Jump to content

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ


chgiannis

Recommended Posts

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΟ SITE!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΝΥΔΡΕΙΑ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΕΟΣ ΜΕ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑ ΜΑΘΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ.

ΕΧΩ 2 ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΤΟ ΕΝΑ 25 ΛΙΤΡΩΝ ΚΡΥΟΥ ΝΕΡΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ 55 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ NEON KAI SCALARIES.

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στο Aquazone!

Περιμένουμε την παρουσίαση των ενυδρείων σου!

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες στην παρεα μας. ;):blush::)

Link to comment
Share on other sites

Welcome to Aquazone! Ελπίζουμε να σε δούμε σύντομα στις συζητήσεις μας!

Link to comment
Share on other sites

WELCOME to AQUAZONE φιλε chgiannis ... ;)

Καλη διαμονη και καλη συνεχεια ... :blush:

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΩΡΙΣΜΑ!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

;) στο Aquazone chgiannis

Η ενασχόληση με τα ενυδρεία είναι συναρπαστική αλλά απαιτεί πολύ διάβασμα και αγάπη για τα ψάρια έτσι ώστε να έχουν τις κατάλληλες συνθήκες στο σπίτι που τους δίνουμε. Κάνε μας μία αναλυτική παρουσίαση σε άλλα θέματα για τα ενυδρεία σου για να δούμε πως είναι και τι θα πρέπει να βελτιωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και από μένα στον φόρουμ και στον όμορφο κόσμο στα ενυδρεία.Απλά μια μικρή επενθύμηση και παράκληση όταν γράφεις να μην γράφεις με κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις με έντονο ύφος πράγμα το οποίο δεν είναι πρέπον.Αυτά από μένα και ευχαριστώ για την κατανόηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και απο μενα,

καλη συνεχεια στο forum.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλώς ήρθες και από μένα στον φόρουμ και στον όμορφο κόσμο στα ενυδρεία.Απλά μια μικρή επενθύμηση και παράκληση όταν γράφεις να μην γράφεις με κεφαλαία γιατί είναι σαν να φωνάζεις με έντονο ύφος πράγμα το οποίο δεν είναι πρέπον.Αυτά από μένα και ευχαριστώ για την κατανόηση.

Καλημερα παιδια.Το θεμα με τα κεφαλαια δεν το γνωριζα και δεν το εκανα επιτηδες...Παντως σε ευχαριστω J.J για την συσταση :) .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...