Jump to content

Tι συμβαινει?????


Recommended Posts

Χθες εκανα αλλαγη νερου. Σημερα παρατηρουσα τα νεον μου να κυνηγιουντε ανα ζευγαρια οπως κανουν παντα μετα απο καθε αλλαγη. Ομως καποια στιγμη βλεπω δυο να κολανε μεταξη τους ,μετα να κολυμπανε ενομενα και να κουνανε τις ουρες τους με γρηγορες σπασμοδικες κινήσεις και μετα αποτομα να χωριζονται. Το ξανακανανε και ειδα οτι τι στιγμη που χωρηστηκαν πεσανε μερικα διαφανη μπιλακια. Τι ηταν αυτα ????? Υπαρχει περιπτοση να ειναι αυγα??? :)

Link to comment
Share on other sites

Χθες εκανα αλλαγη νερου. Σημερα παρατηρουσα τα νεον μου να κυνηγιουντε ανα ζευγαρια οπως κανουν παντα μετα απο καθε αλλαγη. Ομως καποια στιγμη βλεπω δυο να κολανε μεταξη τους ,μετα να κολυμπανε ενομενα και να κουνανε τις ουρες τους με γρηγορες σπασμοδικες κινήσεις και μετα αποτομα να χωριζονται. Το ξανακανανε και ειδα οτι τι στιγμη που χωρηστηκαν πεσανε μερικα διαφανη μπιλακια. Τι ηταν αυτα ????? Υπαρχει περιπτοση να ειναι αυγα??? :)

κατα πασα πιθανοτητα.... :thumbup: αυτο σημαινει οτι οι συνθηκες που ζουν ειναι πολυ καλες... συγκρινε με βιντεακια απο το youtube απο γεννες νεον :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

κατα πασα πιθανοτητα.... :) αυτο σημαινει οτι οι συνθηκες που ζουν ειναι πολυ καλες... συγκρινε με βιντεακια απο το youtube απο γεννες νεον :thumbup:

Ειδα αυτο το βιντεο

(με cardinal tetra) και η συμπεριφορα ειναι ιδια με το 0:12 του βιντεο αλλα τα αυγα ηταν διαφανη ενω στο βιντεο ειναι ασπρα. Τωρα ποτε θα μου ξαναγεννησουν??? Έγινε επεξεργασία - Gianniskavvalos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...