Jump to content

Ερώτηση περί μονομάχων στα πετ σοπ


Recommended Posts

:( εχω παρατηρήσει ότι στα πετ σοπ βάζουν τους μονομάχους σε κάτι ποτηράκια... Πως ζουν εκεί μέσα κ γιατί το κάνουν αυτό ; μου έκανε μεγάλη εντύπωση ήθελα να το ρωτήσω καιρό
Link to comment
Share on other sites

:( εχω παρατηρήσει ότι στα πετ σοπ βάζουν τους μονομάχους σε κάτι ποτηράκια... Πως ζουν εκεί μέσα κ γιατί το κάνουν αυτό ; μου έκανε μεγάλη εντύπωση ήθελα να το ρωτήσω καιρό

Γιατι ειναι..Δεν μπορω να το πω.

Απλα επιδη οι μονομαχοι θελουν λιγο χωρο εκει νομιχουν οτι σε ενα ποτηρακι θα ειναι καλα.

Οταν ειχα ρωτησει καποιον το ιδιο ακριβος μου ειχε πει οτι αυτη τους μονομαχουν τους εχουν το πολυ μια βδομαδα εκει γιατι μετα του περνουνε.

Ψεματα δηλαδη..

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτο...δεν έπρεπε να το επιτρέπουμε αυτός.. Θα μπορούσε να κάνει κάτι ο π.σ.φ.ε..

Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτο...δεν έπρεπε να το επιτρέπουμε αυτός.. Θα μπορούσε να κάνει κάτι ο π.σ.φ.ε..

Χωρις να γνωριζω πολλα πραγματα και εγω πυστευω πως θα μπορουσε να κανει κατι.

Έγινε επεξεργασία - Savou
Link to comment
Share on other sites

Απαράδεκτο...δεν έπρεπε να το επιτρέπουμε αυτός.. Θα μπορούσε να κάνει κάτι ο π.σ.φ.ε..

Μια διαδηλωση.......μια πορεια ρε αδερφε!!!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Μια διαδηλωση.......μια πορεια ρε αδερφε!!!!! :(

:D χαχα

Μπορει να κανουμε πλακα παντος ισως και εμεις σαν forum θα μπορουσαμε να κανουμε κατι πυστευω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι,και είναι πολύ εύκολο.... Να μην αγοράζουμε και να τους τη λέμε με "ωραίο" τρόπο κατάματα και όχι πίσω από το πληκτρολόγιο.Το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχουν οι πελάτες και όχι τα μαγαζιά.

Προσέξτε.... "πελάτες" δε σημαίνει "χομπίστες".

Έγινε επεξεργασία - FotisGt
Link to comment
Share on other sites

Ναι,και είναι πολύ εύκολο.... Να μην αγοράζουμε και να τους τη λέμε με "ωραίο" τρόπο κατάματα και όχι πίσω από το πληκτρολόγιο.Το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης το έχουν οι πελάτες και όχι τα μαγαζιά.

Προσέξτε.... "πελάτες" δε σημαίνει "χομπίστες".

:(

Link to comment
Share on other sites

και κάποιοι έχουν το θράσος να μας λένε ότι τα ψάρια αυτά είναι ικανά να ζήσουν σε 700ml :D:D

Πριν χρόνια σαν αρχάριος και ανήξερος πήρα ένα ''ειδικό'' κυπελάκι και τον έβαλα

Μετά από λίγο όπως ήταν αναμενόμενο :(

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...