Jump to content

AΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΜΑΔΑΣ ΑQUAZONE


Caesars

Recommended Posts

Αγαπητέ Ανδρέα όπως γνωρίζεις το Aquazone είναι καθαρά μια προσπάθεια προώθησης του χόμπι του ενυδρείου στην χώρα μας.Σκοπος ήταν είναι και θα είναι η ενυδρειακη μας παρέα να μεγαλώνει συνεχώς και όλοι να ανεβάζουμε τις γνώσεις μας και στην συνέχεια όποιοι έχουμε την διάθεση να βοηθάμε και τους νεότερους. Καμιά σχέση με πολιτική καμιά σχέση με άλλες ιστορίες.

Χαίρομαι αφάνταστα που μέχρι σήμερα είχαμε κρατήσει ένα πολύ σωστό κλίμα και εύχομαι έτσι να είναι και στην συνέχεια αφού το χόμπι μας είναι τα ενυδρεία και τίποτα άλλο.

Ο λογικός χρήστης που από προσωπική του επιλογή γίνεται μέλος σε ένα forum ξέρω ότι μπορεί να διαχωρίζει τις κακόβουλες κινήσεις από τις σωστές Μια νέα μέρα ξημερώνει για όλους μας που μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να είναι καλύτερη και σοφότερη. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κύριοι και κυρίες μου νομίζω ότι το θέμα έχει ληξει και αναμένουμε απλώς τις απαντήσεις των Caesars και MCH. Για οποιαδήποτε ασχετα με το θέμα σχόλια παρακαλώ ανοίξτε καινούριο θέμα ή αλλιώς θα σβηστούν αν συνεχίσετε.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη καλημέρα,

Η μόνη αξίωση που έχουμε από το Aquazone η Μαρίνα και εγώ είναι να διαγραφεί η δημοσιευμένη δουλειά μας (άρθρα, προφίλ και φωτογραφίες) και να αδρανοποιηθούν οι λογαριασμοί μας όπως προανέφερες. Πέραν τούτου ουδέν.

Ευχαριστούμε την ομάδα που έστω και καθυστερημένα έδωσε μιά αποδεκτή λύση στο θέμα.

Κατά τη διάρκεια των «συζητήσεων» σε αυτό το θέμα αποφύγαμε να απαντήσουμε σε εκπεφρασμένες απόψεις μελών επειδή δεν θέλαμε να εκτραπεί η συζήτηση. Πρέπει όμως, φεύγοντας, να ξεκαθαρίσουμε τρία θέματα:

1. Τουλάχιστον στη δική μας συνεργασία με το Aquazone ουδέποτε υπήρξαν ωφέλη άλλα πλην της καθαρά «χομπίστικης» ανταλλαγής ιδεών. Δεν υπήρξε, συζητήθηκε ή προτάθηκε κανενός είδους συναλλαγή από ή προς το Aquazon ούτε τέθηκε ποτέ κάποιο θέμα «μοιρασιάς» ή κάτι παρόμοιο. Αυτό οφείλει να τονιστεί στο πλαίσιο διαφόρων σχολίων που έγιναν κατά τη διάρκεια της συζήτησης εδώ και τα οποία ειλικρινά ούτε καταλαβαίνουμε ούτε επικροτούμε.

2. Η συνεργασία διεκόπη για λόγους αρχών και όχι λόγω συμμετοχής στον Υδρόκοσμο, μέλη του οποίου είμαστε και οι δύο πολύ πριν τα συμβάντα. Εγώ μεν πριν καν εγγραφώ στο Aquazone, η δε Μαρίνα από τις 20 Απριλίου 2006 – δηλαδή πριν καν παραιτηθεί από moderator. Αξίζει επίσης να σημειωθεί ότι η συμμετοχή μας στον Υδρόκοσμο δεν ήταν ποτέ ασύμβατη με τη συμμετοχή μας στο Aquazone. Επίσης, κανένα από τα δύο fora δεν έθεσε ποτέ ζήτημα «αποκλειστικότητας» όσον αφορά την παρουσία μας.

3. Κανείς μας δεν είναι ικανοποιημένος με τα συμβάντα και όλοι θα προτιμούσαμε να μην έχουν φτάσει τα πράγματα ως εδώ. Θεωρούμε ότι αυτό συνέβη λόγω μιάς σειράς λανθασμένων χειρισμών εκ μέρους της Aquazone Team για μέρος των οποίων έχει ζητηθεί δημόσια συγνώμη. Για μας το θέμα λήγει εδώ.

Αποχωρώντας ευχόμαστε στο forum ότι καλύτερο για το μέλλον.

Μαρίνα Πάρχα

Γιώργος Ρεκλός

Link to comment
Share on other sites

I am really sorry for what i have read in this thread and i believe it should be deleted the soonest possible.

Good luck to you too guys, you will not be missed however.

O tempora o mores!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...