Jump to content

Διάταξη υλικών φίλτρου


Recommended Posts

Σπυρο θα ακολουθησω την συμβουλη σου.σκεφτομαι να βαλω και περισσοτερα ψαρια καθαριστες.apple snail και καπου ειδα κατι ψαρακια που κινουνται κατω απο το χαλικι δεν ξερω πως τα λενε τιλες εσυ? το 2217 δουλευει ως βιολογικο και μηχανικο φιλτρο.

ΦΙΛΕ ΠΕΤΡΟ,

ΘΑ ΣΥΝΕΣΤΗΝΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΟΡΙΝΤΟΡΑΣ. ΑΠΛ ΣΝΑΙΛ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ, ΣΕ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ (ΑΝ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ.... ΕΝΑ ΠΑΦΕΡ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ)

ΤΑ ΚΟΥΛΙ ΔΕΝ.....ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΖΗΜΙΑ.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΑΓΓΙΖΩ ΤΟ ΒΥΘΟ ΠΟΤΕ!(ΣΕ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΜΕ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ ΓΙΑ ΦΥΤΑ).

ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΣΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ ΒΥΘΟΥ(ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ) ΕΚΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΒΙΟΤΟΠΟ.

ΤΟ 2217 ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ(ΥΛΙΚΑ ,ΔΙΑΤΑΞΗ) ?

ΦΙΛΙΚΑ

ΣΠΥΡΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Απο κατω προς τα πανω εχω μπλε σφουγγαρι 2 τον αριθμο siporax μπλε σφουγγαρι substrat pro μπλε σφουγγαρι και υαλομβαμβακα.Φιλε GEorge Hummy εχεις δικιο για το οτι ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα δεν φταιει ο Γιαννης η ερωτηση ηταν δικια μου.Εγω επρεπε να ανοιξω νεο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Απο κατω προς τα πανω εχω μπλε σφουγγαρι 2 τον αριθμο siporax μπλε σφουγγαρι substrat pro μπλε σφουγγαρι και υαλομβαμβακα.Φιλε GEorge Hummy εχεις δικιο για το οτι ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα δεν φταιει ο Γιαννης η ερωτηση ηταν δικια μου.Εγω επρεπε να ανοιξω νεο θεμα.

οκ!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...