Jump to content

Στήσιμο νέου ενυδρειου Jinlong βήμα - βήμα


Satum

Recommended Posts

Φιλε το μονο που με ανησυχει ειναι οτι το εχεις διπλα απο το παραθυρο και μπορει να εχεις προβλημα με αλγεις αν το χτυπαει κατευθειαν ο ηλιος..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το μονο που με ανησυχει ειναι οτι το εχεις διπλα απο το παραθυρο και μπορει να εχεις προβλημα με αλγεις αν το χτυπαει κατευθειαν ο ηλιος..

Η τεντα ειναι μονιμα κατεβασμενη και δεν το χτυπαει ο ηλιος κατευθειαν...

Link to comment
Share on other sites

Η τεντα ειναι μονιμα κατεβασμενη και δεν το χτυπαει ο ηλιος κατευθειαν...

οκ τοτε φιλε! :)

Link to comment
Share on other sites

για την σκληροτητα μπορεις να χρησιμοποιησεις απεσταγμενο νερο τιμη 4λιτρα 0,67ευρω lidl αλλα αφου εινα τοση η σκληροτητα θα χρειαστεις το 50% του ενυδρειου απεσταγμενο

Link to comment
Share on other sites

16,75ευρω 100 λιτρα και εισαι ενταξει

παιδιά τι λέτε; :)

300 λίτρα νερό σύνολο... θες σε κάθε αλλαγή να αλλάζεις το μισό δλδ 150 λίτρα... για να τα πάρεις με την πιο απλή ΑΟ θες 150 καθαρό και γύρω στα 400 βρώμικο σύνολο 550 λίτρα δλδ περίπου 0,30 ευρώ στο λογαριασμό τις ΕΥΔΑΠ! Άντε να είσαι σε μεγάλη κατηγορία λόγο κατανάλωσης και να σου πάει 1 ευρώ. Δεν είναι οικονομικό το θέμα με τις ΑΟ, είναι ότι πετάμε νερό και σε λίγα χρόνια δε θα έχουμε να πιούμε :lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τι λέτε; :)

300 λίτρα νερό σύνολο... θες σε κάθε αλλαγή να αλλάζεις το μισό δλδ 150 λίτρα... για να τα πάρεις με την πιο απλή ΑΟ θες 150 καθαρό και γύρω στα 400 βρώμικο σύνολο 550 λίτρα δλδ περίπου 0,30 ευρώ στο λογαριασμό τις ΕΥΔΑΠ! Άντε να είσαι σε μεγάλη κατηγορία λόγο κατανάλωσης και να σου πάει 1 ευρώ. Δεν είναι οικονομικό το θέμα με τις ΑΟ, είναι ότι πετάμε νερό και σε λίγα χρόνια δε θα έχουμε να πιούμε :lol:

Δεν νομιζω να χρεωνουν τοσο λιγο....

οσο για το 3D φοντο ειπα και πιο πανω οτι δεν μπορω να κανω και εχω βαλει μαυρη αφισα....

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να χρεωνουν τοσο λιγο....

οσο για το 3D φοντο ειπα και πιο πανω οτι δεν μπορω να κανω και εχω βαλει μαυρη αφισα....

και όμως... και έχω υπερβάλει κιόλας με τις τιμές... είναι ακόμα πιο λίγο :)

Link to comment
Share on other sites

και όμως... και έχω υπερβάλει κιόλας με τις τιμές... είναι ακόμα πιο λίγο :)

Γιατι να μην ειναι και η ΔΕΗ ετσι??? :lol::lmao::lmao::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...