Jump to content

Γεια χαρα!


Recommended Posts

Αγαπητοι φιλοι μετα απο καιρο "φορουμιστικης απραξιας" ποσταρω αυτο το θεμα για να χαιρετισω την ομορφη παρεα και να ευχηθω σε ολους καλο χειμωνα!Ελπιζω να ειστε ολοι καλα και να τα λεμε συχνοτερα!Με μια γρηγορη ματια ειδα οτι η παρεα ολοενα και μεγαλωνει και γινεται καλυτερη!Παντα επιτυχιες καλοι μου φιλοι!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι εσυ βρε παλικαρι ? ;)

Καλο Χειμωνα :thumbup::thumbup::wacko::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι μετα απο καιρο "φορουμιστικης απραξιας" ποσταρω αυτο το θεμα για να χαιρετισω την ομορφη παρεα και να ευχηθω σε ολους καλο χειμωνα!Ελπιζω να ειστε ολοι καλα και να τα λεμε συχνοτερα!Με μια γρηγορη ματια ειδα οτι η παρεα ολοενα και μεγαλωνει και γινεται καλυτερη!Παντα επιτυχιες καλοι μου φιλοι!!! ;)

Βρεέέέέέ πού χάθηκες?

Ελπίζω να είσαι καλά και να τα πούμε στην επόμενη συνάντηση!!!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Welcome Back !!!

Που ήσουν βρε τόσο καιρό? Δεν πιστεύω να ήσουν διακοπες?

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι μετα απο καιρο "φορουμιστικης απραξιας" ποσταρω αυτο το θεμα για να χαιρετισω την ομορφη παρεα και να ευχηθω σε ολους καλο χειμωνα!Ελπιζω να ειστε ολοι καλα και να τα λεμε συχνοτερα!Με μια γρηγορη ματια ειδα οτι η παρεα ολοενα και μεγαλωνει και γινεται καλυτερη!Παντα επιτυχιες καλοι μου φιλοι!!! :D

:thumbup::thumbup::wacko::hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Που εισουν εσυ χαμμενος ... ??? Ελπιζω να ειναι ολα καλα και να μην υπηρχε σοβαρος λογος για αυτην την αποχη σου απο το AQ ....

Ελπιζω δε να τα λεμε συχνοτερα απο δω και περα και ελπιζω ακομα να σε δω επιτελους σε καποια συναντηση .... !!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες πίσω φίλε zak! Που χάθηκες τόσον καιρό??? Ελπίζω όλα καλά και να πιούμε ένα καφεδάκι στην επόμενη συνάντηση! ;)

Link to comment
Share on other sites

Βρε καλως τον,βρε καλως τον!! :thumbup:

Καλωςηρθες πισω στην παρεα. :thumbup:;)

Πιστευω να τα λεμε συχνοτερα απο δω και περα,

περιμενουμε νεα σου και απο το ενυδρειο σου.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι μετα απο καιρο "φορουμιστικης απραξιας" ποσταρω αυτο το θεμα για να χαιρετισω την ομορφη παρεα και να ευχηθω σε ολους καλο χειμωνα!Ελπιζω να ειστε ολοι καλα και να τα λεμε συχνοτερα!Με μια γρηγορη ματια ειδα οτι η παρεα ολοενα και μεγαλωνει και γινεται καλυτερη!Παντα επιτυχιες καλοι μου φιλοι!!! :thumbup:

Νίκο που χάθηκες βρε τρελόπαιδο????

welcome back ;)

Link to comment
Share on other sites

Η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη, ποσο μαλλον τον Ζακ που δεν ειναι και αφεντης! ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...