Jump to content

Περι άμεσης απάντησης ερωτήσεων των μελών


Recommended Posts

Επειδή είμαι αρκετά ευαίσθητος σε θέματα που αφορούν αιτήματα – ερωτήσεις των μελών και δεν θέλω να μένει τίποτα αναπάντητο, έψαξα όλα μου τα προσωπικά μηνύματα και πίστεψέ με είναι πάνω από 800 για να δω αν πραγματικά έμεινε αναπάντητο. ;)

Από το θέμα

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...ost&p=40631

Τέλος αναφορικά με τα μέλη αγαπητέ συνχομπίστα PPAP θεωρώ τον εαυτό μου ένα απο τα μέλη που έχει "σκιστεί" με το τρόπο του στην καλυτέρευση του χώρου.

Σε τέτοιο σημείο όπου παλιότερα αιτήθηκα να συμμετάσχω σε μια απο της ομάδες αλλά ανταπόκριση δεν έλαβα.

Ίσως δεν τηρούσα κάποια κριτήρια. Ίσως πάλι λόγω αμέλειας των υπευθύνων. Τι να πώ. :blush:

Αυτό όμως είναι μια άλλη ιστορία.

Καταρχήν το αίτημά σου στάλθηκε στον JDP, ο οποίος και σου απάντησε. Το θέμα δεν το ανοίγω για αντιπαράθεση και δεν σκοπεύω να απαντήσω σε τίποτα άλλο. Σκοπός και στόχος μου είναι να μην θεωρηθεί από κανένα μέλος ότι δεν απαντάμε σε ερωτήματα που υποβάλλουν.

Παραθέτω την απάντηση του Γιάννη.

ΑΠΟ:JDP

ΠΡΟΣ:SW1IXC

ΚΟΙΝ:nkarvounis, husky_jim,TAN

ΠΑΡΑΘΕΣΗ

Καλημέρα Γιάννο.

και καλό μήνα. Πως πάει ; Όλα καλά ;

Θα θέλα να δηλώσω συμμετοχή στην Συντακτική Ομάδα.

Πές μου τι απαιτείται και αν είναι εφικτό !

Χαιρετώ.

Βαγγέλης

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Καλημέρα Βαγγέλη και από εμένα.

H συνακτική ομάδα έχει ως σκοπό να κάνει ορθογραφικό έλεγχο στα διάφορα κείμενα πρίν δημοσιευθούν στο Aquazone.

Μπορείς βέβαια να μπείς αν έχεις χρόνο και στην ομάδα καταχώρησης ή στην ,εταφραστική ομάδα αν και εφόσον σε ενδιαφέρει.

Περιμένουμε την απάντηση σου.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι αρκετά ευαίσθητος σε θέματα που αφορούν αιτήματα – ερωτήσεις των μελών και δεν θέλω να μένει τίποτα αναπάντητο...

Εφόσον αυτό ισχύει όντως για ΟΛΑ τα μέλη και όχι υπό προυποθέσεις μήπως μπορεί κάποιος από το Aquazone team να απαντήσει και εδώ? http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=5961

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...