Jump to content

φελιζολ!


Recommended Posts

Σαν υλικό είναι εντελώς ακίνδυνο

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Βασίλη, μόνο τα θέματα που αφορούν αγγελίες κλείνουν. Όλα τα υπόλοιπα μένουν ανοιχτά για μελλοντική χρήση από άλλους φίλους που τυχόν έχουν παρόμοιες απορίες.

:P

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Βασίλη, μόνο τα θέματα που αφορούν αγγελίες κλείνουν. Όλα τα υπόλοιπα μένουν ανοιχτά για μελλοντική χρήση από άλλους φίλους που τυχόν έχουν παρόμοιες απορίες.

:P

συγνωμη δεν το ηξερα.

Link to comment
Share on other sites

to φελιζολ ομως Βασιλη εχω την περιεργεια να ρωτησω τι το θες μεσα?

Μπορεί να στήνει Αφρικάνικο :P

Link to comment
Share on other sites

είτε για να φτιάξει κάποια πλάτη ο φίλος με το φελιζόλ, είτε για να ακουμπήσει πάνω του βαριές πέτρες που μπορεί να προκαλούσαν ζημιά στο κάτω τζάμι.

Link to comment
Share on other sites

Προσεξε ομως πιο φελιζολ θα βαλεις. Αν βαλεις αυτο με τα ασπρα μπιλακια ειμαι πολυ πιθανο να αρχισει μετα απο λιγο καιρο να διαλύεται.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Αν και παλιο θεμα αλλα εχω την ιδια απορια γιατι ξεκινησα να στησω ενα 480λ ενυδρειο και θα ειναι με Αφρικανες!

Μεσα στο ενυδρειο το αφρολεξ που ειναι του camping λετε να εχει φοβο!

Link to comment
Share on other sites

Αν και παλιο θεμα αλλα εχω την ιδια απορια γιατι ξεκινησα να στησω ενα 480λ ενυδρειο και θα ειναι με Αφρικανες!

Μεσα στο ενυδρειο το αφρολεξ που ειναι του camping λετε να εχει φοβο!

Εννοείς αυτό που χρησιμοποιούμαι σαν στρώμα?

Έγινε επεξεργασία - SOTIRIS
Link to comment
Share on other sites

Ναι το κλασικο υποστρωμα υπνου! Λες να η συνθεση του να επηρεαζει???

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι έχεις σκεφτεί αλλά αυτά τα συγκεκριμένα στρώματα σίγουρα έχουν άλλη χημική σύσταση από το φελιζόλ. Σίγουρα έχουν υποστεί και κάποια βαφή. Επίσης η τιμή τους είναι σίγουρα πολύ πιο ακριβή από το απλό φελιζόλ. Και επίσης αν διαβάσεις και παλαιότερα θέματα για στησίματα αφρικανικών ενυδρείων δεν χρειάζεται να βάλεις φελιζόλ (παρα μόνο για ψυχολογικούς λόγους). :)

Link to comment
Share on other sites

Τα διαβασα απλα λογο οτι εχω αρκετα τετοια κομματια και λογο του χτισιματος που θα γινει απο πετρες το σκεφτηκα ετσι!

Θα κοιταξω για dow!

Link to comment
Share on other sites

Τα διαβασα απλα λογο οτι εχω αρκετα τετοια κομματια και λογο του χτισιματος που θα γινει απο πετρες το σκεφτηκα ετσι!

Θα κοιταξω για dow!

Νομίζω πως είναι η καλύτερη λύση. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...