Jump to content

παραξενοι λεκεδε!!!


vasilios

Recommended Posts

πριν λιγες μερες πιρα ενα ενυδρειο 240λτ τζαμπα :):lol::lmao:

οταν το επληνα ομως διαπιστοσα κατι λεκεδες που δεν βγενουν ουτε με ξιραφι ουτε με ξυδι ουτε HCL οξυ!

σας παρουσιαζω τον παρακατω λεκε που ειναι μονο στο ενα τζαμι σε πολλα σημεια.....

post-17330-1298300946_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι είναι υπολήματα απο σιλικόνη δοκίμασε με λίγη καθαρή βενζίνη και ξυράφι...

Link to comment
Share on other sites

Δε βοηθάει η φωτο φίλε μου,βαλε πίσω φόντο να φαίνεται καλύτερα.

δεν βγενει καλητερη διλε ειναι τα γκρι σημαδια στη μεση και λιγο πιο κατω...

λες και ειναι ενσοματωμενω στο γυαλι!αν βαλω background λες να γινει η δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι είναι υπολήματα απο σιλικόνη δοκίμασε με λίγη καθαρή βενζίνη και ξυράφι...

Κώστα έχεις δει που έχει φθάσει η τιμή της βενζίνης... :) καλυτερα να αγοράσει καινούργιο ενυδρείο :lol: .

Προσπαθησε να απομακρύνεις την βενζίνη όσο καλύτερα γίνεται εαν δοκιμάσεις με τον τρόπο που πρότεινε ο φίλος Κώστας.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι είναι υπολήματα απο σιλικόνη δοκίμασε με λίγη καθαρή βενζίνη και ξυράφι...

μπα ουτε αυτο κανει.....

Link to comment
Share on other sites

Τα ποστερ αφισες της juwel γινετε να μπουν μεσα στο ενυδρείο???

Αυτό που σίγουρα μπαίνει είναι τα baground της juwel που τα κολλάς με ενυδρειακή σιλικόνη!Την αφίσα άμα είναι από μέσα από το ενυδρείο πώς θα την κολλήσεις!Δεν νομίζω ότι γίνεται!

Link to comment
Share on other sites

Κώστα έχεις δει που έχει φθάσει η τιμή της βενζίνης... :) καλυτερα να αγοράσει καινούργιο ενυδρείο :hysterical: .

Προσπαθησε να απομακρύνεις την βενζίνη όσο καλύτερα γίνεται εαν δοκιμάσεις με τον τρόπο που πρότεινε ο φίλος Κώστας.

:lol::lmao::lmao:

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να είναι αυτό που λέει ο Νίκος και μπορεί το τζάμι να έχει καεί απο την σιλικόνη...

Έγινε επεξεργασία - costas21
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σίγουρα μπαίνει είναι τα baground της juwel που τα κολλάς με ενυδρειακή σιλικόνη!Την αφίσα άμα είναι από μέσα από το ενυδρείο πώς θα την κολλήσεις!Δεν νομίζω ότι γίνεται!

:):lol:

αδειο ειναι το ενυδρειο!με σαλιο και υπομονη το ενυδρειο θα γινει .....τελειο! :lmao:

Link to comment
Share on other sites

:):lol:

αδειο ειναι το ενυδρειο!με σαλιο και υπομονη το ενυδρειο θα γινει .....τελειο! :lmao:

Ναι αλλά όταν το γεμίσεις δεν θα ξεκολλήσει; Με κόλλα σκέφτεσαι να το κολλήσεις τελικά;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά όταν το γεμίσεις δεν θα ξεκολλήσει; Με κόλλα σκέφτεσαι να το κολλήσεις τελικά;

με σιλικονη μαλλον!

Έγινε επεξεργασία - vasilios
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...