Jump to content

ΓΕΙΑ ΣΑΣ


GMOL

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ Ο GMOL ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ.Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΠΕΡΥΣΙ ( REEF 250LIT ) ME EΒΓΑΛΕ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ 120 ΛΙΤΡΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΙΣΩ ΤΟ ΒΡΑΧΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΡΑΓΩΝΙΤΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΕΝΕΡΓΑ ΣΤΟ ΧΩΡΟ.Η ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΕΔΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ.

Link to comment
Share on other sites

;) φιλε μου στο Aquazone.

Εδώ θα βρείς ότι χρειάζεσαι και όχι μονο....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Aquazone !!!!

Σου εύχομαι καλή διαμονή και επλίζω το Aquazone να σε κάνει να επιστρέψεις ενεργά πολύ πιο σύντομα απ' ότι υπολόγιζες B)

και πάλι ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στηνπαρέα μας Φίλε GMOL

Κατά τη γνώμη μου, η απόπειρά σου στ reef, πιθανά να σε έβγαλε από τον προυπολογισμό σου, επειδή κάτι δεν έκανες σωστά ή ίσως να έκανες βιαστικές κινήσεις.

Νομίζω ότι θα μπορούσες να ξαναδοκιμάσεις προχωρόντας με αργά βήματα και ζητώντας τις πληροφορίες που ίσως χρειάζεσαι, από την ειδική κατηγορία του forum.

Με τον τρόπο αυτό, είμαι σίγουρος ότι θα μειώσεις τις πιθανίτητες λαθών και το κόστος δεν θα σου φανεί αφού θα καταμεριστεί ανάλογα με τις δυνατότητές σου.

Περιμένω με πολύ ενδιαφέρον την πρόοδο της επανακατασκευής του παλιού σου reef.

Φιλικά]

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

WELCOME TO AQUAZONE φιλε GMOL .... ;)B):thumbup:

Kαλη συνεχεια ... και .... καλη διαμονη ... :D

Link to comment
Share on other sites

B) GMOL....

Περιμενουμε τις ερωτησεις σου αλλα και τις αποψεις σου στην κατηγορια του θαλασσινου ενυδρειου! Σιγουρα θα βρεθει μια λυση μεσα στις δυνατοτητες σου για να μπορεσεις να ξεκινησεις αμεσα την ενασχοληση με το χομπι! Υπαρχουν πολλες λυσεις πριν απο το απολυτο reef και ολες εχουν την ομορφια τους...οπως, για παραδειγμα, ενα Fish Only with Live Rock...

Τα λεμε... ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηλθες στην παρεα μας ;)B)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...