Jump to content

Pangasius τελος


Recommended Posts

ειχα φυγει για λιγο απο το σπιτι σπιτι γυρναω μετα απο λιγο το ειχανε κατασπαραξει οι κυχλιδες το κακομοιρο μεχρι και τα ματια του φαγανε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ειχα φυγει για λιγο απο το σπιτι σπιτι γυρναω μετα απο λιγο το ειχανε κατασπαραξει οι κυχλιδες το κακομοιρο μεχρι και τα ματια του φαγανε!!!!!

:):thumbup:Στο ειχαν επισυμανει τα παιδια αν δεν κανω λαθος.

Link to comment
Share on other sites

:):thumbup:Στο ειχαν επισυμανει τα παιδια αν δεν κανω λαθος.

ναι εκει που τα πηρα ομως που ειπανε οτι ταιριαζουνε μεταξυ τους και για να σου πω την αληθεια ουτε εγω πιστευα οτι θα φανε εναν καρχαρια και επισης καταλαβα οτι δεν ειναι καρχαριας απλα μοιαζει τιποτα αλλο!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι εκει που τα πηρα ομως που ειπανε οτι ταιριαζουνε μεταξυ τους και για να σου πω την αληθεια ουτε εγω πιστευα οτι θα φανε εναν καρχαρια και επισης καταλαβα οτι δεν ειναι καρχαριας απλα μοιαζει τιποτα αλλο!!!!

Ποιές κιχλίδες έχεις;

Link to comment
Share on other sites

ναι εκει που τα πηρα ομως που ειπανε οτι ταιριαζουνε μεταξυ τους και για να σου πω την αληθεια ουτε εγω πιστευα οτι θα φανε εναν καρχαρια και επισης καταλαβα οτι δεν ειναι καρχαριας απλα μοιαζει τιποτα αλλο!!!!

Τα περισσότερα πετ shop έχουν καταντήσει πηγή παραπληροφόρισης :)

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αυτό το συμβάν - όλοι μας στην αρχή κάναμε ανοησίες - είναι καλά να σκεφτείς σωστά ποιά ψάρια πρέπει να φιλοξενείς σύμφωνα με τις δυνατότητες του Ενυδρείου σου.

Ποιές κιχλίδες έχεις ;

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αυτό το συμβάν - όλοι μας στην αρχή κάναμε ανοησίες - είναι καλά να σκεφτείς σωστά ποιά ψάρια πρέπει να φιλοξενείς σύμφωνα με τις δυνατότητες του Ενυδρείου σου.

Ποιές κιχλίδες έχεις ;

1 venustus 2 κιτρινεσ που δεν εχω ιδεα πωσ τησ λενε και μια μπλε που παλι δεν ξερω πωσ την λενε

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα πετ shop έχουν καταντήσει πηγή παραπληροφόρισης :)

φιλαρακι συμφωνο μαζι σου μονο να πουλησουνε θελουνε τιποτα αλλο γιατι εγω ασ πουμε τουσ ρωτησα και μου λενε ναι ταιριαζουνε απολυτα τι να πω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ olumpiakos 759 τα είπαμε εδώ http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=52068 αλλά μάλλον δεν εισακουστήκαμε.

Το ενυδρείο είναι 60 εκ. μήκος ; Διάβασε το λινκ που σου δίνω πιο πάνω για να σκεφτείς - θέμα που έχεις ανοίξει εσύ - και να αποφασίσεις.Αν έχεις απορίες να συνεχίσουμε την κουβέντα στην Αφρική.

:)

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα πετ shop έχουν καταντήσει πηγή παραπληροφόρισης :thumbup:

φιλαρακι συμφωνο μαζι σου μονο να πουλησουνε θελουνε τιποτα αλλο γιατι εγω ασ πουμε τουσ ρωτησα και μου λενε ναι ταιριαζουνε απολυτα τι να πω!!!!

Με το internet μέσα στα χέρια μας και τόσες πηγές πληροφόρησης, δεν έχουμε καμία δικαιολογία. Έχουμε πει ότι στα καταστήματα πηγαίνουμε διαβασμένοι.

