Jump to content

Recommended Posts

παιδια μια ερωτηση.....το ενυδρειο τρεχει εδω και 2 βδομαδες....εχω βαλλει μεσα 2 ριζες οι οποιες ακομα επιπλεουν.....τις ειχα και πριν ερ9ει το ενυδρειο σε κουβα με νερο αλλα τπτ.....δεν λενε να πεσουν ολη την ωρα επιπλεουν....τι μπορω να κανω?????

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση.....το ενυδρειο τρεχει εδω και 2 βδομαδες....εχω βαλλει μεσα 2 ριζες οι οποιες ακομα επιπλεουν.....τις ειχα και πριν ερ9ει το ενυδρειο σε κουβα με νερο αλλα τπτ.....δεν λενε να πεσουν ολη την ωρα επιπλεουν....τι μπορω να κανω?????

Δεσε μια πέτρα πανω και τοποθετα τις στο χαλίκι.. προσοχή με τιν πετρα όμως..

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση.....το ενυδρειο τρεχει εδω και 2 βδομαδες....εχω βαλλει μεσα 2 ριζες οι οποιες ακομα επιπλεουν.....τις ειχα και πριν ερ9ει το ενυδρειο σε κουβα με νερο αλλα τπτ.....δεν λενε να πεσουν ολη την ωρα επιπλεουν....τι μπορω να κανω?????

Βάλε καμία πέτρα να πανε στο πατο

Link to comment
Share on other sites

προσοχη με την πετρα να καθεται μην φυγει και γινει ο χαμος μεσα... παραξενο 14 μερες και να μην εχει καθισει.. τι ριζα ειναι?

Link to comment
Share on other sites

εαν τους δεσω βαρυδια ψαρεματος κανει???επιβαρινουν τπτ στο νερο????πετρες φοβαμαι να βαλλω γιατι μπορει να εχχουν πανω μικροβια και δεν μπαινω σε διαδικασια να βρασω πετρες μονο κ μονο για τις ριζες

Link to comment
Share on other sites

εεεε οι ριζες ειναι απο πετ σοπ δεν θυμαμαι πως λεγονται οι ποιο κοινες πρεπει να ειναι.....

Link to comment
Share on other sites

εαν τους δεσω βαρυδια ψαρεματος κανει???επιβαρινουν τπτ στο νερο????πετρες φοβαμαι να βαλλω γιατι μπορει να εχχουν πανω μικροβια και δεν μπαινω σε διαδικασια να βρασω πετρες μονο κ μονο για τις ριζες

δεν ξερω αν κανουν δουλεια αυτα τα βαριδια..

Link to comment
Share on other sites

Πέτρα και πετονιά.

Τα βαρίδια περιέχουν μόλυβδο.

Link to comment
Share on other sites

οι πετρες θελουν βρασιμο και ολα τα σχετικα????

προφανως ναι...εχουν μικροβια και διαφορουσ οργανισμους

Link to comment
Share on other sites

οοοοοοκ....ασ ελπισω μεχρι να γυρισω σπιτι σε 2-3 μερες να εχουν καθησει αλλιως κανω αυτο....σας ευχαριστω πολυ....

Link to comment
Share on other sites

οοοοοοκ....ασ ελπισω μεχρι να γυρισω σπιτι σε 2-3 μερες να εχουν καθησει αλλιως κανω αυτο....σας ευχαριστω πολυ....

:thumbup: .. αν εχεις και ψαρια μεσα προσοχη να μην εχει αιχμηρα σημεια και πληγωθουν..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μ....ψαρια οχι δεν εχω....γι'αυτο εχω ερθει πατρα να δω τι θα βαλλω μεσα....σημ,ερα πηγα σε 2 μαγαζια αλλα ηταν πανακριβα....οποτε συνεχιζω αυριο το ψαξιμο οσον αφορα τα ψαρια......τσπ δεν κολαει ολο αυτο που ειπα αλλ δεν πειραζει...... :thumbup::blush::blink::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...