Jump to content

Σχετικά με τροφη


Recommended Posts

Γεια σε ολους πρίν λιγες μέρες μου έκαναν δωρο 4 ψαράκια γλυκού νερού...2 πορτοκαλί (αρσενικό - θυλικό), ένα κιτρινόμαυρο και ένα αρσενικό μονομάχο. Όσον αφορα το φαγητό είδα οτι το πορτοκαλί αρσενικό με το κιτρινόμαυρο τρωνε ολο το φαγητό. Το πορτοκαλί θυλικό τρωει ελλάχιστα...και ο μονομάχος δεν τρωει τίποτα. Είναι λογικό αυτό? Όπως καταλάβατε είμαι πρωτάρης και δεν ξέρω καν πως λέγονται τα αλλα εκτός απ το μονομάχο για αυτο και σας τα περιγράφω με χρωματα. + οτι το πορτοκαλί θυλικό δεν είναι και ιδιέτερα κινιτικό μέσα στο ενυδρείο όσο τα αρσενικά. Και ο μονομάχος είναι πάντα μόνος του αλλα από οτι διάβασα αυτός έτσι κανει δεν του αρέσει η παρέα με άλλα ψάρια. Αλλα αυτο που με καίει είναι το θεμα του φαγητού.Αν καποιος ψέρει τίποτα παρακαλώ πείτε μου. :)

63548101501308911525066.jpg

Έγινε επεξεργασία - akiz90
Link to comment
Share on other sites

Μια εικονα = 1000 λεξεις :)

Βαλε μας μια φωτογραφια να δουμε τι ειναι τα ψαρακια σου και να δουμε πως θα μπορεσουμε να σε βοηθησουμε :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μια εικονα = 1000 λεξεις :)

Βαλε μας μια φωτογραφια να δουμε τι ειναι τα ψαρακια σου και να δουμε πως θα μπορεσουμε να σε βοηθησουμε :thumbup:

Μισό φίλε μου θα την έχεισ σε 1'

Link to comment
Share on other sites

Η φωτό ανέβηκε ελπίζω να μπορείς να καταλάβεις κάτι :)

Δεν την βλεπω , φροντισε η φωτογραφια να εχει αναλυση 800χ600 για να μπορεσει να ανεβει :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην ενυδρειοπαρέα μας.

Επειδή το ενυδρείο είναι καινούριο δεν υπάρχει βιολογία ,

Θα πρέπει να είσαι προσεκτικός στο τάισμα και να κανείς συχνά αλλαγές νερού, άρχισε να διαβάζεις άρθρα για τα νέα ενυδρεία και αν έχεις κάποιον φίλο κοντά σου με στρωμένο ενυδρείο καλό θα ήταν να σου έδινε ‘μπόλι’ από το δικό του…

Ο μονομάχος τρώει δική του τροφή και καλό θα είναι αν δεν έχεις να την προμηθευτείς.

κανε μια αναλυτική παρουσίαση του ενυδρείου σου,

καλή συνέχεια :)

Έγινε επεξεργασία - south
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...