Jump to content

υπάρχει πρόβλημα με τα φυτά ?


Recommended Posts

θα ήθελα να μου πείτε αν έχουν πρόβλημα τα φυτά αν είναι πολύ κοντά στον θερμαντήρα !

ευχαριστώ

p.s.

πείτε και την γνώμη σας για το στήσιμο και αν πρέπει να αλλάξω κάτι !

main%20aquarium.jpg

Έγινε επεξεργασία - vanilla
Link to comment
Share on other sites

πολύ όμορφο.

τις φτέρες ελπίζω να μην τις έχεις φυτέψει. οι ρίζες έξω (δέστες σε μια πέτρα )

ο θερμοστάτης μια χαρά είναι.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι! Πολύ όμορφο!! :thumbup:

Αν ήμουν στη θέση σου, θα έβαζα και λίγα ψηλά φυτά στο πίσω μέρος του ενυδρείου! :)

Link to comment
Share on other sites

πολύ όμορφο.

τις φτέρες ελπίζω να μην τις έχεις φυτέψει. οι ρίζες έξω (δέστες σε μια πέτρα )

ο θερμοστάτης μια χαρά είναι.

όχι δεν είναι φυτεμένες αλλά τις έχω δέσει στον βράχο !

ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι! Πολύ όμορφο!! :thumbup:

Αν ήμουν στη θέση σου, θα έβαζα και λίγα ψηλά φυτά στο πίσω μέρος του ενυδρείου! :)

μπορείς να μου προτείνεις κάποια ?

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα να μου πείτε αν έχουν πρόβλημα τα φυτά αν είναι πολύ κοντά στον θερμαντήρα !

ευχαριστώ

p.s.

πείτε και την γνώμη σας για το στήσιμο και αν πρέπει να αλλάξω κάτι !

main%20aquarium.jpg

βλεπω κ ενα μικρο γκαμπι καπου στη μεση πανω πανω.....πως τα πανε τα μικρα?????????

Link to comment
Share on other sites

βλεπω κ ενα μικρο γκαμπι καπου στη μεση πανω πανω.....πως τα πανε τα μικρα?????????

καλησπέρα ρε φίλε , δυστυχώς έχουν μείνει μόνο τα δυο που ήταν ποιο μεγάλα .

πριν μια εβδομάδα εμφανιστήκαν και ακόμα δυο πολύ μικρά ένα απόγευμα αλλά από τότε δεν τα ξαναείδα !

υπάρχει περίπτωση να τα τράβηξε το φίλτρο ?

mikra.jpg

Έγινε επεξεργασία - vanilla
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να τα τραβηξε το φιλτρο,ανοιξε το και ελεγξε,οπως μπορει να τα εφαγαν οι γονεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να τα τραβηξε το φιλτρο,ανοιξε το και ελεγξε,οπως μπορει να τα εφαγαν οι γονεις.

οι γονεισ δν υπαρχου...μπορει απο τα πλατι........τα αλλα πως τα πανε?????α.......οταν κανεισ κουρα στα φυτα θελω καμια ρηζουλα........

Link to comment
Share on other sites

οι γονεισ δν υπαρχου...μπορει απο τα πλατι........τα αλλα πως τα πανε?????α.......οταν κανεισ κουρα στα φυτα θελω καμια ρηζουλα........

κάτσε να δούμε αν θα ζήσει τίποτα και θα σου δώσω ρε Θάνο !

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μου αρέσει το ενυδρείο σου B)

εφόσον το ενυδρείο είναι μονόφατσο βάλε ξαπλωμένο το θερμοστάτη πίσω από το μεσαίο βράχο και δε θα φαίνεται τίποτα! Εάν βάλεις και καμιά gigantea δε θα φαίνεται ούτε το καλώδιο B)

ΥΓ. Αυτό που θα πω το λέω καλοπροαίρετα μην το πάρεις στραβά ;) : Ο θερμοστάτης σου είναι μάπα με την πρώτη ευκαιρία αντικατέστησε τον και κράτα τον αυτόν καβάτζα και για να ζεσταίνεις το νερό που προετοιμάζεις για την αλλαγή σου.

Έγινε επεξεργασία - warhawk
Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το ενυδρειο σου.πισω μπορεις να βαλεις καμια βαλισνερια που μεγαλωνει.και στο πισω τζαμι καμια σκουρα αφισα για να δειξουν και πιο εντονα τα χρωματα των ψαριων.

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το ενυδρειο σου.πισω μπορεις να βαλεις καμια βαλισνερια που μεγαλωνει.και στο πισω τζαμι καμια σκουρα αφισα για να δειξουν και πιο εντονα τα χρωματα των ψαριων.

Φυτά με την πρώτη ευκαιρία θα παραγγείλλω από Αθήνα , αφίσα που λες έχω ήδη βάλει μπλε σκούρο χαρτόνι στο πίσω μέρος !!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...