:)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ olumpiakos 759 τα είπαμε εδώ http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=52068 αλλά μάλλον δεν εισακουστήκαμε.

Το ενυδρείο είναι 60 εκ. μήκος ; Διάβασε το λινκ που σου δίνω πιο πάνω για να σκεφτείς - θέμα που έχεις ανοίξει εσύ - και να αποφασίσεις.Αν έχεις απορίες να συνεχίσουμε την κουβέντα στην Αφρική.

:)

οχι αυτο ειναι το δευτερο ενυδρειο το οποιο δεν το εχω δουλεψει ακομα το ενυδρειο που δουλευω ειναι 80χ30χ35

Link to comment
Share on other sites

οχι αυτο ειναι το δευτερο ενυδρειο το οποιο δεν το εχω δουλεψει ακομα το ενυδρειο που δουλευω ειναι 80χ30χ35

Δεν έχει σημασία και το μήκος αυτό των 80 εκ. και ο συνδυασμός των ψαριών ήταν μοιραίος.

Το ενυδρείο αυτό είναι μικρό για όλα τα ψάρια που είχες μέσα αλλά και ασύμβατα.

Αν θέλεις να ασχοληθεις με Αφρική αλλά και όποια Ηπειρο θέλεις ,χρειάζεται διάβασμα ,ερωτήσεις εδώ μέσα και υπομονή.Πολλοί φίλοι θα σε βοηθήσουν εφόσον και εσύ δείχνεις το ανάλογο ενδιαφέρον και ΄σίγουρα θα έχεις τα αναμενόμενα αποτελέσματα.

:)

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία και το μήκος αυτό των 80 εκ. και ο συνδυασμός των ψαριών ήταν μοιραίος.

Το ενυδρείο αυτό είναι μικρό για όλα τα ψάρια που είχες μέσα αλλά και ασύμβατα.

:)

οσο ζουμε μαθενουμε!!!συμφωνο μαζι σου!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί το ψάρι σου να έφυγε με άσχημο τρόπο, αλλά δες το και σαν μια ευκαιρία να φτιάξεις κάτι πολύ καλύτερο, με γνώμονα το μέγεθος του ενυδρείου σου. Και είμαι σίγουρος πως θα το ευχαριστηθείς και εσύ και τα ψαράκια σου.

Ξεκίνα από την αρχή λοιπόν. Πολλές φορές μια καινούργια αρχή είναι πιο εύκολο από το να διορθώσει κάποιος κάτι στραβό :)

Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα πετ shop έχουν καταντήσει πηγή παραπληροφόρισης :bowdown:

:):thumbup::)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί το ψάρι σου να έφυγε με άσχημο τρόπο, αλλά δες το και σαν μια ευκαιρία να φτιάξεις κάτι πολύ καλύτερο, με γνώμονα το μέγεθος του ενυδρείου σου. Και είμαι σίγουρος πως θα το ευχαριστηθείς και εσύ και τα ψαράκια σου.

Ξεκίνα από την αρχή λοιπόν. Πολλές φορές μια καινούργια αρχή είναι πιο εύκολο από το να διορθώσει κάποιος κάτι στραβό :thumbup:

Σοφά τα λόγια του θεόδωρου ,εδώ λοιπόν θα βρείς τις πληροφορίες και φίλους που θέλουν να σε βοηθήσουν .

:)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί το ψάρι σου να έφυγε με άσχημο τρόπο, αλλά δες το και σαν μια ευκαιρία να φτιάξεις κάτι πολύ καλύτερο, με γνώμονα το μέγεθος του ενυδρείου σου. Και είμαι σίγουρος πως θα το ευχαριστηθείς και εσύ και τα ψαράκια σου.

Ξεκίνα από την αρχή λοιπόν. Πολλές φορές μια καινούργια αρχή είναι πιο εύκολο από το να διορθώσει κάποιος κάτι στραβό :)

συμφωνο μαζι σου και αυτο θα κανω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...