Jump to content

Παπαγαλόψαρα στα ενυδρεία


Recommended Posts

Αν στο θέμα που συζητάμε πάρει θέση το ΑΖ ενάντια στις επιλεκτικές παραγογές, θα πρέπει να το κάνει συνολικά και όχι επιλεκτικά. "Αντικειμενικά" λάθος είναι και τα περισσότερα χρυσόψαρα. Και όμως είναι γενικά αποδεκτά. Για το λόγο αυτό επιμένω στη σωστή ενημέρωση ώστε να διωρθωθουν όσο και αν είναι δυνατό τα κακώς κείμενα.

Εγω δεν μιλαω για της παραγωγες,Εγω λεω για τα παιδια τα νεοεισερχωμενα που σκοπευουν να βαλουν τετοια ψαρακια ,να τα αποτρεπουμε,και ετσι σιγα σιγα θα κτιστει μια πολιτικη εναντια αυτων,και θα το λαβουν αναγκαστικα στα υποψην και τα μαγαζια.Ετσι θελω να πιστευω και μπορει να εχει ολικη η μερικη επιτυχεια.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ολα γινονται για το χρημα.εγω ειμαι κατα οχι μονο στα ψαρια που δημιουργει ο ανθρωπος αλλα σε ολα τα ζωα και τα φυτα που βαζει το χερακι του ο ανθρωπος.και οι περισσοτεροι ανθρωποι ειναι περα βρεχει δεν τους νοιαζει.εδω στην γη στον παραδεισο αυτον ειμαστε φιλοξενουμενοι, ηρθαμε και καποια στιγμη θα φυγουμε.οποτε γιατι να καταστρεφουμε τα παντα χλωριδα και πανιδα.ετσι και αλλιως περαστικοι ειμαστε.αστα αφησουμε να ζησουν και τα παιδια μας και ολες οι επομενες γενιες.σε ολα υπαρχουν μια σειρα ,γιατι να δημιουργουμε διαφορα που ειναι κατα της φυσης.

και στα ενυδρειακα τωρα

βεβαια ο καθενας μπορει να βαλει οτι ψαρια θελει στο ενυδρειο του δικαιωματου αλλα το σωστο ειναι μεσο του az και των αλλων site να δειξουμε οτι ειμαστε περισσοτεροι απο αυτους που κοιτανε το χρημα ως συμφερων και οτι μπορουμε να το καταπολεμησουμε και να τα σταματησουμε. :buttrock:

Έγινε επεξεργασία - GXSARA
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...