Jump to content

Λαρης Reef 1


Larrys

Recommended Posts

οκ,δεν ξερω τι να σου γραψω που να μη το εχεις ακουσει,φανταζομαι τι εχει να γινει στο μεγαλο, :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64:

καθε αρχη ειναι δυσκολη φιλε,ελπιζω να πανε ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

Aλήθεια λάρρη, δεν φοβάσαι τόσο κοντά που έφτασαν τα κοράλια στην επιφάνεια μήπως καούν απο τον φωτισμό?

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω τα κοραλλια πανε εκει που θελουν... Το εχω διαπιστωσει με μια Μοντιπορα που την ειχα μια πανω μια κατω οσο ηταν φραγκακι...οταν ηταν χαμηλα, εδινε προς τα πανω, οταν την ανεβασα πιο ψηλα, μεγαλωνε προς τα κατω κι οταν την εβαλα στη μεση εδινε προς τα ευθεια...ειχε γινει σαν κυματιστο πατατακι. Επισης μια ακροπορα που εχω, την εχω λιγο μακρυα απο την κυκλοφορια. Ο,τι μικρο κλωναρακι εχει βγαλει, το βγαζει καταφατσα στην κυκλοφορια! και απο την πισω μερια που εχει και εκει φως, δεν εχει δωσει τιποτα. Οποτε εφτασα σε αυτο το συμπερασμα (λαικο μεν, αλλα ισως ισχυει δε...)

Link to comment
Share on other sites

Aλήθεια λάρρη, δεν φοβάσαι τόσο κοντά που έφτασαν τα κοράλια στην επιφάνεια μήπως καούν απο τον φωτισμό?

Μεχρι στιγμης δεν παρατηρησα κατι τετοιο Πανο

Το σιγουρο ειναι οτι με τα led θα κατεβαινουν αρκετα πιο κατω!

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω τα κοραλλια πανε εκει που θελουν... Το εχω διαπιστωσει με μια Μοντιπορα που την ειχα μια πανω μια κατω οσο ηταν φραγκακι...οταν ηταν χαμηλα, εδινε προς τα πανω, οταν την ανεβασα πιο ψηλα, μεγαλωνε προς τα κατω κι οταν την εβαλα στη μεση εδινε προς τα ευθεια...ειχε γινει σαν κυματιστο πατατακι. Επισης μια ακροπορα που εχω, την εχω λιγο μακρυα απο την κυκλοφορια. Ο,τι μικρο κλωναρακι εχει βγαλει, το βγαζει καταφατσα στην κυκλοφορια! και απο την πισω μερια που εχει και εκει φως, δεν εχει δωσει τιποτα. Οποτε εφτασα σε αυτο το συμπερασμα (λαικο μεν, αλλα ισως ισχυει δε...)

Συμφωνω,μετα τον πρωτο δυσκολο χρονο του ενυδρειο και περα απο 1-2 αναποδιες δεν εχω χασει κοραλι ουτε frag

Aντιθετως εχω παρατηρησει αλλαγη χρωμματων απο φρακς που εχω παρει απο τριτα προσωπα

Και δεν μιλαω μονο για πιο εντονο χρωμα!

Μου αρεσει να αγοραζω σκουρα μουντα χρωματα και να βλεπω την αλλαγη σρο ενυδρειο

Αυτο εχει συμβει παρα πολλες φορες-;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το δικο σου αμαξι,σηκωσανε οι ληστες στο βελβεντο λαρυ....?

''Αρχίζει η καταδίωξη. Έξω από την Κοζάνη και για άγνωστους λόγους ακινητοποιείται το Ι.Χ. των ληστών, οι οποίοι εξέρχονται του αυτοκινήτου, ακινητοποιούν λευκό όχημα, μάρκας Τoyota, διερχόμενου οδηγού (σ.σ. γνωστός οδοντίατρος της Κοζάνης) επιβιβάζονται σε αυτό, κάνουν αναστροφή και εξαφανίζονται.''

Link to comment
Share on other sites

πω πω έπαθα την πλάκα μου φοβερό ενυδρείο λέμε.. και καταπληκτικά χρώματα..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

το δικο σου αμαξι,σηκωσανε οι ληστες στο βελβεντο λαρυ....?

