Jump to content

Κιτρινα στίγματα


sefer

Recommended Posts

Πήρα 3 molly από ένα pet shop, και τη πρώτη μέρα παρατήρησα κάποια πολύ μικρά κίτρινα στίγματα. Ήταν τόσο μικρά στίγματα που όταν τα αγόρασα δε φαινόντουσαν.

Τότε δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασια, δεν είχα εμπειρία από ασθένειες και θεώρησα οτι μπορεί να ειναι και στο χρωματισμό τους ετσι.

Μετά σπό τρεις βδομάδες στο ένα ψαρακι έχουν αρχίσει και επεκτείνονται. Στη συμπεριφορά τους δεν εχω παρατηρησει κατι, τρώνε και κινούνται κανονικά

Έχει κανένας καμμιά ιδέα, τι μου προτείνετε να κάνω?

Έγινε επεξεργασία - sefer
Link to comment
Share on other sites

Πήρα 3 molly από ένα pet shop, και τη πρώτη μέρα παρατήρησα κάποια πολύ μικρά κίτρινα στίγματα. Ήταν τόσο μικρά στίγματα που όταν τα αγόρασα δε φαινόντουσαν.

Τότε δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασια, δεν είχα εμπειρία από ασθένειες και θεώρησα οτι μπορεί να ειναι και στο χρωματισμό τους ετσι.

Μετά σπό τρεις βδομάδες στο ένα ψαρακι έχουν αρχίσει και επεκτείνονται. Στη συμπεριφορά τους δεν εχω παρατηρησει κατι, τρώνε και κινούνται κανονικά

Έχει κανένας καμμιά ιδέα, τι μου προτείνετε να κάνω?

Αν θέλεις συμπλήρωσε αυτή τη φόρμα με όσα περισσότερα στοιχεία μπορείς και όσο πιο αναλυτικά γίνεται. Επίσης ανέβασε καμιά φωτο για να μπορέσει να σε βοηθήσει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...