Jump to content

ΕΙΜΕ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ......


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ......

ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΟ ΙCK ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΟΥ (ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΧΤΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΗΓΕΝΑΝ ΚΑΛΑ,ΕΒΛΕΠΑ ΜΙΑ ΣΤΑΔΙΑΚΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΧΡΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΥ ΦΑΡΜΑΚΟΥ ΛΟΓΩ ΑΣΠΟΝΔΥΛΩΝ ΠΟΥ ΧΩ ΜΕΣΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΞΗΣΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ 30 ΒΑΘΜΟΥΣ,ΚΑΙ ΥΠΟΑΛΑΤΟΤΗΤΑ 1018...ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΛΟΓΩ ΑΝΕΜΩΝΗΣ)

ΕΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΕΦΕΥΓΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΣΠΡΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΨΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΕΙΧΕ 4 ΑΣΠΡΑ ΣΗΜΑΔΙΑ,ΣΑΝ ΙCK ΘΑ ΤΟ ΛΕΓΑ.

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΩΡΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...... ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;

ΛΕΤΕ ΝΑΝΕ ΙCK;;;ΒΓΕΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ;;;ΕΝΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΟΜΑΤΑΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΦΥΓΕΙ ΜΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΘΩΛΑ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΑ ΘΑ ΛΕΓΑ.

ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ....

ΧΡΗΣΤΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χρηστο.Μην αγχώνεσαι μιας και υπάρχει λύση στο να απαλλαγείς από το ick.Θα πρέπει είτε να δανείσεις κάπου την ανεμώνη σου είτε να την βάλεις σε ένα ξεχωριστό ενυδρειακι μέχρι να τελειώσει η θεραπεία με υποαλατοτητα. Δυστυχώς το 1.018 που κανείς δεν λέει τίποτα για το ick.

Διάβασε εδώ για την υποαλατοτητα.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=89

Καλά έπραξες και ανέβασες θερμοκρασία μιας και έτσι συντομεύει ο κύκλος του ick.

Μεγάλη προσοχή δώσε στο εξής-Η υποαλατοτητα πρέπει να διαρκέσει 4 εβδομάδες μετά την τελευταία εμφάνιση στίγματος σε ψάρι. :D

Link to comment
Share on other sites

ΘΑΝΑΣΗ ΔΗΛΑΔΗ ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙCK ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΛΕ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ;;;

ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΥΤΑ,ΚΑΙ ΘΟΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ;; Η ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;;

ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΑΛΑΤΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΣΤΕΡΙΑ,ΜΙΑ ΓΑΡΙΔΑ,ΕΝΑΝ ΕΡΗΜΙΤΗ ΚΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟ ΒΡΑΧΟ-ΑΡΑΓΩΝΙΤΗ....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...