Jump to content

Εναν χαιρετισμο σε ολους


θοδωρης

Recommended Posts

Απω την ωραια πολη μου τη θεσσαλονικη σας στελνω εναν χαιρετισμο ως νεο μελος του Aquazone.

Ειμαι ο θεοδωρος Στοιδης ετων 38 πατρεμενος με 2 παιδια που ελπιζω ν' αγαπησουν κι αυτα το ενυδρειο οπως εγω η' μαλλον καλυτερα οπως ολοι εμεις το χομπυ αυτο.Απο μικρος ειχα και αγαπουσα το ενυδρειο αλλα το ειδος των ψαριων που ειχα ηθελαν πολυ λιγοτερη φροντιδα. Μια μερα λοιπον ερωτευτηκα για δευτερη φορα --πρωτη και μεγαλυτερη ηταν η γυναικα μου και σας διαβεβαιω οτι αυτην την στιγμη που γραφω δεν καθεται διπλα μου-- το προσωπο που ερωτευτηκα ηταν ενας γλυκος -δισκος-,αυτος ηταν η αρχη η' μαλλον η αρρωστια που με κατελαβε.Απο εκεινη την μερα μ'εχουν σκλαβωσει τα χαριτωμενα αυτα ψαρακια παρολες τις δυσκολιες που κουβαλουν μαζι τους.Ομως δεν θελω να νομισετε οτι θα σας κολακεψω αλλα το οτι ειμαι ενθερμος υποστηριχτης των -δισκων- μαλλον το οφειλω και σε σας τα εξεραιτικα μελη του -Aquazone-που με τις μεγαλες και βαθιες γνωσεις τους και το ΥΨΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ.........εδω σταματω γιατι μοιαζει με κολακεια.

Ειχα την τιμη να γνωρηστω προσωπικα με μερικα μελη και να συνδεθω φιλικα μαζι τους.Δυστυχως τα περισσοτερα μελη του -Aquazone-ειναι στην Αθηνα και αυτο αποτελει μια δυσκολια να σας γωρισω ολους απο κοντα παρολο οτι το ευχομαι.

Φυλικα--Θεοδωρος Στοιδης

Link to comment
Share on other sites

..εγω απλα θα πω ενα πραγμα ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ :angry2::angry2::thumbup::thumbup::angry2::angry2::angry2::D

Link to comment
Share on other sites

..εγω απλα θα πω ενα πραγμα ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ :angry2::angry2::thumbup::thumbup::angry2::angry2::angry2::D

Προσυπογραφώ... :angry2:

Καλώς όρισες και "επίσημα" Θόδωρε στο Aquazone! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

WELCOME to AQUAZONE φιλε θοδωρη ... :D

Καλη διαμονη να εχεις ... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλωςηρθες στο ΑΖ.

Καλη συνεχεια...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο ΑΖ φιλε μας. :D:thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλοσήρθες στο Aquazone! Ελπίζω να διευρυνθεί η βάση του forum σε πληροφορίες σχετικά με του δίσκους και όχι μόνο. Καλή διαμονή-διασκέδαση!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας είμαι ο Στράτος Τσελάς 43 χρονών από Αθήνα. Έχω ένα 200άρι ενυδρείο . Για ένα χρόνο το είχα με αγγελόψαρα 6 τα οποία ζευγάρωσαν και γέννησαν αυγά 5-6 φορές , όλες όμως τα έτρωγαν λίγες ώρες μετά. Αυτή είναι η εμπειρία μου. Τώρα επειδή μετακόμισα έδωσα τα ψάρια πίσω στο κατάστημα που τα είχα αγοράσει και αποφάσισα να βάλω αφρικάνικες κιχλίδες.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...