Jump to content

1000+ λιτρα ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ....!!!!!


blackghost

Recommended Posts

εισαι ΑΡΧΟΝ φιλε μου!!!να το χερεσαι.....!!!

Το χαιρομουν μεχρι να αρχισω να δουλευω απο το πρωι ως το βραδυ και στην καλυτερη να ταισω καποια μερα.

Δυστηχως δεν προλαβαινω ουτε να κατσω να το χαζεψω αυτη την περιοδο.

Απλά :thumbup: ΤΕΛΕΙΟ :buttrock: !!!!!

Φανταστική δουλειά,πολύ μεράκι και υπομονή είναι λίγα από τα πράγματα που σου δείχνει αυτό το ενυδρείο με την πρώτη ματιά!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ είναι σίγουρα υπόδειγμα!!! :buttrock:

Βάλε κι άλλες φώτο!!!

Ματάκι ή κανα μάτσο σκόρδα έβαλες;;;;

:)

Χαιρομαι περισσοτερο γιαυτο που λες γιατι καποιοι αλλοι ισως βοηθηθουν με τα δικα τους ενυδρεια απο αυτη την μινι παρουσιαση. Αλλωστε το ιδιο εκανα και εγω οταν πρωτοβρεθηκα σε αυτη την παρεα. Χαζευα τις δημιουργιες αλλων και επαιρνα ιδεες ωστε να φτιαξω καποια στιγμη το ενυδρειο που παντα ηθελα.

πωπω απλα τελειο...εξαιρετικη δουλεια..μπραβο!! :)

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια. Τελειο δεν ειναι στα δικα μου ματια ομως.... παντα υπαρχουν καποιες μικρολεπτομερειες που θελω να διορθωσω.

απλα τέλειο, δεν υπαρχουν λογια .... μολης μπει και η πλατη θα δηξει αλλο πραμα ... περημενουμε φωτο με τα δισκοπουλα !!!

Τα δισκοπουλα εχουν μπει ηδη και βρισκονται μεσα σε αυτο 2+ μηνες. Απο σκαλαρια εμειναν ενα ζευγαρι μονο.

Η πλατη ειναι στην κατοχη μου εδω και 2-3 μηνες απο το εξωτερικο ερχομενη αλλα δεν εχω αξιωθει να κανω την αναβαθμιση που θελω ακομη καθως χρειαζονται κανα 2 μερες. Να βγουνε ολα απο μεσα και βασικα κανα χερακι βοηθειας ακομη καθω μιλαμε για μεγαλων διαστασεων 3d πλατη απο ρητινη με καποιο σεβαστο βαρος.

Ασε που θελει και κοψιμο για κανα ποντο στο μηκος και το πλατος :buttrock:

Μολις βρω ευκαιρια θα βγαλω φωτο με τους δισκους. Αν το δω να αργει πολυ να μπει η πλατη.

Έγινε επεξεργασία - blackghost
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...