Jump to content

Βοηθεια


Recommended Posts

Παιδεια...βοηθεια...μου εφεραν κατι φιλοι μου 2 γκουραμι...ετσι τα λενε...δεν ξερω τπτ για αυτα...που μπορω να μαθω? :rasp: ...!!ΕΙναι τροπικα μονο αυτο ξερω...αλλα δεν μπορω να τα βαλω πουθενα ειμαι full και στο 15λιτρο...και στο 25λιτρο...!Στο 15λιτρο λεω να τα βαλω για καμια εβδομαδα...αλλα θα πηραξουν τις γαριδουλες?Στο 25ρι...θα εχει προβλημα με τον μονομαχο?? :rasp: ...Tελικα...σκοπευα να παρω ενυδρειο σε κανενα μηνα...αλλα σε μηα εβδομαδα θα παρω...τωρα προσορηνα τα εχω στην γυαλα...5 λιτρα...τι να κανω???

Υ.Γ επειδη ειναι δωρο...δεν μπορω να τα γυρισω πισω...ουτε στο καταστημα... :):):thumbup: !!Ευχαριστω!!! :buttrock::buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για την αναλυση...κινητο...παιδεια βοηθεια...δεν ξερω τι να τα κανω...και δν θελω να μου παθουν κατι...! :):):thumbup: ...λεω να τα βαλω μαζι με τις γαριδες...!!

post-42220-1303846729_thumb.jpg

post-42220-1303846742_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προφιλ ψαριού εδώ

Φιλησυχο λεει...αρα θα βορεσει να συνβιωσει για καμια εβδομαδα το πολυ με τις γαριδουλες ετσι??Ευχαριστω by the way για την γρηγορη ανταποκριση :):)

Link to comment
Share on other sites

:) παιδεια...δεν ξερω τι να κανω...δεν θελω να χασω τα ψαρακια...ειναι και δωρο θα ερχοντε και θα τα βλεπουν...!Ευχαριστω...!

Κανουν με γαριδες και με 2 gubby...η με 1 μονομαχο και εναν γλυφτη...?τωρα τους εχω για λιγο στην γυαλα...τι να κανω...ειναι και τροπικα...τωρα ειναι ζεστο το νερο το εχω κοντα στο καλοριφερ...αλλα θα το κλεισουμε τωρα...και θα κρυωσει το νερο... :) !!

Link to comment
Share on other sites

:) παιδεια...δεν ξερω τι να κανω...δεν θελω να χασω τα ψαρακια...ειναι και δωρο θα ερχοντε και θα τα βλεπουν...!Ευχαριστω...!

Κανουν με γαριδες και με 2 gubby...η με 1 μονομαχο και εναν γλυφτη...?τωρα τους εχω για λιγο στην γυαλα...τι να κανω...ειναι και τροπικα...τωρα ειναι ζεστο το νερο το εχω κοντα στο καλοριφερ...αλλα θα το κλεισουμε τωρα...και θα κρυωσει το νερο... :) !!

ρε μεγάλε γκουράμι σε 15 λίτρα είναι κινέζικο βασανιστήριο!!! :thumbup::buttrock:

κατά την γνώμη μου θέλουν χαλαρά 250 λίτρα για να δίξουν!τα δικά μου σε 350 λίτρα έχουν γίνει θεριά!

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να τους εξηγησεις στους φιλους σου οτι δεν μπορεις να τα κρατησεις.και πηγενετα πισω και παρε κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να τους εξηγησεις στους φιλους σου οτι δεν μπορεις να τα κρατησεις.και πηγενετα πισω και παρε κατι αλλο.

Δεν ξερω...απο που τα πηραν...πω ρε...προβλημα ειχα και προβλημα ξανα εχω...!

Link to comment
Share on other sites

ρε μεγάλε γκουράμι σε 15 λίτρα είναι κινέζικο βασανιστήριο!!! :):)

κατά την γνώμη μου θέλουν χαλαρά 250 λίτρα για να δίξουν!τα δικά μου σε 350 λίτρα έχουν γίνει θεριά!

Εγω ειχα σκοπο να τα βαλω σε ενα 200ρι..αλλα σε μια εβδομαδα περιπου...τωρα εχω προβλημα...θα τα βαλω με τον μονομαχο...οτι γινει...βραδυ ειναι τωρα δεν μπορω να κανω κατι διαφορετικο...!

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια τα εβαλα μαζι με τον μονομαχο...αυτα εξερευνουν το ενυδρειο...και αυτος τα κοιταζει με μισο ματι :) ...τα ακολουθαει λιγο...μετα αρχιζει και τρεχει :thumbup: ...φοβιτσιαρεις ο μονομαχος...:) ...παω να δω και αλλες κινησεις..και αν δω προβλημα...στην γυαλα για λιγο...!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...