Jump to content

Συμβίωση γάτας-ενυδρείου


Recommended Posts

Γεια σας

Θα ήθελα να μάθω αν κάποιος χομπίστας είχε ποτέ στον ίδιο χώρο με το ενυδρείο του και γάτα. Αν έχεις την γάτα από μικρή ηλικία υπάρχει η πιθανότητα να μην πειράξει το ενυδρείο? Η γυναίκα μου θέλει να πάρει γάτα και μου έχει φάει τα μυαλά. ;)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ;) ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΓΚΥΡΑΣ ΓΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ 80 ΛΙΤΡΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΕΙ ????ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ????ΝΑ ΤΑ ΦΑΕΙ???ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΦΑΣΗ ......ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΕ ΚΟΝΤΙΝΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΡΟΥΣΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΕΔΟΝ 600 LITR ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΕΙ..... :blush::lmao: ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΑΠΑΚΙΑ ;):)

Link to comment
Share on other sites

Με τα ψάρια όμως τι έγινε?Όλα καλά ή από τον φόβο τους ......

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να έχεις πρόβλημα με την γάτα ιδιαίτερα αν την πάρεις και σε μικρή ηλικία. Έχουν περάσει αρκετά γατία από το σπίτι μας κανένα δεν πείραξε τα ενυδρεία απλά καθόντουσαν και χάζευαν τα ψάρια που κινούνταν.

Άλλωστε σκέψου όπως εσένα σου αρέσουν τα ενυδρεία της γυναίκας σου της αρέσουν οι γάτες.... ο καθένας με την τρέλλα του ;):blush::);)

Link to comment
Share on other sites

Den uparxei kanena problima oso afora ta psaria sou, emeis exoume sto spiti 2gates kai 6 enudreia .Na toniso mono oti ola einai kleista me kapakia ...Paliotera to enudreio me tis xelones itan anoixto ki o gatos anakateue me to xeri tou to nero.

Link to comment
Share on other sites

Ριξε μια ματιά εδώ :blush:Βιντεο με γατες

Στη μέση περίπου έχει κατι ενδιαφέρον ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...