'αυτό κυκλοφορούν τόσες γυναίκες μόνες τους στους δρόμους και το βράδυ τα μπαράκια είναι γεμάτο γυναικοπαρέες. Συνεχίστε το PES... Εγώ θα εκμεταλλεύομαι την κατάσταση :)

Πέραν της πλάκας πάντως, αυτό το πράγμα με τα παιχνίδια έχει παραγίνει. Δεν βλέπω παιδιά στους δρόμους με ποδήλατα, με μπάλες, στις κούνιες... Χτίζεται μία νέα γενιά αποβλακωμένων ζόμπι!

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό κυκλοφορούν τόσες γυναίκες μόνες τους στους δρόμους και το βράδυ τα μπαράκια είναι γεμάτο γυναικοπαρέες. Συνεχίστε το PES... Εγώ θα εκμεταλλεύομαι την κατάσταση :)

Πέραν της πλάκας πάντως, αυτό το πράγμα με τα παιχνίδια έχει παραγίνει. Δεν βλέπω παιδιά στους δρόμους με ποδήλατα, με μπάλες, στις κούνιες... Χτίζεται μία νέα γενιά αποβλακωμένων ζόμπι!

και εγω που θελω να βγαλω τα παιδια μου στις κουνιες ΔΕΝ βλεπω κουνιες .....

Link to comment
Share on other sites

και εγω που θελω να βγαλω τα παιδια μου στις κουνιες ΔΕΝ βλεπω κουνιες .....

Και στη δική μου γειτονιά τις ξηλώσανε και πλέον παρκάρουν αυτοκίνητα, αλλά εδώ και 10+ χρόνια μάζευε μόνο πρεζάκια το μέρος... Και δεν είναι τα πρεζάκια η αιτία που δεν βγαίνανε τα παιδιά. Τα πρεζάκια απλά βρήκανε ένα ερημωμένο μέρος και το εκμεταλλευτήκανε.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μια παρεα απο3-4 φιλους μαζεμενους να παιζεις ενα μινι πρωταθλημα με το pro η το fifa παρεα με μπιρες και τα συναφη ειναι οτι καλυτερο και απο μια βολτα στα μπαρακια με γυναικα η οχι.αυτες οι στιγμες ειναι μοναδικες ειδικα οταν εχεις πατησει τα 40 και εισαι και παντρεμενος.τι να καταλαβουν οι γυναικες απο pro και τα συναφη; τους λες γιαυτο σε κοιτανε λες και τους λες για την διασπαση του ατομου και κβαντικη φυσικη.αν και δεν το εχω δει το καινουργιο θεωρειται το καλυτερο των καλυτερων.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι μια παρεα απο3-4 φιλους μαζεμενους να παιζεις ενα μινι πρωταθλημα με το pro η το fifa παρεα με μπιρες και τα συναφη ειναι οτι καλυτερο και απο μια βολτα στα μπαρακια με γυναικα η οχι.αυτες οι στιγμες ειναι μοναδικες ειδικα οταν εχεις πατησει τα 40 και εισαι και παντρεμενος.

Αυτό που αναφέρεις είναι ο ορισμός της αποξένωσης των σύγχρονων και δυτικού τρόπου ζωής πόλεων! Προσωπικά χρησιμοποιώ τη λέξη παρακμή γι'αυτή τη κατάσταση, αλλά... περί ορέξεως!

Link to comment
Share on other sites

τι παρακμη μου λες τωρα,αμα βλεπεις την μπαλα να μπαινει στο πλεκτο ειναι ολα τα λεφτα.και η αποξενωση που ειναι;το να μαζευωμαστε 5 φιλοι και να κανουμε αυτο που μας αρεσει χωρις να μας ζαλιζει κανενας ειναι αποξενωση;με το σκαιπτικο το δικο σου ουτε ποδοσφαιρο να βλεπουμε γιατι και μαυτο αποξενωμαστε.

Αυτό που αναφέρεις είναι ο ορισμός της αποξένωσης των σύγχρονων και δυτικού τρόπου ζωής πόλεων! Προσωπικά χρησιμοποιώ τη λέξη παρακμή γι'αυτή τη κατάσταση, αλλά... περί ορέξεως!
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις..... ελειψα 24 ώρες και μου κανατε το θεμα κιμα!!! :ninja:

Το reef deads φιλε geosid το παιζψ σε rpg... δλδ... σε real play game!!! :D

Για παμε γερα τις γωμες σας για το παιχνιδι!!!

Οπως ειπε ο φιλος 30φυλλος... το pro... ειναι θρησκεία!! :)

Περιμενω τη γνωμη σας για την παιχνιδαρα!!!! :P

Αυτο παντως που παρατηρηθηκε απο χθες είναι η αυξημενη καταλναλωση φαμπου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...