Jump to content

τροφη!!!!


Recommended Posts

καλημερα παιδια!!!!!θελω να κανω μια ερωτηση....εχω την novo tab της jbl....μεσα στο ενυδρειο εχω ενα pagasius βεβαια ειναι μονο 2 μερες στο ενυδρειο μου αλλα δεν τρωει την τροφη...ή μαλλον δεν την βλεπει....τη. κραταω λιγο στην επιφανεια και μετα την αφηνω...το ψαρακι ειναι μια χαρα....οσο μπορει βεβαια γτ οπως ξερουμε τα pagasius θελουν πολυ νερο....αλλα κατα τα αλλα ειναι μια χαρουλα...τελος απο θεμα στρωσιματος ειναι μια χαρα το ενυδρειο το εχω 1 μισι χρονο....ενημερωτικα πριν ειχα αλλα ψαρακια και επειδη ηθελα να κανω μια αναννεωση τα εδωσα σε κατι γνωστους μου...αυτα τα ολιγα...ευχαριστω ε των πρωτερων!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αν γινεται να μου απαντησετε γτ δεν ξερω τι να κανω με το ψαρι....δεν τρωει και ειναι μια χαρα...ειναι κριμα ομως να παιθανει....

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αν γινεται να μου απαντησετε γτ δεν ξερω τι να κανω με το ψαρι....δεν τρωει και ειναι μια χαρα...ειναι κριμα ομως να παιθανει....

Πήγαινε να του αγοράσεις bloodwarms τώρα που είναι μικρός γιατί όταν είναι μικροί τρώνε πιο πολύ κρέας,πάντως είναι παμφάγος να ξέρεις,μπορείς να του βάζεις τροφές που βασίζονται στα λαχανικά!Υπάρχουν στο εμπόριο sticks που είναι φυτικής προέλευσης και έχουν χαρακτηριστικό πράσινο καπάκι!Δοκίμασε να του δώσεις λίγο αγγούρι κομμένο σε φέτες!Πάντως άν το ενυδρείο σου είναι 120lt(όπως λέει στο προφίλ σου) θα πρέπει σύντομα να τον αποχωριστείς! :D

Δες λίγο και το προφίλ του!

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...mp;#entry323423

Link to comment
Share on other sites

το ψαρακι ειναι μια χαρα....οσο μπορει βεβαια γτ οπως ξερουμε τα pagasius θελουν πολυ νερο....αλλα κατα τα αλλα ειναι μια χαρουλα...τελος απο θεμα στρωσιματος ειναι μια χαρα το ενυδρειο το εχω 1 μισι χρονο....ενημερωτικα πριν ειχα αλλα ψαρακια και επειδη ηθελα να κανω μια αναννεωση τα εδωσα σε κατι γνωστους μου...αυτα τα ολιγα...ευχαριστω ε των πρωτερων!!!!

Αφελης ερωτηση,αφου ηξερες οτι το pagasius θελει παααρα πολλα λιτρα γιατι το πηρες;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...