Jump to content

Αναβαθμιση


Recommended Posts

Παιδια καλησπερα η προσφατη αναβαθμιση στα forum ηταν παρα πολυ καλη και δεν κρατησε πολυ.Εχει παρα πολλες καινουργιες ευκολιες και εγινε αρκετα ευχρηστη η σελιδα.Αλλα εχω διαπιστωσει οτι παρολου που εχω DSL και διαπλασιαστηκε η τιμη της μετα την αναβαθμιση κανω πολυ ωρα να μπω και μερικες δεν μπορω.Δηλ εχει βαρυνει πολυ η σελιδα ισχυει αυτο? το εχετε διαπιστωσει και αλλοι?ι ή ειναι ιδεα μου? Αν οντως ισχυει αυτο σκεφτομουν αυτους που εχουν dial up τι γινεται??

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τα ίδια ακριβός με την dsl δεν είναι όμως θέμα dsl νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι εδω και μια εβδομαδα το AZ παει καλυτερα απο ποτε... μετα την αναβαθμιση υπαρχαν καποια προβληματα αλλα πρεπει να εχουν λυθει... Ειμαι βεβαια σιγουρος οτι οι admin θα το τσεκαρουν... ;)

Link to comment
Share on other sites

Οι μετρήσεις που κάνουμε το τελευταίο διάστημα δείχνουν ότι όλες οι σελίδες τόσο του Portal όσο και του Forum φορτώνονται πάρα πολύ γρήγορα και σαφώς ταχύτερα από το προηγούμενο Aquazone.

Θα μπορούσατε να γίνετε ποιο συγκεκριμένοι που σας παρουσιάζεται καθυστέρηση;

Καθώς επίσης θα θέλαμε και πληροφορίες όπως

Με τι browser;

Τι ταχύτητα;

Κάποιες συγκεκριμένες ώρες;

Σε κάποιες σελίδες ή γενικά;

Link to comment
Share on other sites

Με το mozzilla firefox μπαινω καθως και με τον internet explorer την 384 ειχα και την εχουνε διπλασιασει.Αυτο που ελεγα παρατηρηται πιο συχνα 7 με 10 το βραδυ αυτες τις ωρες βεββαια μπορει να φταινε οι dsl που ειπε ο lykawn πολυ πιθανο το εχω με την dsl στην ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ με 768 μπαίνω με ΙΕ αλλά μου έχει συμβεί και άσχετες ώρες τις ώρες που λες το θεωρώ κάπως λογικό γιατί πρέπει να είναι και αυτές με την περισσότερη κίνηση στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντος που μπένω με pstn είχα μεγάλο πόβλημα στην αρχή , μετα την αναβάθμιση.Τώρα είναι σαφώς καλύτερα, αλλα όχι όπως πριν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...