Jump to content

ΨΑΡΙΑ


Koukoulas

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΝΥΔΡΕΙΟ 100x35x45 ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΗΛΑΔΗ 160 ΛΙΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΟΘ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ ΠΑΝΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ 2 CALLAGHER ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ PET SHOP ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΡΩ Η ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε στο ΑΖ! Εδώ θα βρεις πολλούς τρελαμένους :D

Έχεις ένα ενυδρείο με καλές διαστάσεις και σίγουρα έχεις πολλές δυνατότητες και επιλογές. Όμως τα gallaher δεν είναι μέσα σε αυτές. Είναι ψάρια που μεγαλώνουν πολύ και σε σύντομο χρονικό διάστημα θα ασφυκτυούν στο ενυδρείο σου. Με μιά μικρή αναζήτηση στο forum θα δεις πως θα σου προσφέρουν περισσότερα προβλήματα και λύπες, παρά χαρές...

Δες εδώ και θα καταλάβεις : http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...mp;hl=pangasius

Άνοιξε ένα καινούργιο θέμα για ότι πληροφορία θέλεις. Καλή συνέχεια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!Σίγουρα τα Gallagher δεν είναι καλή επιλογή λόγω μεγέθους.Υπάρχουν πολλές συνθέσεις που μπορείς να επιλέξεις καθώς το ενυδρείο είναι ικανοποιητικό σε μέγεθος.Για αρχή θα πρέπει να επιλέξεις την κατηγορία που σου κινεί περισσότερο το ενδιαφέρον.Φυτεμένο,Κοινωνικό,Αφρικάνικο,Αμαζονίου κλπ.

Εδώ θα είμαστε να τα λέμε. :D

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Απο τη Συρο ειμαι αλλα δεν εχουμε μεγαλη γκαμα ψαριων εδω δυστηχως.... τη μου προτηνεις να βαλω στο ενυδρειο??

Με έχεις λιώσει ....

Άνοιξε ένα καινούργιο θέμα στην κατηγορία Γενικκά περί γλυκού νερού, πες μας τι περίπου σου αρέσει και θα ακούσεις αρκετές προτάσεις...

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες! θα το βρεις το δρομο σου εδω μεσα φιλε! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...