''Αρχίζει η καταδίωξη. Έξω από την Κοζάνη και για άγνωστους λόγους ακινητοποιείται το Ι.Χ. των ληστών, οι οποίοι εξέρχονται του αυτοκινήτου, ακινητοποιούν λευκό όχημα, μάρκας Τoyota, διερχόμενου οδηγού (σ.σ. γνωστός οδοντίατρος της Κοζάνης) επιβιβάζονται σε αυτό, κάνουν αναστροφή και εξαφανίζονται.''

Νοοπ,no Toyota here....αλλα ειναι φιλαρακι ο οδοντιατρος και ςχςι παθει σοκ!!!!!

πω πω έπαθα την πλάκα μου φοβερό ενυδρείο λέμε.. και καταπληκτικά χρώματα..

Ευχαριστω φιλε :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα γινει μια τελευταια ανανεωση των φοτο,απο μερικα καταπληκτικα sps που ηρθαν προσφατα απο Γερμανια!!!

Αναμονη! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Να χαιρεσαι τον Υφαλο σου καταπληκτικα Ζωντανα.

Μπραβο σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΟΧιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να μη ανεβάσεις άλλη photo1!!!!!! εσύ θες να κλείσεις τα σπίτια μας!!!!! Αφού πια το βράδυ δεν πάω στην κρεβατοκάμαρα ,, έρχομαι στο pc Και χαζεύω το ενυδρείο σου!!! η γυναίκα είδη με έχει προειδοποίηση ότι θα με χωρίσει!!!! Μετά να ξέρεις θα έρθω μα μείνω σε σένα!!! :bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Αυριο θα γινει μια τελευταια ανανεωση των φοτο,απο μερικα καταπληκτικα sps που ηρθαν προσφατα απο Γερμανια!!!

Αναμονη! :bigemo_harabe_net-145:

Που είναι οι φωτογραφίες οεο???

Αφού μας ξέρεις τώρα τι είμαστε! :)

Link to comment
Share on other sites

λαρρυ εχεις πμ

δεν εχει ερθει geo

Να χαιρεσαι τον Υφαλο σου καταπληκτικα Ζωντανα.

Μπραβο σου!!!!

Ευχαριστω,Αλεξη,χαλβαδιαζω και το δικο σου :bigemo_harabe_net-82:

ΟΧιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να μη ανεβάσεις άλλη photo1!!!!!! εσύ θες να κλείσεις τα σπίτια μας!!!!! Αφού πια το βράδυ δεν πάω στην κρεβατοκάμαρα ,, έρχομαι στο pc Και χαζεύω το ενυδρείο σου!!! η γυναίκα είδη με έχει προειδοποίηση ότι θα με χωρίσει!!!! Μετά να ξέρεις θα έρθω μα μείνω σε σένα!!! :bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Ελα ελα,χωρος υπαρχει-;)

Που είναι οι φωτογραφίες οεο???

Αφού μας ξέρεις τώρα τι είμαστε! :)

Ναι ναι σας ξερω,μεσα στην εβδομαδα φιλε θα ανεβασω :bigemo_harabe_net-81:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καταπληκτικό αποτελεσμα.....τα κοραλια ειναι παρα πολυ όμορφα κ ζωντανα χρώματα....δώσε κ άλλες για εμάς τους νέους.....

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρειο δεν υφισταται πλεον

Ολα εχουν μεταφερθει στο καινουριο

Υπηρξαν καποιες απωλειες καποια δοθηκαν και καποια μεταφερθηκαν!

Νεα αρχη με καινουρια 'παιχνιδια'

Σας ευχαριστω ολους σας για τα καλα σας σχολια και τις ενδιαφερουσες παρατηρησεις σας!

:bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Και το καινούργιο ποτε το βλέπουμε ;;;

Link to comment
Share on other sites

Έχω καταπιεί την γλώσσα μου,με έχει πιάσει σιελόροια...και γω δεν ξέρω τι έχω πάθει με τις φωτογραφίες....!Πάει...θα κάνω update τον κύβο....έλεος φίλε....έλεος........!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...