Jump to content

ΒΟΥΟ 200lt.


Recommended Posts

Χαίρετεεεε! Είμαι ένας από τους 3 τυχερούς που κέρδισαν το boyo και έχω να κάνω κάποιες ερωτήσεις (αφού πρώτα ευχαριστήσω :hysterical::hysterical::hysterical:;):thumbup::thumbup::wacko: ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ :D:hysterical::bigemo_harabe_net-170: )

Λοιπόν, 1)θέλω να μάθω τις διαστάσεις του για να βρώ μεταφορικό μέσο κατάλληλο για τη μεταφορά του, 2)όταν λέμε κομπλέ εννοούμε......? 3) επειδή δεν θα μπορέσω να το παραλάβω αυτοπροσώπως και επειδή πήρα και τηλ στο water inn, δεν φάνηκαν να γνωρίζουν τπτ για την κλήρωση κλπ -δεν ήταν εκεί το αφεντικό όπως μου είπαν- ελπίζω να ενημερωθούν σύντομα και να μην υπάρξει κάποιο πρόβλημα. Πήγε να το παραλλάβει κανένας από τους άλλους 2 συντυχερούς(!) συνφορουμίστες??? Όλα ΟΚ?

Αυτά και πάλι ευχαριστώ!!! :thumbup::blush::blush: Θα μου δωθεί η ευκαιρία να στήσω ένα ενυδρείο της προκοπής που δυστυχώς λόγω οικονομικής "ανεπάρκειας" δεν θα μπορούσα......... :hysterical:

Ευχαριστώ τέλος πάντων!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον μίλησες με κάποιος παντελώς άσχετο στο συγκεκριμένο μαγαζί ή σου έκανε πλάκα. Στην εκδήλωση ήταν και ο Ιδιοκτήτης Κος Γ. Σταματίου αλλά και 2 υπάλληλοι του μαγαζιού.

Κράτησες μήπως το όνομα ? Με ποιόν μίλησες? Αν μπορείς στείλε μου το όνομα με πμ.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετεεεε! Είμαι ένας από τους 3 τυχερούς που κέρδισαν το boyo και έχω να κάνω κάποιες ερωτήσεις (αφού πρώτα ευχαριστήσω :hysterical::hysterical::hysterical:;):thumbup::thumbup::wacko: ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ :D:hysterical::bigemo_harabe_net-170: )

Λοιπόν, 1)θέλω να μάθω τις διαστάσεις του για να βρώ μεταφορικό μέσο κατάλληλο για τη μεταφορά του, 2)όταν λέμε κομπλέ εννοούμε......? 3) επειδή δεν θα μπορέσω να το παραλάβω αυτοπροσώπως και επειδή πήρα και τηλ στο water inn, δεν φάνηκαν να γνωρίζουν τπτ για την κλήρωση κλπ -δεν ήταν εκεί το αφεντικό όπως μου είπαν- ελπίζω να ενημερωθούν σύντομα και να μην υπάρξει κάποιο πρόβλημα. Πήγε να το παραλλάβει κανένας από τους άλλους 2 συντυχερούς(!) συνφορουμίστες??? Όλα ΟΚ?

Αυτά και πάλι ευχαριστώ!!! :thumbup::blush::blush: Θα μου δωθεί η ευκαιρία να στήσω ένα ενυδρείο της προκοπής που δυστυχώς λόγω οικονομικής "ανεπάρκειας" δεν θα μπορούσα......... :hysterical:

Ευχαριστώ τέλος πάντων!!!!!!!

Μπορέιτε να παραλάβετε το δώρο σας ή κάποιος άλλος αρκεί να έχετε (έχει) την ταυτότητά σας.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με 2 κοπελιές... Ονόματα δεν ζήτησα γιατί σκέφτηκα πως ΟΚ δεν το ξέρουν ακόμα και οτι θα λυθεί το ζήτημα.. Μην τις στήσουμε και στον τοίχο!!!!;) Όσον αφορά την παραλαβή κ. Αλιμπέρτη δεν μπορώ να το πάρω ο ίδιος διότι βρίσκομαι εκτός Αθήνας για σπουδές και λόγω εξεταστικής περιόδου δεν θα μπορέσω να είμαι Αθήνα σύντομα... Να σας στείλω ΠΜ με τα στοιχεία του ανθρώπου που θα παραλλάβει το δώρο αντί εμού? Αν ναι περιμένω να μου πείτε ποιά στοιχεία θέλετε.... Φωτοτυπία ταυτότητος δέχεστε?

Ευχαριστώ για το άμεσο ενδιαφέρον...

Link to comment
Share on other sites

Ειδες Κωστακι για να συναντησεις τον φιλο σου μετα απο τοσα χρονια, τι κωλοφαρδια σε επιασε? ;)

Αμα θελεις... το παραλαμβανω και εγω για σενα. Τωρα αν κατα λαθος στηθει στο Ν.Ηρακλειο.... δεν σε πειραζει ε? Θα ερχεσε οποτε θελεις να το βλεπεις! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ναι πραγματικά!!! Είσαι γουρλής απ'ότι φαίνεται!! Μα μετά από τόσα χρόνια να σε πετύχω στο AQ... άκου κάτι πράγματα! Σου στέλνω το κινητό μο σε πμ να το χεις γιατί έτσι όπως τα έφερε η ζωή θα σου χρειαστεί..! ;)

Που να τρέχεις τώρα καημένε Αντρέα άστο να τρέξει κάνας άλλος!!!!!!!

lol!!

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά την παραλαβή κ. Αλιμπέρτη δεν μπορώ να το πάρω ο ίδιος διότι βρίσκομαι εκτός Αθήνας για σπουδές και λόγω εξεταστικής περιόδου δεν θα μπορέσω να είμαι Αθήνα σύντομα... Να σας στείλω ΠΜ με τα στοιχεία του ανθρώπου που θα παραλλάβει το δώρο αντί εμού? Αν ναι περιμένω να μου πείτε ποιά στοιχεία θέλετε.... Φωτοτυπία ταυτότητος δέχεστε?

Ευχαριστώ για το άμεσο ενδιαφέρον...

Φυσικά και μπορείτε να το παραλάβετε το ενυδρείο με φωτοτυπία της ταυτότητας σας.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...