Jump to content

Δίσκοι


a02-5085

Recommended Posts

Φίλοι γεια χαρά...

Ετοιμάζω ενυδρείο 200lt και σκέφτομαι να βάλω δίσκους. Θα ήθελα πληροφορίες. Είναι γενικά δύσκολο ψάρι;Μήπως να το αφήσω μιας και είμαι αρχάριος; ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβασεις αρκετα εδω στο forum παρεις και γνωμες ειδικων δεν πιστευω οτι θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα.Εγω δεν ηξερα τιποτα απο δισκους μου ελεγαν ολοι στα μαγαζια οτι ειναι δυσκολο ψαρι οτι θελει τεραστια ενυδρεια κ.τ.λ.Διαβασα 2 μηνες σε πολλες σελιδες στο inτernet και αρκετα στο site αυτο εκανα δειλα βηματα εβαλα 2 δισκους μετα απο 3 μηνες λειτουργιας ενυδρειου (πληρως στρωμενο με σταθερες συνθηκες) και εχω τωρα αισιως 8 δισκους ενα χρονο και φαρμακο δεν ξερω τι σημαινει (φτου φτου ;) ).Αμα εχεις θεληση και διαβασεις αρκετα και με τις συμβουλες των παιδιων εδω με αρχηγο στους δισκους τον nidal και τον νικο τον ψαλτη δεν νομιζω οτι θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα.

Keep going :blush:

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβασεις αρκετα εδω στο forum παρεις και γνωμες ειδικων δεν πιστευω οτι θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα.Εγω δεν ηξερα τιποτα απο δισκους μου ελεγαν ολοι στα μαγαζια οτι ειναι δυσκολο ψαρι οτι θελει τεραστια ενυδρεια κ.τ.λ.Διαβασα 2 μηνες σε πολλες σελιδες στο inτernet και αρκετα στο site αυτο εκανα δειλα βηματα εβαλα 2 δισκους μετα απο 3 μηνες λειτουργιας ενυδρειου (πληρως στρωμενο με σταθερες συνθηκες) και εχω τωρα αισιως 8 δισκους ενα χρονο και φαρμακο δεν ξερω τι σημαινει (φτου φτου ;) ).Αμα εχεις θεληση και διαβασεις αρκετα και με τις συμβουλες των παιδιων εδω με αρχηγο στους δισκους τον nidal και τον νικο τον ψαλτη δεν νομιζω οτι θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα.

Keep going :blush:

προσθεσε σε αυτους και τον ISTELLA.Πιστευω οτι αυτοι ειναι οι ποιο καταρτησμενοι για να σου πουν για αυτο το υπεροχο ψαρι.

Link to comment
Share on other sites

Σαφεστατα zapetros εχες απολυτο δικιο και για τον istellas και για πολλους αλλους λεγοντας αυτα τα οναματα δεν ηθελα να τους κανω (αστοχα) διαφημιση ή προβολη ή οτιδηποτε νομισει καποιος αλλωστε δεν το εχουν αναγκη ουτε σκοπος μου ηταν να μειωσω καποιον Απλα αυτοι ηταν που με βοηθησαν σε πολλα προβληματα μου , υποκλινομαι στις γνωσεις τους χωρις να αδικω κανεναν αλλο γιατι δεν τους ξερω ολους.Ελπιζω να ειγινα σαφης και να μην παρεξηγηθηκε κανεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε a02-5085

Γενικες πληροφοριες για τα υπεροχα αυτα ψαρια θα βρεις με μια πολυ συντομη αναζητηση σε παλιοτερα post.Εχουν γινει στο προσφατο παρελθον πολλες συζητησεις!

Σε αυτο που θα σου απαντησω τωρα ειναι στα περι "δυσκολιας" διατηρησης των δισκων.Κατ'εμε αν προσεξεις καποια πολυ βασικα πραγματακια οπως επι παραδειγματι τη φιλτρανση του νερου δεν θα εχεις κανενα προβλημα.Μερακι πανω απο ολα να εχεις και απο εκει και περα ολα τα αλλα ειναι ευκολα.Και στην τελικη μη ξεχνας οι ολοι μας εδω ειμαστε διατεθημενοι να σε βοηθησουμε σε οτι χρειαστεις!!!

Η τελικη αποφαση ειναι δικη σου!!!

Σαφεστατα zapetros εχες απολυτο δικιο και για τον istellas και για πολλους αλλους λεγοντας αυτα τα οναματα δεν ηθελα να τους κανω (αστοχα) διαφημιση ή προβολη ή οτιδηποτε νομισει καποιος αλλωστε δεν το εχουν αναγκη ουτε σκοπος μου ηταν να μειωσω καποιον Απλα αυτοι ηταν που με βοηθησαν σε πολλα προβληματα μου , υποκλινομαι στις γνωσεις τους χωρις να αδικω κανεναν αλλο γιατι δεν τους ξερω ολους.Ελπιζω να ειγινα σαφης και να μην παρεξηγηθηκε κανεις thumbup.gif

Με αφορμη αυτο θα επιβεβαιωσω αυτο που ειπα και πριν.Μερακι και αγαπη για αυτο που ασχολεισαι να υπαρχει και ολα τα αλλα ερχονται μονα τους!!!

P.S:Pan,την επομενη φορα που θα συναντηθουμε μην ξεχασεις να σου δωσουμε και τα ποσοστα σου απο τη διαφημιση!!! ;):blush::);):lmao:

Link to comment
Share on other sites

P.S:Pan,την επομενη φορα που θα συναντηθουμε μην ξεχασεις να σου δωσουμε και τα ποσοστα σου απο τη διαφημιση!!! wootwoot.gif wootwoot.gif hysterical.gif hysterical.gif hysterical.gif

;):blush::);)

Link to comment
Share on other sites

Σαφεστατα zapetros εχες απολυτο δικιο και για τον istellas και για πολλους αλλους λεγοντας αυτα τα οναματα δεν ηθελα να τους κανω (αστοχα) διαφημιση ή προβολη ή οτιδηποτε νομισει καποιος αλλωστε δεν το εχουν αναγκη ουτε σκοπος μου ηταν να μειωσω καποιον Απλα αυτοι ηταν που με βοηθησαν σε πολλα προβληματα μου , υποκλινομαι στις γνωσεις τους χωρις να αδικω κανεναν αλλο γιατι δεν τους ξερω ολους.Ελπιζω να ειγινα σαφης και να μην παρεξηγηθηκε κανεις :blush:

Δεν νομιζω οτι τιθεται τετοιο θεμα φιλε μου.Αλιμονο αν φτασουμε να κανουμε τετοια πραγματα.Και εγω βεβαια αθελα μου θα μπορουσα να κανω οτι και εσυ.Δεν τιθεται θεμα λοιπον και φυσικα δεν νομιζω οτι υπαρχει τετοιου ειδους παρεξηγηση. :););)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...