Jump to content

Νέο ενυδρείο


mavrosv

Recommended Posts

Αν και είμαι σε φάση στρωσίματος, (κάποιοι απο εσάς έχουν ήδη μεταφέρει μέρος της εμπειρίας, και των γνώσεων τους ;) ), είμαι ανυπομονος να δείξω αυτη την πρώτη μου προσπάθεια. Ο διάκοσμος δεν έχει να κάνει με την προσομείωση κάποιου φυσικού περιβάλλοντος, απλώς είναι αποτέλεσμα του τι μου άρεσε στο μάτι.

Οι πέτρες και τα φυτά είναι συνθετικά.

Ευπροσδεκτες όλες οι παρατηρήσεις και τα σχόλιά σας.

Ευχαριστώ,

Βαγγέλης.

post-1832-1159260925_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - mavrosv
Link to comment
Share on other sites

Ξέχασες όμως να βάλεις την φώτο.

Sorry για το μπερδεμα.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο αρχίζει να γίνεται... Σιγά σιγά μπορείς να αλλάξεις τα συνθετικά σου φυτά με πραγματικά. Να είσαι σίγουρος ότι θα δείξει πολύ πιο όμορφο. Μπορείς να ξεκινήσεις με εύκολα και ανθεκτικά φυτά όπως anubias, echinodorus κ.α.

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασες όμως να βάλεις την φώτο.

Φοβάμαι οτι η ποιότητα της φωτογραφίας δεν είναι καλή. Δυστυχώς η πρωτη μου προσπάθεια βγήκε. Με την πρώτη ευκαιρία θα ξαναανεβάσω καλύτερη.

Sorry!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η φώτο είναι μια χαρά (την σκάναρες?)!

Σαν αποτέλεσμα είναι πολύ ωραίο και σίγουρα θα γίνει καλύτερο αν βάλεις και αληθινά φυτά!

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πιστεύω πως με τα αληθινά φυτά θα καταλάβεις τη μαγεία του original και θα το εκτιμήσεις και οπτικά ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω για τα αληθινά φυτά!

Είναι άλλη φάση! ;)

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι τα αληθινα φυτα δα δωσουν αλλη οψη που θα σου αρεσει πολυ περισσοτερο και θα το ευχαριστηθεις πιο πολυ.

Link to comment
Share on other sites

σαν ο πλεον ασχετος απο φυτα συμφωνω οτι τα φυσικα ειναι καλυτερα απο τα πλαστικα.. μονο και μονο η ευχαριστηση που θα παρεις εχοντας δημιουργησει κατι πιο ζωντανο θα ειναι σιγουρα ασυγκριτη... καλη αρχη :D:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...