Jump to content

Εντομοκτονο


Recommended Posts

Παιδια επειδη με εχουν φαει τα κουνουπια...και οι σκνιπες :thumbup: ...ειπα να φλιταρω με εντομοκτονο...ξερει κανεις αν επειρεαζει τα ψαρακια???Το ενυδρειο ειναι με καπακι καλειμενο...!

Link to comment
Share on other sites

Οταν φιλτραρες φανταζομαι να βγηκες απο το δωματιο.Αρα συγουρα βαλαπτει και τα ψαρακια,γιατι ο αερας ητε με αεραντλια ,ητε απο πανω θα μπει.Ουτε αζαχ δεν φυσαμε κοντα στο ενυδρειο.

Link to comment
Share on other sites

για να μην ρισκαρεις..παρε απο φαρμακειο σπρει η κρεμα σωματος για τα κουνουπια..με αυτο δεν θα υπαρχει κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα το βραδυ??Θα κοιμαμαι με "λοσιον" σωματος και θα κολαω?? :thumbup: αμα φλιταρω σε διαφορετικο δωματιο(μακρια απο το ενυδρειο) θα παει και εκει λετε??

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα το βραδυ??Θα κοιμαμαι με "λοσιον" σωματος και θα κολαω?? :thumbup: αμα φλιταρω σε διαφορετικο δωματιο(μακρια απο το ενυδρειο) θα παει και εκει λετε??

δεν θα κολλας..ειναι καταλληλο..

Link to comment
Share on other sites

δεν θα κολλας..ειναι καταλληλο..

ΟΚ θα το ψαξω το θεμα :blush::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη με εχουν φαει τα κουνουπια...και οι σκνιπες :thumbup: ...ειπα να φλιταρω με εντομοκτονο...ξερει κανεις αν επειρεαζει τα ψαρακια???Το ενυδρειο ειναι με καπακι καλειμενο...!

Βαλε καμια ταμπλετα.... :blush:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα το βραδυ??Θα κοιμαμαι με "λοσιον" σωματος και θα κολαω??

Εδω καπιοι κοιμούνται με nivea :thumbup: το απωθητικών τον κουνουπιών θα σκεφτείς :blush:

Link to comment
Share on other sites

Εδω καπιοι κοιμούνται με nivea :thumbup: το απωθητικών τον κουνουπιών θα σκεφτείς :blink:

Υπαμε :thumbup::blush: ...ακου nivea :blush:

Link to comment
Share on other sites

Εδω καπιοι κοιμούνται με nivea :thumbup: το απωθητικών τον κουνουπιών θα σκεφτείς :blush:

χαχαχα :blush: ! ...Autan φιλε και καθαρισες ....μην ακους κανεναν! :blink::thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα :thumbup: ! ...Autan φιλε και καθαρισες ....μην ακους κανεναν! :blush::blink::thumbup:

xexeex πριν πας σε Αυταν nio κανε μια βόλτα εδώ Autan...επιδει σε εχω άξιο να ρωτάς σε νεο τοπικ πληροφορίες και γιαυτό χεχεχε

φιλικα παντα.!! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν αρκετά φυτά που με την μυρωδιά τους διώχνουν τα κουνούπια. Δεν έχω δοκιμάσει κάποιο από αυτά, αλλά δες εδώ μερικές οικολογικές λύσεις :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

xexeex πριν πας σε Αυταν nio κανε μια βόλτα εδώ Autan...επιδει σε εχω άξιο να ρωτάς σε νεο τοπικ πληροφορίες και γιαυτό χεχεχε

φιλικα παντα.!! :blink:

:thumbup: ελα ρε :blush:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν αρκετά φυτά που με την μυρωδιά τους διώχνουν τα κουνούπια. Δεν έχω δοκιμάσει κάποιο από αυτά, αλλά δες εδώ μερικές οικολογικές λύσεις :thumbup:

Eχω βασσιλικο εξω απο το σπιτι :blink: ...διωχνει τα κουνουπια...αλλα δεν μπορω να κοιμαμαι και να τον εχω διπλα στο κεφαλι μου :thumbup: ...!!Ταμπλετες θα βαλω τελικα :blush:

Link to comment
Share on other sites

autan το καλυτερο.αυτο σου ελεγα..και βασιλικος κανει δουλεια να ξερεις :blush: ..δοκιμασμενο.. οι ταμπλετες ειναι βλεβερες για την υγεια μας ομως :thumbup: ..

Link to comment
Share on other sites

autan το καλυτερο.αυτο σου ελεγα..και βασιλικος κανει δουλεια να ξερεις :blush: ..δοκιμασμενο.. οι ταμπλετες ειναι βλεβερες για την υγεια μας ομως :thumbup: ..

Χμμμ...το βρικα...θα παρω τσιρωτο και θα το κολησω πανω απο το κρεβατι μου :blink:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ...το βρικα...θα παρω τσιρωτο και θα το κολησω πανω απο το κρεβατι μου :thumbup:

:blush::blink::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...