Jump to content

Άγιε μου καλέ Βασίλη...


Recommended Posts

Εγώ θα διαφωνήσω μαζί σου Κώστα στο ότι όλα συνδέονται με το χρήμα.Αλήθεια η αγάπη συνδέεται με το χρήμα?Η υγεία συνδέετε με το χρήμα(εκτός από κάποιες περιπτώσεις)?Δεν συνδέετε ότι δεν ζούμε σωστά , ότι τρώμε ότι σαβούρα υπάρχει κτλ?Σίγουρα τα χρήματα παίζουν σημαντικό ρόλο σε αρκετά πράγματα αλλά όχι δεν συνδέονται με όλα

δυστυχως ο Κωστας λεει την σκληρη αληθεια.το μονο πραγμα που δεν εξαγοραζεις με χρημα ειναι η υγεια.

υπαρχουν περιπτωσεις δισεκατομυριουχων σε καροτσακια.και ο Ωνασης πιστευε οτι επειδη ειχε χρημα ατελειωτο δεν θα πεθανει ποτε.δυστυχως ολα τα αλλα εξαρτωνται απο το χρημα.αμα εχεις χρημα και ζεις καλυτερα και τρεφεσαι καλητερα.αμα εχεις χρημα πας στο ιδιωτικο νοσοκομειο και οχι στο δημοσιο που ειναι μπαχαλο.μενεις σε περιοχες μεσα στο πρασινο και οχι στο τσιμεντο πανε τα παιδια σου σε καλυτερα σχολεια και οχι σε σχολεια που δεν μιλαει κανεις ελληνικα.ασε που παιρνεις και οτι ενυδρειο αγαπας και ονειρευεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Υγεια στην κορη μου πρωτα σε μας μετα, δουλεια να μπορω να μας συντηρω και αν περισσεψει απο κανα χριστιανο κανα 200αρι ενυδρειο να βαλω σκαλαρια :P

Θα μπορούσες να περάσεις μια βόλτα απο εδώ ;

Link to comment
Share on other sites

:P Έγινε επεξεργασία - hms
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα υγεία και ένα Audi RS4 με όλα τα έξοδα του πληρωμένα για πάντα :P

Link to comment
Share on other sites

Σεβαστές όλες οι απόψεις...

Ορέστη δέν σημαίνει ότι για να σε αγαπήσει κάποιος ή κάποια χρειάζονται λεφτά δέν λέω αυτό όταν όμως έχεις την γυναίκα σου όλη μέρα ''κλεισμένη'' όταν σου λένε τα παιδιά σου μπαμπά θέλω ένα παιχνίδι και τους λές συνέχεια όχι όταν το μεγαλύτερο κομμάτι της ζωής σου είναι ''μίζερο'' και μήν μου πείτε ότι μιζεριάζουμε επειδή θέλουμε ή ότι στο χέρι μας είναι να μήν μιζεριάσουμε...στην θεωρία όλα καλά είναι στην πράξη όχι όμως. και ναι ακόμα και η υγεία αγοράζεται το μόνο που δέν αγοράζεται είναι ο θάνατος που σε κάποιες περιπτώσεις τον εξαγοράζεις και αυτόν και μήν μου πείτε όχι γιατί θα αναγκαστώ να φέρω παράδειγμα με το ίδιο μου το παιδί... ΟΛΑ συνδέονται λίγο πολύ με το χρήμα...το χρήμα φέρνει την άνεση φέρνει την καλοπέραση και μήν πάμε στα άκρα μιλάμε για τα απλά και βασικά πράγματα...

Και κλείνω...Οι επιθυμίες σας ευχές μου...

Link to comment
Share on other sites

αγιε μου καλε βασιλη θελω να χουμε υγεια και δουλεια (δε ξερω πιο πρεπει να μπει πρωτο γιατι χωρις δουλεια κοντευουμε να χασουμε την υγεια μας)καλα χριστουγεννα να εχεται ολοι και οτι επιθυμει ο καθενας. :P

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε ζητάω πολλά..

Πραγματικά υγεία σε όλους και τσάμπα βενζίνη για το Corollaκι μου για πάντα γιατί δεν την παλεύω άλλο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτα δεν ειναι ΕΥΤΥΧΙΑ!....αλλα η ΕΥΤΥΧΙΑ ειναι ολα τα λεφτα.... :P

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ......

Η ευτυχία δεν είναι λεφτά, αλλά τα λεφτά είναι όλη η ευτυχία! :rasp:

Υγεία και καλή καρδιά πάνω απ όλα παιδιά.

Έγινε επεξεργασία - Alex_SKG
Link to comment
Share on other sites

Αγιε μου Βασιλη

Φετος θελω να μου φερεις εκτος απο αγαπη και υγεια ,πολλλλλλεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςς γεννες απο τα δισκακια μου. :rasp::rasp::rasp::P:rasp::D:rasp::rasp:

Link to comment
Share on other sites

υγεια,ευτηχια,αγαπη και λεφτα.....τοσα οσα χρειαζονται στο καθενα για να μην το κανουν δυστηχισμενο!

α!και μην ξεχασω 1200 λιτρα με δισκους!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...