Jump to content

Diy θερμανση για ενυδρειο......


jumaru82

Recommended Posts

Δεν χρειάζεται να παραγγείλεις ποσότητα. Πες τους ότι έχει εταιρία και ότι θέλεις να πάρεις ένα κομμάτι από διάφορους κατασκευαστές για δοκιμές ποιότητας και ότι θα παραγγείλεις ποσότητα από εκεί που θα είσαι περισσότερο ευχαριστημένος σχετικά με ποιότητα και τιμή.

Ζήτα sample price για ένα συγκεκριμένο κομμάτι που ποστεύεις ότι θα σου κάνει για την δουλειά που το θέλεις. Εγώ όταν έψαχνα το ίδιο αλλά για να το χρησιμοποιήσω σε chiller μου ζήτησε γύρω στα $40.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...

Guys αν και ειμαι νέος στον χώρο (ενυδρειακό ) μήπως οι ενδοδαπέδιες σωλήνες που είναι απο pvc ήταν μία λύση??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2019 at 4:08 ΜΜ, το μέλος Angel.Tz έγραψε:

Guys αν και ειμαι νέος στον χώρο (ενυδρειακό ) μήπως οι ενδοδαπέδιες σωλήνες που είναι απο pvc ήταν μία λύση??

Ναι μπορεί να είναι. 

Link to comment
Share on other sites

και εμενα το μεγάλο ειναι ακριβώς διπλα απο καλοριφέρ αλλά ελα μου που σπανια ανάβω καλοριφέρ!
Ήθελα ομως να ρωτησω καιρό τωρα, υπάρχουν θερμαντήρες στα 12 ή 24v που θα μπορούσαμε να χρησιμοποιήσουμε σε ενυδρείο? θα με βολευε.

Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2019 at 4:08 ΜΜ, το μέλος Angel.Tz έγραψε:

Guys αν και ειμαι νέος στον χώρο (ενυδρειακό ) μήπως οι ενδοδαπέδιες σωλήνες που είναι απο pvc ήταν μία λύση??

Αν πούμε πως ναι , πως θα ελέγχεις την θερμοκρασία????

Πώς το σκέφτεσαι???

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...