Jump to content

Ενυδρειο 120 λτ με βαση


Recommended Posts

Καλημερα σε ολους.Για οποιον ενδιαφερεται στα champion Μαρινοπουλος

εχουν φερει ενυδρεια 120 λτ με βαση σε μαυρο χρωμα στην τιμη των 99 ευρω.

Εγω συγκεκριμενα τα ειδα στο Μαρινοπουλο που ειναι στην Αγια Βαρβαρα (praktiker).

Exουνε φιτρο και θερμοστατη.Ψαρια και νερο δεν εχουνε. :blush::)

Στειλτε και κανενα φιλο σας μπας και του μπει το μικροβιο του ενυδρειου. ;)

Έγινε επεξεργασία - ioannis1
Link to comment
Share on other sites

ηρθε και η απαντηση απο τα καρφουρ...!!!!!

απο σημερα αυτο το 120λιτρο που δινουν με θερμοστατη ,φιλτρο κλπ.

ΜΟΝΟ 99....

παρε κοσμεεεεεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι κινησεις σιγουρα καλο κανουν στο hobby ... Μη ξεχναμε αλλωστε και τα πραγματακια που ειχε βαλει το lidl σχετικα με τα ενυδρεια που γινανε αναρπαστα ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Το άκουσα και εγώ και πήγαμε να το πάρουμε αλλα είχαν τελειώσει :blush:

Αδικα μάλωσα με τον άντρα μου ;) (τι το θέλεις τώρα το δεύτερο ,ούτε μήνα δεν έχει που πήρες το άλλο και το πλήρωσες και ακριβό κτλ)

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο το ειχα παρει πριν 1μιση χρονο περιπου απο αλλο καταστημα που το ειχε προσφορα(ειναι η ιδια αλυσιδα καταστηματων)..ειναι μια χαρα και αυτο και η βαση του,το φιλτρο μου ειχε προκαλεσει τρελλο προβλημα με τα ψαρια και την ποιοτητα του νερου και ετρεχα και δεν εφτανα..αγορασα αμεσως εξωτερικο φιλτρο και ολα μια χαρα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο το ειχα παρει πριν 1μιση χρονο περιπου το φιλτρο μου ειχε προκαλεσει τρελλο προβλημα με τα ψαρια και την ποιοτητα του νερου και ετρεχα και δεν εφτανα..

ε,ενταξει τωρα...λογικο δεν ειναι με τοσα λιγα χρηματα... :lmao: ???τι περιμενες δηλαδη οτι θα ηταν ολο το συστημα αψογο..?

οχι βεβαια απλα εκανε αυτο που επρεπε,δηλαδη σε δελεασε ,το αγορασες,και ετσι ηρθες στο πιο ωραιο χομπι που υπαρχει στον πλανητη μας.... ;):blush::);):hysterical:

Link to comment
Share on other sites

,ενταξει τωρα...λογικο δεν ειναι με τοσα λιγα χρηματα... rolleyes.gif ???τι περιμενες δηλαδη οτι θα ηταν ολο το συστημα αψογο..?

οχι βεβαια απλα εκανε αυτο που επρεπε,δηλαδη σε δελεασε ,το αγορασες,και ετσι ηρθες στο πιο ωραιο χομπι που υπαρχει στον πλανητη μας.... wootwoot.gif wootwoot.gif wootwoot.gif wootwoot.gif thumbup.gif

Απολυτα σωστος ο klaz ;)

Link to comment
Share on other sites

ΙΣΩΣ ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ......... ;)

Link to comment
Share on other sites

για το συγκεκριμενο ενυδρειο οπωσ ειπατε με ενημερωσε ενασ φιλοσ ειναι ευκολο στην συναρμολογηδη του φιτρου?δεν γνωριζω απο ενυδρεια αλλα θελω πολυ να ασχοληθω και λεω να παω να το αγορασω.να το κανω?

Έγινε επεξεργασία - GEORGETAX
Link to comment
Share on other sites

γ θελω πολυ να ασχοληθω και λεω να παω να το αγορασω.να το κανω?

να πας ..ναπας... :blush::);)
Link to comment
Share on other sites

παω παω αλλα μετα σε θελω klaz επ ομου να με βοηθεισεισ σε οτι αποριεσ εχω ;) only you

ok?

Link to comment
Share on other sites

:blush::) κανενα προβλημα..εμαστε και κοντα,θα ετοιμασεις και μια 3πλη μεριδα μπουγατσα με κιμα,και καφε και θα σου ερθω για βοηθεια..... ;)

και εδω δεν κανω πλακα....!!!!οπου μπορω να σε βοηθησω ..ελευθερα :lmao:;)

Link to comment
Share on other sites

να πας να το παρεις οποσδηποτε και μετα μη σε νοιαζει,εδω ειμαστε ολοι για να σε βοηθησουμε και να προσπαθησουμε το καλυτερο για τα ψαρακια!!!!!!! :blush:;):)

Link to comment
Share on other sites

σασ ευχαριστω παιδια .μου φαινονται βουνο ολα.καταλαβενετε.klaz οχι μονο μπουγατσα αλλα και και το μεσημερι σουβλακια στο στενο.(υπαρχει ενα στενο μονο με σουβλακια στην λαδοκολα;):blush::) μιαμ μιαμ.

Link to comment
Share on other sites

σασ ευχαριστω παιδια .μου φαινονται βουνο ολα.καταλαβενετε.klaz οχι μονο μπουγατσα αλλα και και το μεσημερι σουβλακια στο στενο.(υπαρχει ενα στενο μονο με σουβλακια στην λαδοκολα;):blush::) μιαμ μιαμ.

Αν ειναι ετσι ερχομαι και εγω για βοηθεια!!! ;)

Ραντεβου στο στενο λοιπον, ετσιιι;;; :lmao:

Link to comment
Share on other sites

μεσα αν εισαι κοντα ελα .οσο πιο πολλοι τοσο καλυτερα. ;):blush: ετοιμαζομαι για την αγορα σε λιγεσ μερεσ.κατι ακουσα για 65 ευρω ενυδρειο παλι σε μαρινοπουλο ακουσατε τιποτε?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...