Jump to content

ΒΓΑΛΤΕ τους Μονομάχους


ΕΡΝΕΣΤΟΣ

Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

ΒΓΑΛΤΕ τους Μονομάχους απ' τα βάζα! Δεν είναι ελιές

ΕΡΝΕΣΤΟΣ

;)

Link to comment
Share on other sites

Ολοι συμφωνουμε οι γυαλες δεν ειναι για ψαρια αλλα για να βαζουμε ελιες ή καμμια ανουμπια οπως εχω εγω

Έγινε επεξεργασία - GIN
Link to comment
Share on other sites

Θα το διαβάζουν τα... γατόψαρα αυτό το ποστ (!) και θα τρελλαθούν! ;);):lmao::blush:

(μάλλον θα πρέπει να μεταφερθεί το ποστ από την κατηγορία "Ψάρια βυθού" στο cafe...)

Ευχαριστώ πάντως για την συμπαράσταση στο μόνιμο αίτημα της υπογραφής μου...

Να 'χε και αποτέλεσμα, καλά θα 'τανε... :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ζητησει να γινει μεταφορα . Σε λιγο θα ειναι στην σωστη κατηγορια.

Μακαρι να μπορουσαμε να κανουμε κατι αλλα δυστυχως πολυ τα παιρνουν και τα βαζουν στις γυαλες

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μαζί σας. Σε ένα μόνο κατάστημα είδα να τους έχουν μόνους τους σε ενυδρείο

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το να το έχουν σε γυάλα είναι πολύ καλό αλά αυτοί τα έχουν σε ποτήρια

Ότι χειρότερο είμαι περίεργος πως ζουν σε ένα δάκτυλο νερό

Θέλουν σκότωμα

:) ΕΡΝΕΣΤΟΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΡΚΕΤ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΑΛΑ ΤΩΝ 4 ΛΙΤΡΩΝ ΤΡΕΙΣ <_<

ΔΥΟ ΘΥΛΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ

Η ΜΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΣΠΡΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ

ΤΟ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟ ΨΑΡΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΤΑ PET STORES ΣΕ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΜΕ 20ML ΝΕΡΟ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΡΚΕΤ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΑΛΑ ΤΩΝ 4 ΛΙΤΡΩΝ ΤΡΕΙΣ :thumbup:

ΔΥΟ ΘΥΛΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ

Η ΜΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΣΠΡΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ

ΤΟ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟ ΨΑΡΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΤΑ PET STORES ΣΕ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΜΕ 20ML ΝΕΡΟ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ

Καλημέρα παιδιά!Συμφωνώ με τον NMANCER! Αν κάποιος είναι αρχάριος και βλέπει τους ιδιοκτήτες των pet shop να τα έχουν σε ποτηράκια και να λένε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα, τότε επακόλουθο είναι να έχει τους μονομάχους του σε γυάλες! Μόνο αν το ψάξει το θέμα και ασχοληθεί περισσότερο, θα καταλάβει πόσο λάθος είναι ... Όπως έγινε και με μένα προσωπικά! :welcome: Αλλά ποτέ δεν είναι αργά! Πληροφόρηση και ενδιαφέρον χρειάζεται!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εδω στη Βεροια στο ενα pet shop τους μονομαχους του εχουν σε σακουλακια πιο μικρα και απο τη σακουλα μεταφορας ψαριων.Στο αλλο pet shop του εχουν ευτυχως σε ενα ενυδρειο 30 λιτρων τον καθενα ξεχωριστα (βεβαια αυτο το κανουν γιατι εχουν πολυ χωρο στα 12 ενυδρεια τους) ο ιδιοκτιτης ειναι τοσο αρχαριος (απο το δευτερο pet shop βεβαια)που δεν ξερει τι θα πει ph.απο το πρωτο ευτυχως ειναι εμπιρος.καταλαβενεται λιπον τι περναμε εμεις εδω.ενω εσεις εκει στις μεγαλες πολεις τα εχετε ολα(ασχετο με το θεμα αλλα επρεπε να το πω) :):excl::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...